Fale Loki Koki, Twister No. 301 Premium (Lokownica do włosów)

Fale Loki Koki, Twister No. 301 Premium (Lokownica do włosów)

Lokownica Fale Loki Koki, Twister No. 301 Premium umożliwia stworzenie różnych stylizacji: od zakręcenia pojedynczych pasm, po uzyskanie regularnych, jednolitych loków na całej głowie. Możemy też uzyskać efekt niesfornych, naturalnie poskręcanych włosów. Rezultat zależy od dwóch czynników: wybranej temperatury oraz czasu kręcenia, określającego jak długo włos pozostaje w komorze ceramicznej.
Główne cechy lokownicy do włosów Fale Loki Koki, Twister No. 301 Premium:
- ceramiczna komora grzewcza,
- nowoczesny wyświetlacz LCD,
- 3 ustawienia czasowe (8s, 10s , 12s) z sygnalizacją dźwiękową,
- 3 ustawienia temperatury (190°C, 210°C, 230°C),
- mocny układ nagrzewania sprawia, że lokownica szybko się nagrzewa,
- sterowanie kierunkiem skrętu (w lewo, w prawo, naprzemiennie),
- sygnalizacja włączania i wyłączania urządzenia,
- wskaźnik nagrzania,
- funkcja automatycznego wyłączania po 60 minutach nieużywania,
- wygodny, obrotowy kabel (3m).

Cena: 500zł

Bardzo dobry produkt

Na wstępie podkreślę, że moje włosy są bardzo oporne na kręcenie. Loki zawsze krótko mi się trzymały i musiałam spędzić mnóstwo czasu, aby w ogóle jakiś skręt uzyskać. Sytuacja zmieniła się odkąd jestem posiadaczką tej lokownicy.
Sprzęt ten jest wygodny w użytku. Na początku trzeba poćwiczyć odpowiednie trzymanie urządzenia, jest to ważne, ponieważ przez nieodpowiednie użytkowanie można wciągnąć w nie włosy. Jednak ja po zapoznaniu się z instrukcją bardzo szybko załapałam o co chodzi i nie miałam większych problemów z użytkowanie lokownicy. Poza tym wbrew temu co mogłoby się wydawać jest ona lekka i dobrze się ja trzyma.
Co do efektów na włosach, ja jestem mega zadowolona. Sama mogę wyczarować loki na głowie bez parzenia rąk(co często zdarza mi się przy zwykłych lokówkach). Mogę mieć na głowie lekkie fale lub sprężyny, jak mi się wymarzy, dzięki regulacji temperatury. Loki po użyciu tego sprzętu trzymają mi się na głowie dwa dni, a wcześniej mogłam się nimi cieszyć zaledwie kilka godzin. Nie zaobserwowałam, aby lokownica niszczyła moje włosy, ale też nie stosuje jej codziennie (mniej więcej raz-dwa razy w miesiącu).
Podsumowując jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Jak dla mnie jedynym minusem jest zbyt wysoka cena. Ja na szczęście dostałam ją od Mikołaja;p Dla niektórych wadą może być również to, że za pomocą tego sprzętu nie otrzymamy grubych loków. Pasma, które wkładamy do mechanizmu muszą być cienkie, lub średniej grubości. Mi osobiście to nie przeszkadza.