Bielenda, Color Control, Super Perfector CC+ Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do twarzy z pigmentami)

Multifunkcyjny krem Bielenda Color Control Super Perfector CC+ Cream 10 w 1 z trzema pigmentami korygującymi to ultra nowoczesny kosmetyk, który w sposób perfekcyjny łączy właściwości korektora do cery i pielęgnacyjne kremu. Idealnie udoskonala cerę: maskuje niedoskonałości, wyrównuje koloryt, subtelnie rozświetla, skutecznie podnosi trwałość makijażu.
Zaawansowana technologia 3 Pigments HD Multi Shade Technology w sposób nowatorski łączy niesamowite działanie trzech pigmentów korygujących, z których powstał perfekcyjny, magiczny fluid Bielenda, Color Control Super Perfector CC+ Cream 10 in 1 w kolorze cielistym o natychmiastowym działaniu, idealnie dopasowujący się do każdej karnacji.
Pigment żółty maskuje przebarwienia i cienie np. pod oczami
Pigment zielony zmniejsza widoczność zaczerwienień
Pigment różowy dodaje blasku, rozpromienia szarą, zmęczoną cerę.
Lekka formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy, nie zatyka porów. Krem Bielenda Color Control Super Perfector CC+ Cream zawiera naturalny filtr UV.

kremy tonujące, kremy BB i CC
rozświetlające
tłusta
w tubce

Rozczarowanie

Według mnie obietnice producenta są w przypadku tego kremu na wyrost. Z zalet wymienionych w opisie sprawdziły się chyba 2: krem dobrze się wchłania i rozświetla. Na tym koniec. Koloryt skóry wyrównany w stopniu tak minimalnym, że aż nie widać, produkt nie kryje niedoskonałości i nie ma żadnych właściwości pielęgnacyjnych. Żeby jako tako wyglądał na skórze i nie świecił się jak lampki choinkowe, musiałam dodatkowo używać korektora i pudru. Finalnie stosowałam go czasami jako bazę pod podkład, aż "wymęczyłam" opakowanie do końca.

Obiecanki

Kupiłam go latem do używania zamiast podkładu. Ma fajną, lekką konsystencję, przyjemnie się go nakłada. Nie podrażnia, nie zapycha, nie ściąga skóry. Nie ma żadnego krycia. Ja wiem, że to nie jest podkład, ale nazwa produktu sugeruje, że coś tam jednak powinien korygować. Jeśli chcemy w ciągu dnia coś dołożyć to wszystko się zroluje. Zupełnie nie odpowiada mi kolor, ale za to nie oceniam.

Lubię go :)

Krem ma lekką i przyjemną formułe, przez co bardzo ładnie i łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug oraz nie daje efektu maski. Nie zapycha porów. Przyjemnie nawilża. Jednak co do jego korygowania to nie spełnia swojej funkcji i nie kryje niedoskonałości. Lubię go ze wzgledu na jego lekkość i lekkie nadanie kolorytu skórze. Używam go na codzień na nieformalne wyjścia.

zaskoczenie

Coś takiego jak zatuszowanie niedoskonałości jest zupełnie niemożliwe. W zasadzie to nie wiem, czy on cokolwiek robi. Mimo, że go skończyłam, to w dalszym ciągu mam mieszane odczucia. Wspominam go miło, krzywdy mi nie zrobił, ale pożytku z niego to też nie było. Świetnie sprawdza się w lecie, gdy nie potrzebowałam większego makijażu. Osobiście uważam, że moja twarz po pomalowaniu nim była bardziej wypoczęta i ... rozświetlona to może zbyt dużo powiedziane, ale taka ładniejsza. Troszkę gorzej było, gdy się opaliłam, bo krem jest biały i lekko bieli skórę co niekoniecznie dobrze może wyglądać. Bardzo często miałam wrażenie, że byłby świetny jako baza pod makijaż, co zresztą producent stwierdza sam.
Konsystencja jest lejąca, bardzo płynna, przelewa się przez palce i z nich spływa. Zanurzone są w niej drobinki (dla mnie był to ) piasek, który czasami zostawał mi na szyi, po wchłonięciu kremu.

Gdybym miała podsumować jednym zdaniem, to powiedziałabym, że szkoda czasu i pieniędzy.

Krem ładnie pachnie, łatwo i szybko nakłada się na twarz. Nie pozostawia smug.
Szybko się wchłania.
Ładnie i delikatnie kryje.
Nie pozostawia efektu maski.
Jest wydajny.

Ma jeden duży minus. Nie matuje. Skóra ci chwili znów się świeci.

Dobry na lato!

Używałam tego produktu w lecie. Na zimę jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. Lekkie wyrównanie kolorytu skóry. U mnie się ciężko wchłania. Po 2 godzinach się błyszczy. Nie zakrywa dużych przebarwień. Minusem jest kolor i trwałość.

jestem pozytywnie zaskoczona

Kupiłam za 19.90. Mam cerę wrażliwą, zaleczony trądzik różowaty, szukałam czegoś lekkiego, na dzień.

Ogromny plus dla producenta za projekt opakowania. Dotychczas Blelenda, raczej odstraszała, teraz jest naprawdę dobrze. Mały minus za zakręcaną nakrętkę, zamiast unoszonej do góry, ale nie jest źle.

Produkt rzeczywiście łączy w sobie walory kremu i walory upiększające. Jest bardzo lekki, pozostawia na buzi lekko satynowy efekt, bardzo naturalny. Twarz wygląda zdrowo, delikatnie, jakby była po lekkim retuszu, ale nadal naturalnie. Ładnie znosi rumieniec, rozświetla, ale z cieniami radzi sobie tak sobie, jednak u mnie mało co pomaga.

Krem ma delikatny, kwiatowy zapach. Nie przeszkadza mi.

Kolor jest uniwersalny i rzeczywiście się dopasowuje. Ja mam dość ciemną karnację, moja mama jasną i nam obu pasuje.

Nie bardzo rozumiem, co znaczy "naturalny filtr", powinien być moim zdaniem przynajmniej spf30, choć wiem, że pewnie byłby wtedy bardziej treściwy.

U mnie mimo bardzo wrażliwej skóry nie spowodował żadnych uczuleń ani podrażnień. Skład jest naprawdę niezły, tym bardziej cieszy, że to polski produkt.

Trzyma się ładnie na twarzy, choć wymaga lekkiego przypudrowania. W nienagannym stanie trwa jakieś 4-5 godzin, jak na CC efekt ok.

Fajnie sprawdzi się także jako baza pod makijaż, ja nie stosuję, bo przy rosacea im mniej tym lepiej, ale podkład nałożony na CC ładnie się trzyma. cera jest ujednolicona i gładka.

W Rossmanie często można upolować w promocji, jak na produkt za 20zł jest naprawdę bardzo dobry.

Wydajność standardowa. 1 tubka 40ml wystarczyła mi na miesiąc codziennego stosowania.

Polecam, warto wypróbować, choć nie wiem, czy kupię ponownie, bo uwielbiam testować nowości. Na pewno jest to najlepszy CC z polskich kosmetyków.