Luminous Liquid Eyeshadow (Połyskliwy cień do powiek w płynie)

Luminous Liquid Eyeshadow (Połyskliwy cień do powiek w płynie)

Technologia Starshine stworzyła płynny cień do powiek, który lśni i mieni się niczym gwiezdny pył. Miękko i lekko kładzie się na powiekach i pozostaje tam długo w nienaruszonym stanie.
Z wygodnym pędzelkiem, w 6 olśniewajcych kolorach:
- Sparkling Peach
- Dazzling Diamond

Cena: 29,90 zł / 5 ml

Lubię,ale...

Po 1,co nie tylko ja zauważyłam,miał ROZŚWIETLAĆ,a nie posiadać OGROMNY BROKAT!! :mad: Nie wiem,jak można popełnić taką pomyłkę,lub po prostu zrobić ludzi w konia!:( Ale go polubiłam.Mam różowiutki i używam tylko na wieczór,bo na dzień za dużo jest tego cholernego brokatu.Ale na wieczór-można wyczarować świetny efekt!Brokat pięknie rozświetla spojrzenie :D Kolorek jest ładny,ale faktycznie trzeba nad nim trochę popracować,żeby ładnie go rozprowadzić i żeby od razu nie pakował się w zagłębienia powieki.Ale jest trwały,ja nie nażekam :) Nie ma wcale problemów z częstym poprawianiem makijażu :)No i ma trochę kiczowy pędzelek,zrobiła mi się od razu miotła :(
Jest fajny,naprawdę,tylko nie na codzień się ten brokat nadaje.Ja go polubiłam,chociaż ma wady,a największą jest zakłamanie Avonu co do tego cienia :( Pewnie już nie kupię,bo jest wydajny,starczy mi na długo i już go prawdopodobnie nie będzie (już go chyba nie ma) :)

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przenigdy...MASAKRA

wogóle dno totalne..na całej linii...nie mam pojęcia jak firma kosmetyczna mogła coś takiego wogóle puścić; według mie zbłaźnili sięna całej linii; to wogóle nie funkcjonuje jak cień, przypomina mi to klej dla dzieci z brokatem; wogóle nie rozprowadza się równomiernie na powiece, cień od razu schodzi się w załamaniach, zbryla; podrażnia; brokatowe kawałki są za duże i wchodzą mi do oczy podrażniają je:(:(:(:(koszmar koszmar i jeszcze raz koszmar!!!

Używam tego produktu od:wyrzuciłam po kilku nie udanych próbach
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

... beznadzieja ...

Niegdzy, przenigdy już nie nabiorę na żaden badziewny cień, który jest w formie innej niż cień prasowany :| A ten jest straszny ponad wszystko!
Rzadki strasznie, nakłada się okropnie, maże się, po rozprowadzeniu palcem ... nic z niego nie zostaje.

Prawdę moic, to próbowałam go nakładać na kilka sposobów, ale żaden nie przynosi skutku.

Mam odcień Dazzlind Diamond, ma w sobie brokat, w zasadzie tylko brokat (strasznie duży i kiczowaty) natomiast prócz tego brokatu, który się nakłada tak jak ma ochotę, a nie tak jak ja sobie życzę, ten cień kompletnie jest nietrafiony.

Szczerze i gorąco - NIE POLECAM!

Chyba go już wycofali, ale nie zaglądałam już dawno do katalogu :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji

Avon Mark - relacja

pomyłka

Dobrze że go już nie ma.Oddałam go już po 2óch aplikacjach.Efekt był odwrotny do obiecywanego.Zamiast połysku-mat i jakieś dziwne grudy brokatu, które ani nie świeciły ani nic nie robiły, tylko leżały na powiece nie wiadomo w jakim celu.Na dodatek ta ich wielkość jak sprzed 5 lat :(
Samo nakładanie było równie rozczarowujące.Mokry pędzelek nieprzyjemnie łaskotał powiekę aż się chciało natychmiast przestać malować.Nie lepiej by było w sztyfcie??
Generalnie kwas

Okropieństwo

Zawiodłam się na tym kosmetyku. Po pierwsze musiałam długo czekać aż zastygnie mi na powiece, do tego ma jak dla mnie za dużo brokatu. Jesli chodzi o kolor (ja posiadam Mystic) to jeszcze ujdzie w tłoku.I do tego ten aplikator w formie hm jak to można napisać miotełki jest niezadawalający podczas nakładania bardzo podrażnił mi powiękę.Trwałość też nie za dobra, wałkuje się.

Jest OK

Wydaje się że jest za rzadki, ale dzięki temu otrzymuje się delikatny kolorek z pięknym połyskiem (jedynie brokat trochę za duży). Utrzymuje się dlugo. Polecam...

Używam tego kosmetyku od/2 tyg. ilość zużytych opakowań:1...
Recenzja: ...

Dziwny

POsiadam kolorek Mystic i całe szczęście że zakupiłam go za pół ceny od koleżanki bo za bardzo zadowolona nie jestem... Kolorek ładny, owszem ale jest za wodnisty, wałkuje się strasznie i w ogóle nie wiadomo co z tym zrobić... szkoda bo kolorek naprawdę śliczny... Aha i ten brokat troszkę za duży:/

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

NIe został ze mną.

Ten cień miałam z wizażowej wymianki :).
Kolor Mistic -brązowy.
Na poczatku wydawało mi się, że jest jakiś rzadki.
Jednak konsystencja była ok. Takie złudzenie ;)

Sam cień dobrze się aplikuje pędzelkiem, który jest rzeczywicie bardzo wygodny. Niestety cień ma brzydką tendencję do robienia takich grudek jako, że ma w sobie brokat. Łatwo sobie narobić nim pagórków i nierównomiernie rozłożyć.
Ja aplikowałam TYLKO pędzlem, palcami już nic nie rozcierałam i było ok. :) Jednak kiedy już cień wysechł na powiekach i chciałoby się rozetrzeć jakąś smugę, albo coś poprawić. Cień zwija się w kluchy :( Dlatego nie wolno już nic poprawiać po tym jak całkowicie wyschnie!!

Utrzymywał się długo, z wałkowaniem się go też nie było większych problemów. Trochę mi ten brokat wpadał do oczu i kół.

Z całego opakowania zrobiłam ok. 5 aplikacji i doszłam do wniosku, że to nie jest moja ulubiona forma cienia. Dlatego opchłam go dalej. :)
Można sobie wypróbować, bo nie jest zły. W każdym razie przyda się trochę techniki do malowania się nim ;).

polubiłam

Mam ten cień już od dłuższego czasu ale jakoś nie mogłam się do niego przekonać, wydawał mi się nieładny i nietrwały. Ostatnio zmieniłam zdanie. Prawdą jest jednak iż trzeba się nauczyć umiejętnie go aplikować. Pędzelek jest wygodny, przy czym należy uważać by nie nabrało się na niego zbyt wiele kosmetyku. Najłatwiej rozprowadzić go potem palcem, tak aby nie utworzyły się grudki z brokatu(co zdarzało mi się wcześniej) , którego notabene jest ciut przy dużo(moim zdaniem). Zdecydowanie dłuzej trzyma się nałożony na jakąś bazę(a chociażby na przypudrowaną powiekę lub inny, zwykły prasowany cień). Mam subtelny odcień Mystic który jak najbardziej nadaje się również do codziennego makijażu. Cień pięknie rozświetla oko, ładnie połyskuje i kolor długo nie blednie. Ok :)

very good

Dostałam go wczoraj od koleżanki która była z niego niezadowolona i dziś pierwszy raz mam nim umalowane oczko i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona tym cieniem. Mam kolor Sparkling Peach i bardzo ładnie wygląda na oku, lśni, a tego brokatu to prawie w cale w nim nie ma więc ok. Ogólnie konsystencja jest dość fajna, a sposób aplikacji bardzo wygodny (pędzelek jest wygfodniejszy do rozprowadzenia cienia niż taki patyczek jak aplikatory do błyszczyków) Ogólnie jak na Avon to bardzo dobry produkt.

całkiem, całkiem

Mam kolor Mystic, fajny delikatniutki kolorek tylko ten brokacik mógłby mieć mniejszy. Dosyc dobrze się rozprowadza (najlepiej palcem :)) trzeba troszkę odczekać, żeby wysechł na powiece i potem trzma się cały dzień. Nie zauważyłam, żeby robiły mi się "krechy". Przy demakijażu trudno usunąć brokat, roznosi się po całej twarzy :(
Fajniutki na imprezki, na codzien nie bardzo, chyba, że ktoś się lubi świecić jak choinka;)

Olśnienie

Ja mam kolor Spellbound - olśnienie i taki mniej więcej daje efekt na powiece :-) ale na początku musiałam trochę nad nim popracować i nauczyć się go obsługiwać ;) .
Ponieważ na postać płynną trzeba dobrze przypudrować powiekę lub nałozyć inny cień w kamieniu (kolor dowolny ja najchętniej używam białego, liliowego, itp.) a potem nałożyć cień można to zrobić na całą powiekę, ale nie polecam w zgięciu oka bo bedzie brzydka krecha, która i tak nie zdąrzy wyschnąć nim zamkniesz oko :-(
A można umalować tylko linię na wzór eye-linera odczekać aż wyschnie (zamknąć oczy i machać rękoma przed oczami ) i efekt jest olśniewający :-D !!
Dodatkowa duża * jest za to że trzyma się cały dzień i za ogólny efekt końcowy -OLŚNIEWAJĄCY
Polecam szczególnie że jest baaardzo wydajny starczy na kilka karnawałów ;-)