Philips, Salon Essential HP 8106/00 (Suszarka do włosów)

Philips, Salon Essential HP 8106/00 (Suszarka do włosów)

Suszarka do włosów Philips Salon Essential HP 8106/00 o mocy 1400 W generuje strumień powietrza o optymalnym nadmuchu oraz delikatną moc suszenia, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami. Trzy regulowane ustawienia zapewniają większą kontrolę. Wymaganą prędkość i temperaturę można dostosować w celu uzyskania idealnego efektu końcowego. Suszarka do włosów Philips Salon Essential HP 8106/00 posiada składany uchwyt umożliwiający łatwiejsze przenoszenie.

W porządku

Suszarka jest w porządku, ale bez szału. Natomiast za taką cenę trudno chyba liczyć na szał ;)

Nie podoba mi się za bardzo jej cukierkowy wygląd, moim zdaniem wygląda jak suszarka Barbie, ale co kto lubi ;) fajne jest to, że ma składaną rączkę, bo jest wygodniejsza do spakowania. Moc 1400W nie zapewni nam ekspresowego wysuszenia, ale też zapewni w miarę przyzwoite wianie. Do dyspozycji mamy 3 moce suszenia, ale niestety nie ma opcji regulacji temperatury. Za to duży minus, ale ta opcja rzadko jest dostępna w suszarkach podróżnych.

Długość kabla w sam raz, wykonanie dość porządne. Mały minus za spory hałas, które robi to małe cudo ;)

Plusy:
+cena
+składana rączka
+dyfuzor

Minusy:
-brak regulacji temperatury
-mocno hałasuje jak na średnie suszenie

Podsumowując: niezła opcja na suszarkę podróżną, ale na co dzień lepiej zainwestować w urządzenie z większą ilością opcji.

Tania, poręczna suszarka

Suszarkę zakupiłam skuszona jej ładnym wyglądem:P Jest ona dość mała i składana, dlatego świetnie nadaje się w podróże, bo nie zabiera dużo miejsca w walizce. Dobrze dosusza moje długie włosy, posiada trzy stopnie natężenia nawiewu. Wadą suszarki moim zdaniem jest brak chłodnego nawiewu i krótki kabel.

Ilość zużytych opakowań: suszarka cały czas działa