B & V Belita & Vitex, Krem - żel pod prysznic `Pigwa i wanilia`

B & V Belita & Vitex, Krem - żel pod prysznic `Pigwa i wanilia`

Unikatowy żel B & V Belita & Vitex z ¼ kremu nawilżającego oraz sokiem z pigwy – delikatnie oczyszcza nie przesuszając skóry, napełnia przyjemnym aromatem pigwy i wanilii, poprawia nastrój. Odżywia skórę w witaminy A i B, tonizuje i utrzymuje optymalny poziom nawilżenia w, nadaje skórze miękkość i jedwabistość. Krem - żel pod prysznic `Pigwa i wanilia` B & V Belita & Vitex oprawia stan skóry – jej napięcie i elastyczność, nadaje świeżość, odczucie komfortu, poprawia nastrój.
Sok z pigwy – jest bogaty w witaminy A i B, tonizuje i podtrzymuję wodną równowagę w skórze. Zawarta w nim witamina B17 zapobiega odwodnieniu skóry, pomaga zniwelować zaczerwienienia i inne jej podrażnienia, jest potężnym przeciwutleniaczem i zapobiega powstawaniu wolnych rodników odpowiedzialnych między innymi za starzenie się skóry, reguluje gospodarkę skóry.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Cydonia Oblonga(Quice) Juce , Poliquaternium-39, Sodium Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Citric Acid, Disodium Edta, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citral, Limonene, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Cl 19140.

Cena: 13,90zł / 500ml

Super zapach

Kosmetyki tej marki otrzymałam w prezencie od koleżanki z Białorusi. Opakowanie kolorowe, klasyczne, z wygodnym dozownikiem (załączone zdjęcie znalazłam w necie). Konsystencja kremowa, dość gęsta, nie spływa z gąbki. Zapach - jak tylko otworzyłam zakochałam sie w tym zapachu- ślicznie pachnie, słodko-soczyście, taki odświeżający. Żel dobrze sie pieni, bardzo dobrze myje, nie wysusza skóry, nie podrażnia, spełnia swoją funkcje. Jedyny minus dostępny tylko w sklepach internetowych. Polecam.

Używam tego produktu od: około 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie prawie skończone