Tołpa, Botanic, Czerwony Ryż, Ujędrniający balsam - eliksir do ust

Tołpa, Botanic, Czerwony Ryż, Ujędrniający balsam - eliksir do ust

Botaniczny balsam - eliksir Tołpa Botanic Czerwony Ryż ma przyjemną konsystencję i subtelny kolor. Ujędrnia i nawilża usta. Chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska. Wygładza, przywraca miękkość i podkreśla naturalny koloryt ust. Ujędrniający balsam - eliksir do ust Tołpa Botanic Czerwony Ryż, zawiera: torf Tołpa, komórki macierzyste czerwonego ryżu, miód, oliwa z oliwek, olej awokado, olej makadamia, masło kokum, masło shea.

Skład: Aqua, Cera Alba, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Lanolin Alcohol, Persea Gratissima( Avocado Oil), Macadamia Ternifolia Seed Oil, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Honey Extract, Aroma, C10-30 Cholesterol / Lanosterol Esters, Ozonized Oryza Sativa (Rice) Callus Culture Extract, Garcinia Indica Seed Butter, Peat Extract, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Disodium EDTA, CI 75470.

Cena: 20zł / 8g
/w/

Nie ma szału , ale jest dobrze

Tołpa to marka która na poczatku skradła moje serce i sprawiła ze miałam ochote próbować co raz to nowe rzeczy . Czesto mam problem z suchymi ustami , wiec moj wybór padł na ten produkt ( ja zapłaciłam 17 zł ) . Produkt jest umieszczony w słoiczku co według mnie nie jest najwygodniejsze . Zapach moge porównać do zapachu truskawkowej gumy mamby . Usta po nałożeniu produktu wyglądają ładnie ponieważ balsam jest ma lekko czerwony kolor , który podbija nasz kolor ust . Uczucie nawilżenia pozostaje na długo , ale to tez miedzy innymi dlatego ze produkt długo sie wchłania . Usta sa lekko jędrniejsze i generalnie prezentują sie ładnie