Hean, Linia klasyczna, Puder w kremie matujący

Hean, Linia klasyczna, Puder w kremie matujący

Produkt przeznaczony głównie dla cery mieszanej i tłustej.
Zastosowano w nim nowoczesną formułę kosmetyku 3 w 1: podkład, puder i krem nawilżający. Zawiera witaminę E, wyciąg z aloesu oraz alantoinę. Delikatnie nawilża i pielęgnuję skórę, nadaje twarzy świeży i matowy wygląd. Dostępny w 5 naturalnych odcieniach.

Cena: ok. 8 zł / 30 ml

ciężki do rozsmarowania

nie jestem specjalistką w sprawie fluidów, ale na temat tego niestety nie moge powiedzieć dobrych rzeczy, podkład jest tłusty i ciężki w rozsmarowaniu, a odcień opalony niestety jest zimny i po nałożeniu na twarz wydaje się ona szara i zmęczona

Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

tak na 3+

Jak na podkład matujący to jest on za tłusty, tzn.mam wrażenie jakbym rozsmarowywała jakis tłusty i bardzo treściwy krem. Skóra lekko się świeci ale znosnie i pozostaje w takim stanie przez parę godzin.Jednak szybko spływa, schodzi z twarzy.Wieczorem juz mało jest do zmywania;)Rozprowadza się dośc cięzko, ja go raczej wklepuje niz smaruję.Kryje srednio.Od biedy, tak awaryjnie może być, ale poszukam czegoś lepszego dla mojej mieszanej cery.

Dobry, ale mógłby być...

jeszcze lepszy. Od razu mówię: nie mam cery tłustej ani mieszanej, dlatego ten podkład zasadniczo nie był dla mnie. Jednak go kupiłam i oto moje spostrzeżenia.

Jest to dobry kosmetyk. Nałożony w umiarkowanej ilości dobrze wygląda na twarzy, nie odcina się, ładnie się stapia z cerą (mam kolor "pastelowy" - idealnie dobrany do mojej chłodnej, jasnej cery). Nie matuje - raczej rozświetla tak jak tłusty krem, ale dla mnie to nie ma znaczenia, bo na podkład używam pudru matującego. Wygląda dość naturalnie. Ma dość gęstą konsystencję, a już na pewno nie powiedziałabym, że jest taki lejący się (choć mogę się mylić, bo nie mam wystarczającego porównania - to mój drugi podkład w życiu). Wiadomo - większych niespodzianek nie ukryje, ale naprawdę ładnie wyrównuje koloryt.

Mam tylko jedno ALE. Podkreśla suche skórki na nosie. Dlatego chciałabym wypróbować też wersję nawilżającą - może nie będzie to miało miejsca.

Ogółem - polecam, bo za tą cenę warto wypróbować!

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

niezły

Kupiłam celem porównania z bratem bliźniakiem pudrem nawilżajacym, który okazał sie za tłusty. Mam normalną cerę ale latem każdy wie czasami się świeci więc spróbowałam. Efekt zmtaowienia na mojej skórze utrzymuję się wystarczająco jak dla mnie, puder jednak nie kryje dobrze małych krostek, które czasem się u mnie pojawiają. Ładnie pachnie, ma filtry, łarwo się zmywa. Niestety brudzi ubrania ale za ta cenę i tak ma wiele plusów :)

Dla mnie bomba

Godny polecenia podkład matujący zwłaszcza dla cery tłustej i mieszanej. Twarz nie świeci się a co najważniejsze podkład tuszuje wszelkie niedoskonałości. Nie odznacza się na twarzy jak niektóre podkłady. A co najważniejsze kosztuje niewiele.

Nie dla mnie.

Zachęciły mnie recenzje na Wizażu (i brak kasy), ale tym razem rozczarowałam się produktem. Być może po prostu mam zbyt duże problemy z cerą, żeby ten podkład sobie z nimi poradził (trądzik różowaty, czerwony nos i część policzków, ciągle wyskakujące pryszcze, a przy okazji bardzo tłusta strefa T). Ten podkład bardzo słabo kryje, a gdy nałoży się go więcej staje się widoczny na twarzy; ciężko go nałożyć, bo początkowo ślizga się po twarzy (pewno z powodu obecności kremu) i trudno go równomiernie rozsmarować; słabo matuje; po jakimś czasie gromadzi się w zmarszczkach mimicznych; po kilku godzinach znika częściowo i tworzy nieestetyczne plamy. Może dziewczyny z ładną cerą, które nie potrzebują efektu kryjącego i które nie mają problemu z nadmiarem sebum będą zadowolone. Ja nie jestem. Dałam dwie gwiazdki, bo ma ładne kolory (miałam naturalny) i nie wysusza skóry.

niezla taniocha

Kiedys skonczyl mi sie podklad wiec postanowilam podebrac sobie troche jakiegos mazidla od mojej mlodszej siostry. Podeszlam do niego dosc sceptycznie, bo nie wydawalo mi sie, ze podklad kupiony za niecale 7 zlotych moze byc niezly. Efekt mnie zaskoczyl!! Mam tlusta cere, ale ten kosmetyk sobie z nia radzi. Na twarzy nie ma maski, ladnie komponuje sie z cera. Gwiazdke odejmuje za nieciekawe opakowanie. Polecam!!

podkład ok!!!

Bardzo dobry podkład, nie powoduje efektu maski, dobrze matuje choć nalożony na nieopowiedni krem znika z twarzy.Kolorek beż doskonale stapia sie ze skórą.

Polecam!

Fajny kosmetyk dla dziewczyn, któe nie lubią maski na twarzy i nie mają wprawy w równym nakłądaniu podkładu. Kosmetyk delikatnie matuje (nie na długo), bardzo ładnie i równo się rozprowadza, dobrze kryje i świetnie wyrównuje koloryt cery. Do tego jest wydajny i lekki. Łatwo jest dobrac kolor - ja mam najjaśniejszy i łądnie wygląda na buzi, nadaje zdrowy koloryt.

godny uwagi, bardzo polecam

Używam juz jakiś czas, więc mogę ocenić :)
Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu. Faktycznie spełnia swoją rolę kosmetyku 3 w jednym - nakładam go starannie gąbeczką na oczyszczoną i przemytą tonikiem twarz i już niczego więcej nie potrzebuję (tzn. pomijając tusz na przykład ;) ).
Buzia wygląda bardzo ładnie. Matowa, gładka, nawilżona. Kolory są świetne, twarzowe, mi udało się pierwszy raz dobrać idealny odcień :D "Naturalny" jest śliczny, delikatny, chłodny, średnio jasny.
Nie matuje na długo, ale dzięki temu nie wysusza i można go stosować spokojnie codziennie. Nie stawia też żadnych oporów przy demakijażu.
Ma bardzo przyjemny zapach i przyjazny skórze (przynajmniej mojej) skład. Żadnych silikonów, po których zawsze i tylko wtedy wyskakują mi czerwone gule!
Firma Hean ma naprawdę bardzo dobre kosmetyki, jeszcze nic mnie nie zawiodło, a ceny są wzruszająco niskie w porównaniu z taką jakością ;)
Za ten podkład dałam 6,50 zł, cena w zgłoszeniu została mi podana przez kogoś i widocznie pochodziła z jakiejś drogiej drogerii.
Za jakiś czas do duetu z podkładem kupię puder sypki rozświetlający i go ocenię :)

Zmiana 29.XI 05. Używam kolejnego opakowania i podnoszę do 5 gwiazdek. Na wypielęgnowanej, nawilżonej cerze podkład prezentuje się doskonale. Jest świetnym uzpełnieniem pielęgnacji i podstawą mojego makijażu.