Avon, Advance Techniques, Supreme Oils Shampoo (Nutri 5, Luksusowy intensywnie odżywiający szampon do włosów)

Luksusowy szampon Advance Techniques Supreme Oils od Avon z odżywczą formułą dla lśniących włosów. Szampon Advance Techniques Supreme Oils od Avon jest przeznaczony wszystkich rodzajów włosów. zapewnia uczucie odżywienia włosów, poprawia kondycję włosów, nadaje im połysk i miękkość. Szampon Advance Techniques Supreme Oils od Avon delikatnie myje, odbudowuje i odżywia nawet bardzo znisczone i osłabione włosy. Delikata formuła szybko wytwarza pianę i odżywia włosy.Intensywna kuracja ma dawać błyskawiczny efekt, głęboko odżywiać włosy, wzmacniać je i nadawać im olśniewający blask.
Blask zapewnić ma kompleks Nutri 5, czyli:
- olejek z makadamii,
- olejek migdałowy,
- olejek z nasion kamelii,
- olejek winogronowy,
- olejek marula.

Cudo

Działanie tego szamponu jest po prostu niesamowite. Nawet użyty sam, bez odżywki i maski z tej samej serii, robi świetną robotę. Dogłębnie nawilża i odżywia włosy, sprawia, że nie ma problemu z ich rozczesywaniem. Dobrze się pieni i czyści włosy. Zapach- piękny- bogata wanilia, tak bym to określiła. Po wyschnięciu włosy układają się świetnie i bosko pachną. Ja dla wzmocnienia efektów używam go z odżywką, eliksirem oraz sprayem z tej samej serii- wtedy już moje włosy są maksymalnie rozpieszczone. Opakowanie bez zarzutu. Cena to około 12 PLN za 400 ml, ale radzę polować na promocję, bo zdarza się, że jest po 8,99 PLN. Polecam gorąco!

Niezły

Szampon całkiem przyjemny. Bardzo ładny zapach, włosy miękie i błyszczące. Łatwo rozczesywały się i były miękkie. Jednak moje włosy przetłuszczają się u nasady i miałam wrażenie że włosy przetłuszczają się szybciej niż zwykle.

Zdecydowanie nie do moich włosów

Jestem rozczarowana tym szamponem. Naczytałam się tylu pochlebnych opinii, a ja zachwytu nie czuję. Bardzo często używam szamponów do włosów zniszczonych lub też regenerujących czy odżywczych, ponieważ non stop rozjaśniam włosy rozjaśniaczem. Jednak ten szampon okazał się produktem nie dla mnie. Męczę opakowanie, bo skoro zapłaciłam, szkoda mi wyrzucić. Szampon ma bardzo kremowo-olejkową konsystencję. Niewiarygodnie mocno się pieni. Niestety tak mocno nawilża włosy, że po jednym dniu są już tłuste i trzeba częściej myć głowę. Włosy są po nim ciężkie, nie są w ogóle puszyste. Bardzo je obciąża. Rozczesuje się je po nim średnio. Szampon jest wydajny i tani. Więcej go nie kupię.

Dobry

Bardzo fajny szampon , przepięknie pachnie , nawilża włosy , po umyciu są gładkie , błyszczące , choć na pewno trzeba użyć odżywki. Nie spowodował żadnych podrażnień ani łupieżu .

Cudownie pachnie

Szampon używałam razem z odżywką z tej serii. Ma cudowny zapach i złotawy kolor. Dobrze myje skórę głowy, jednakże mam po nim niewielki łupież (jak po większości szamponów). Napisałabym, że nawilża włosy, jednak robi to odżywka, a nie szampon. Raz użyłam samego szamponu i miałam po nim przesuszone włosy. Mimo to bardzo go lubię i jeszcze do niego wrócę - razem z odżywką.

ZALETY:
*cena
*wydajność
*piękny zapach
*dobrze myje skórę głowy
*wygodne opakowanie

WADY:
*bez odżywki wysusza włosy

świetny szampon

kupiłam go kiedyś jak był w promocji w katalogu świątecznym, Byłam bardzo zszokowana pozytywnie,gdy szampon okazał się pasującym do moich długich, niefarbowanych włosów. Polecam również odżywkę z tej samej serii

Jedyny z Avon

Jedyny szampon z Avon, który nie powoduje łupieżu (tak jak inne).
Włosy są po nim ładne i zadbane. włosy się nie pusza i wydają się optycznie zdrowsze
Używam z odżywka z tej samej serii, więc jako duet sprawdza się świetnie.
Duża butla w przystępnej cenie. Dobrze się pieni, myje i najnormalniej w świecie się sprawdza.

Jeden z lepszych

Po pierwsze ładnie pachnie
świetnie się pieni
łatwo się spłukuje
wydajny
nie plącze włosów
domywa włosy
włosy dosyć ożywione i gładkie,ale nie mam pewności czy to jest sprawka szamponu,bo tak naprawdę największą robotę powinny robić odżywki
ok.8 zł-polecam!

Ładnie pachnie, dobrze myje, niewiele kosztuje

Kosmetyk jest wydajny, nie obciąża włosów, dobrze domywa, nie plącze włosów. Nie mam zastrzeżeń. Nie sądzę, żeby miał szczególne właściwości pielęgnacyjne, ale od tego są odżywki.

Mój ulubiony :D

Zdecydowanie jeden z lepszych szamponów. Świetnie się pieni, dokładnie myje, nie przesusza skóry głowy, odżywia i nawilża włosy. Dobry do codziennego stosowania, wystarcza na bardzo długo i ślicznie pachnie ^^ Watro stosować go razem z odżywką :)

Bardzo lubię :)

Ostatnio używałam głównie szamponu wygładzającego z Avonu z miodem i olejkiem z jojoba. Tak teraz dla odmiany zakupiłam ten i jestem bardzo zadowolona.
Plusy :
- świetnie się pieni i o dziwo dobrze oczyszcza czego nie spodziewałam się po szamponie odżywczym,
- ładnie pachnie,
- opakowanie też na plus,
- no i cena atrakcyjna,
- dostępny w różnych pojemnościach,
Minusów brak.
Polecam zwłaszcza w promocji.

Avon z 5 olejkami

Zalety:
- ma perłową konsystencję, dość rzadką, która wytwarza dużo oczyszczającej włosy i skórę głowy piany
- po jego użyciu włosy są wygładzone, bardziej lśniące
- ma bardzo przyjemny olejkowy zapach
- po jego użyciu włosy są miękkie

Wady:
- konieczność użycia odżywki bo włosy troche się plączą
- nie odżywia tak intensywnie jak obiecuje producent
- przesusza końce