Eveline, Nail Therapy Professional, 6 w 1 Care and Colour (Odżywka do paznokci nadająca kolor 6 w 1)

Rewolucyjna i unikalna receptura Colour & Double Strong w odzywce Eveline Care & Colour Nail Therapy Professional wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie wygładza oraz sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk.. Uelastycznia je, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Mega trwałość, intensywna regeneracja, długotrwały połysk, maksymalna ochrona.Odżywka Care and Colour 6 w 1 Nail Therapy Professional firmy Eveline dostępna jest w 3 kolorach: French, Nude i Rose.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycol Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid / Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Citric Acid, Isopropyl Myristate, Glycine soja (Soybean) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Linoleic Acid,Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Calcium Pantothenate.
May contain: Mica, Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminium Borosilicte, Polyethylene, Terephthalate, Cl 19140, Cl 77266, Cl 77891, Cl 15850, Cl 74160, Cl 15985, Cl 77510, Cl 15880, Cl 45410, Cl 45380, Cl 45350, Cl 45370, Cl 15865.

/w/

regenerujące, ochronne
w buteleczce

Jak dla kogo.

Wybrałam kolor French i jest bardzo ładny to trzeba przyznać.
Szybko schnie, daje ładny efekt.
Co od działania cóż mi się sprawdza co do ochrony i trwałości (nie jakiejś mega) .
Też trzeba wziąść pod uwage, że moje paznokcie nie są zniszczone więc jak dla mnie produkt jako tako się sprawdza.
Są troszkę twardsze.

Bezużyteczna

Kupiłam bo nie było innej..Pomyślała,że przetestuję bo takiej "kolorowej" jeszcze nie miałam,dobrze ,że kosztowała mało...Kompletnie bezużyteczny produkt,nie dość ,że nic nie robi na paznokciach,kompletnie nic...zero efektu to źle wygląda na paznokciach,źle się maluje,robi smugi.Mam w kolorze jasnego różu.Ląduje w koszu.

Odżywka Eveline 6 w 1

Moja odżywka posiada kolor Rose, ale dostępna jest również w odcieniach Nude oraz French. Kolor Rose sprawdzi się wiosną i latem, ale sam kolor odżywki, wygląda na paznokciu bardzo ładnie, jest uniwersalny, z pewnością sprawdzi się u każdej kobiety, jednak żeby kolor był widoczny i pięknie się prezentował, należy nałożyć dwie warstwy odżywki. Odżywka trzyma się na paznokciu dosłownie dwa-trzy dni, łatwo się odpryskuje i szybko traci na efekcie wizualnym. Jest po prostu słaba.

Masakra

Posiadam kolor ROSE, zachęcona promocją w Rossmannie nabyłam odżywkę-koszmar. Przy pierwszej warstwie kryje nierówno, robią się smugi, przy drugiej nadal nierówny kolor, a przy trzeciej już lepiej ale efekt i tak koszmarny. Dawno nie miałam tak kiepskiego produktu. Nie polecam, szkoda kasy.

Dramat ....

Kupiłam kolor rose nie nadaje się do niczego smuga na smudze ... 2 warstwy to za mało , a 3 i tak źle wyglądają . Jeszcze skończył mi się zmywacze i musze lecieć do sklepu , żeby zmyć ten dramat z paznokci .

Udany produkt

Polubiłam się z odżywką z tej serii-mam wersję "french". Zapewnia wspaniały efekt mlecznych paznokci bez wrażenia że są pomalowane na biało:). Kolor i wrażenie idealnego manicuru utrzymuje się około tygodnia-potem odżywka niestety zaczyna schodzić, a właściwie odpadać płatami. Jednak tydzień to i tak długo. Jestem z niej zadowolona i pewnie do niej wrócę.

Żadnych efektów

Odżywkę kupiłam zachęcona tym, że nie tylko odżywia, ale i nadaje paznokciom ładny kolor. Wybrałam kolor różowy, który bardzo ładnie i naturalnie wygląda na paznokciach. Kolejnym razem wybrałam kolor naturalny i tutaj już trochę się zawiodłam, bo krycie jest słabe. Postanowiłam jeszcze przetestować kolor nude i to chyba jest największe rozczarowanie. Po pomalowaniu kolor jest ładny, ale po kilku godzinach utlenia się i staje się obrzydliwie pomarańczowy. Jeśli chodzi o poprawę kondycji moich paznokci nie zauważyłam niestety żadnego efektu, a zużyłam już prawie 3 buteleczki. Nie polecam.

Taka sobie

Kupiłam tę odżywkę z dwóch względów, pierwszy: było na nią - 49% w Rossmannie, drugi: potrzebowałam nowej odżywki, która zregenerowałaby moje paznokcie. Wybrałam kolor Nude i to generalnie wszystko z plusów.

po kilku użyciach odniosłam wrażenie, że odżywka nic nie robi. Dosłownie. Jedyne co to dosyć ładny kolor na paznokciach, utrzymujący się bez odpryskiwania do kilku dni.

Poza tym odżywka dość dobrze się rozprowadzała, lecz żadnej regeneracji nie zauważyłam.

Jak dla mnie produkt słaby.

Nic nie robi

Wybrałam odcień rose, odżywkę przeważnie używam go pod lakier, a czasami solo, bo ma piękny kolor. Łatwo się rozprowadza, szybko schnie. Używam jej już od jakiegoś czasu i nie zauważyłam poprawy w stanie płytki paznokcia, całe szczęście że też im nie szkodzi. Więc jak dla mnie odżywka, która nic nie robi, plus tylko za ładny kolor.

Nic specjalnego...

Posiadam wersję różową. Kolor jest delikatny i kobiecy. Świetnie nadaje się na wiosnę i lato a do tego miałam nadzieję, że produkt odżywi moje paznokcie dlatego ją kupiłam. Należy nałożyć jej od razu dwie warstwy. Wnika w strukturę płytki, według producenta regeneruje i odbudowuje paznokcie. Niestety jakichś spektakularnych efektów nie zauważyłam. Ciężko się nią maluje, raczej traktuję ją jak zwykły lakier a nie jak odżywkę

zbędna

Mam kolor "french", który jest mleczno-przeźroczysty i ładnie wygląda na paznokciach, chociaż nadaje im lekko niebieski odcień, co nie wygląda do końca naturalnie ;)

Pędzelek jest wygodny, aplikuje się nim wygodnie i bezproblemowo. Na paznokciach odżywka utrzymuje się około 2-3 dni, potem ściera się na końcach.
Niemniej nie widzę, aby odżywka poprawiła stan moich paznokci, nadal są miękkie
i gdy są dłuższe, łamią się niestety.

Odżywka szybko zgęstniała w opakowaniu. Po dwóch miesiącach od zakupu nie nadaje się już do używania, a ja powtórnie jej nie kupię.

Koszmar

Oceniam kolor ROSE - inne są podobno lepsze, ale nie mam ochoty próbować.

Daję 1 gwiazdkę, bo produktu nie da się używać zgodnie z zaleceniami producenta - tzn. nałożyć na gołe paznokcie 2 warstwy lakieru. W związku z tym nie ma co oczekiwać na obiecywany efekt odżywienia paznokci.
Lakier nakłada się koszmarnie, robi straszne smugi, ma brzydki kolor, na drugi dzień po malowaniu już są odpryski.
Wygląda tak tragicznie, że nie da się wyjść z domu z tak pomalowanymi paznokciami.