Ziaja, Plantica, Szampon `Olej rycynowy`

Ziaja, Plantica, Szampon `Olej rycynowy`

Nowoczesny szampon z formułą opartą na Heliogenol`u - specjalnej substancji chroniącej kolor włosów farbowanych. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Wyraźnie zwiększa odporność koloru na zmywanie się. Wzmacnia oraz skutecznie chroni włosy przed uszkodzeniami. Aktywnie odżywia i wygładza ich zniszczoną powierzchnię. Specjalna substancja aktywna zwiększa optycznie objętość włosów. Dobrze się pieni oraz ma świeży i przyjemny zapach.
Efekty: Włosy mają trwalszy, bardziej intensywny kolor. Są lśniące, lepiej się rozczesują i układają.

Dobry

Co moge o nim powiedzieć... Stosowałam go dość krótko, bo zużyłam tylko jedną butelkę. Włosy były świeże nie przetłuszczały się (nawet przy stosowaniu odżywki-z tej samej serii) Nie miałam problemu z łupieżem, a ten mnie lubi odwiedzać. Niestety mało wydajny. Tani.

Używam tego produktu od: dawno temu

bardzo dobry!

Przedewszystkim nie podraznia, i zmniejszyl lupiez naprawde! i reszta dzialania poprostu jak dobry szampon dobrze myje, nie obciaza , nawilza , wygladza, fajny zapach , niska cena minus to trudna dostepnosc i moglby byc wydajniejszy, ale i tak goraco polecam!! Dodam ze uwazam iz chroni kolor farbowanych wlosow.

Najlepszy szampon !

Witam , jestem bardzo zadowolona z tego szamponu bomimo że nie ma silikonów w składzie a ich bardzo nie lubię to potrafi wygładzić , nie wysuszyć włosów i sprawia że wyglądają lśniąco i zdrowo czego szampony ziołowe znowu nie potrafiły polecam z czystym sumieniem i jeszcze do tego nie za drogi , tylko czasami ciężko go dostać . Ziaja się naprawde postarała czasami nawet potrafię nie użyć po nim odżywki i włosy dobrze wyglądają, jedyny chyba który wygładza ale nie przetłuszcza. jeszcze raz polecam

Używam tego produktu od: cały czas
Ilość zużytych opakowań: duużo

Manicure - glitter nails

Dobry

Dobry szampon.
Gówna zaleta - nie skleja i nie obciąża włosów cienkich.

Włosy po nim są błyszczące, lekkie i puszyste.

Najlepiej stosować go z odżywką z tej samej serii.
Przy włosach cienkich odżywkę lepiej nałożyć na mokre włosy troszkę odczekać a potem spłukać.

Dobra cena.

dobry

bardzo dobry szampon do farbowanych wloskow :) dzieki niemu latwiej sie rozczesuja i kolor jest bardziej trwaly i nie blaknie. Ladna poreczna buteleczka, mily zapach, wydajny. polecam :)

Używam tego produktu od:dlugo
Ilość zużytych opakowań:5?

Kupiłam go mimo że nie mam farbowanych włosów, skusił mnie olej rycynowy, który podobno dobrze działa na włosy. Zacznę od tego, że ma piękny zapach, bardzo mi się podoba i umila mi mycie włosów. :) Co do działania - szampon jak szampon. Nie jest jakiś uzdrawiający, ale nie powoduje też przetłuszczania, czy obciążenia. Włosy są po nim fajne, sypkie. Jest niestety trochę mało wydajny, zwłaszcza przy moich dosyć długich włosach, ale przy tej cenie można mu to wybaczyć. :) może w przyszłości kupię go ponownie ;]

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Jestem rozczarowana :(

Straszne rozczarowanie, ogólnie z tej serii szampony nigdy mnie nie zawodziłya i kupowałam je z przyjemnością z resztą cena jest zachęcająca;)
Niestety dostałam masakrycznego łupieżu :eek: :( nigdy więcej

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

porażka

To mój pierwszy szampon Ziaji i już chyba ostatni.Szampon jest okropny (i raczej nie dotrwam do końca opakowania):
- prawie w ogóle się nie pieni
- trudno rozprowadzić go na włosach (zwłaszcza długich)
- mam wrażenie,że w ogóle nie myje
- nie wygładza,nie odżywia
- po jego użyciu włosy są sztywne i poplątane
- bez odżywki nie da się rozczesać włosów.
Jedyny plus, aczkolwiek marny, to bardzo przyjemny, delikatny zapach.Nie wiem czy przedłuża trwałość koloru (w ciągu 2 tyg. nie zauważyłam różnicy) i już raczej się nie dowiem,bo mam już tego szamponu dosyć i powędruje do śmieci.

Używam tego produktu od: 2,5 tyg.

za rzadki

Szampon taki sobie, kupiłam pod wpływem wątku pielęgnacyjnego. Dość tani, ale ma tylko 200ml, a przy tym mało wydajny, tak więc cena jest zwodnicza.
Konsystencja mogłaby być gęstsza (i tak rozcieńczam szampon wodą na dłoni), pieni się trochę mniej niż niektóre inne szampony, ale to akurat może być uznane za zaletę (mniejsze stężenie SLS). Samo mycie ok, nie wysusza, bez odżywki też mogłam go stosować i nie było siana na głowie. Zapach melona, przyjemny. Wpływ na kolor trudno mi ocenić, niezależnie czego używam, mam wrażenie że farby spłukują się tak samo.
W sumie 3,5*

Używałam tego produktu: jakieś 2 mce

Cudo za 5 zł

Lubię ten szampon, często do niego wracam, tylko zauważyłam, że trudno go kupić. Czasem się udaje.
Pasuje do wymagań moich włosów, ponieważ wygładza
i nawilża oraz regeneruje.
Uwielbiam jego zapach, jest taki przezroczysty.
Kolor również transparentny, świetny.
Jest lepszy od gliss Kur o podobnym składzie.
Widać Ziaja ma swoją tajemnicę jak stworzyć
szampon dla mnie.
Dla włosów tłustych nie polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 lat

zdecydowanie NIE

Koszmarnie plącze i wysusza włosy. Włosy po umyciu suche i odstające na wszystkie strony. Bez odzywki nawet nie ma co próbować go używać. Na minus jeszcze wydajność, chociaż ja się ciesze, ze szybko mi się skończył. No i niestety źle sie pieni, a raczej w ogole sie nie pieni.

DOSTAŁAM PO NIM MAX ŁUPIEŻ z którym teraz musze sie zmagać.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

tlusci

Moja mama go uzywala, bo dostalam go gratis do odzywki. Ladnie blyszczaly po nim wlosy I dnia, ale po tem strasznie tluscil je. Jak ktos myje wlosy codziennie to moze go uzywac, ale tak to raczej nie polecam.

Używam tego produktu: miesiac