Polecamy: 3 DNI DO BIELI

AA Profesjonalny Zabieg, Mikrodermabrazja wygładzająca

AA Profesjonalny Zabieg, Mikrodermabrazja wygładzająca

Cena już od 5,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

AA Mikrodermabrazja wygładzająca Profesjonalny Zabieg to profesjonalny zabieg aktywnie oczyszczający w 3 krokach do wykonania w domu. Poszczególne etapy programu zostały zainspirowane zabiegami stosowanymi w gabinetach kosmetycznych. Substancje aktywne dobrano specjalnie tak, aby zmaksymalizować ich synergiczne działanie. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu – skóra jest głęboko oczyszczona i wygładzona, a drobne niedoskonałości zredukowane
Wskazania do zabiegu: cera tłusta, mieszana z rozszerzonymi porami oraz tendencją do pojawienia się zaskórników i blizn potrądzikowych. Nie stosować w stanach zapalnych skóry.
Natychmiastowy efekt AA Profesjonalny Zabieg mikrodermabrazji wygładzającej:

klasyczne
hipoalergiczna
w saszetce

Świetny produkt!

Kupiłam z ciekawości w promocji i jestem zachwycona! Skóra jest głęboko oczyszczona i wygładzona, a zabieg jest bardzo przyjemny i na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Opakowanie wystarcza mi na 2 razy co jest dodatkowym plusem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251761].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemny, odświeżający zabieg

Kupiłam z czystej ciekawości i nie zawiodłam się. Ten trzy etapowy zabieg bardzo dobrze odświeżył i ujednolicił moją cerę. Zabieg zaczynamy od wykonania peelingu. Już po jego wykonaniu cera jest porządnie oczyszczona i rozjaśniona. Po wykonaniu peelingu należy nałożyć maseczkę, która wygładza i potęguje efekt oczyszczenia. Na koniec nakładamy krem, który wycisza cerę. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Nie podrażnia cery, rzeczywiście oczyszcza. Jest dostępny w bardzo dobrej cenie. Może nie daje efektu jak od kosmetyczki, ale moim zdaniem warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241778].usefull || 0 }}% pomocna.

Profesjonalizm dla każdego

Super produkt, spełnia wszelkie obietnica producenta, po zabiegu, który jest małokłopotliwy i przyjemny, skóra jest wygładzona, kolory się wyrównuje, cera jest przyjemnie napięta i delikatna. Wielkim plusem jest to, że zabieg w ogóle nie wysusza skóry - w rozumieniu, że nie jest wysuszający w żaden sposób. Skóra nie jest po nim zaczerwieniona ani podrażniona. Dla mnie rewelacja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170776].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Mój absolutny KWC!!! :)

W pełni okresu zimowego, gdy moja skóra, ze względu na kaloryfery i inne niekorzystne czynniki ,potrzebowała oczyszczenia i nawilżenia przypadkowo zdecydowałam się na zakup tego produktu, bez którego nie wyobrażam sobie teraz mojej pielęgnacji.

Zabieg stosuję raz w tygodniu, wieczorem i efekt utrzymuje się u mnie właśnie na ok. 6 /7 dni. Obietnice producenta co do oczyszczenia i wygładzenia skóry jak najbardziej zostały spełnione. Jeśli chodzi o ujednolicenie kolorytu, to nie zauważyłam różnicy, choć w zasadzie nie oczekiwałam tego od tego produktu.

PLSUY:

- dokładny opis jak stosować produkt (załączona instrukcja obsługi, także odnosząca się do wykonania masażu twarzy)

- produkt ma ładny, delikatny (moim zdaniem) zapach

- GŁĘBOKI PEELING – świetny!!! ma formę kremową z mikrogranulkami, więc „grudki” nie są mocno wyczuwalne, ale sam peeling świetnie sobie radzi ze złuszczaniem naskórka, a jeśli wykonuje się go delikatnie, to nie podrażnia skóry (a moja jest dość wrażliwa)

- AKTYWNA MASKA – po zastosowaniu peelingu daje świetne ukojenie, ma lekką formułę

- KREM ZAKAŃCZAJĄCY ZABIEG – fajny, pozostawia trochę lepką warstwę na skórze, co mi jakoś nie przeszkadza

MINUSY:

- muszę powiedzieć o cenie, no muszę; niby jest to ok. 7 zł (czasami produkt jest promocji), ale po przeliczeniu na miesiąc już mamy 28 zł

- niekiedy problem z dostępnością – często zostaje jedno opakowanie na półce lub są wykupione

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146441].usefull || 0 }}% pomocna.

WOW!

Trzy etapowy, bardzo przyjemny zabieg, na który co prawda trzeba chwilę poświęcić, ale wg mnie warto.

Zestaw zawiera trzy mazidła (peeling, maska i krem) o przyjemnym, nienachalnym zapachu, w ponumerowanych saszetkach, oraz ulotkę ze szczegółowym opisem wszystkich należytych czynności.
Pokochałam peeling dołączony do zestawu, jest kremowy, delikatny, ale konkretny.

Zabieg na mojej skórze dał naprawdę efekt WOW! :)
Cera była czyściutka, gładka, napięta i nawilżona. Plamki po niedoskonałościach rozjaśniły się, a niektóre zniknęły zupełnie. U mnie efekt utrzymywał się do 8 dni.

+ zapach
+ szczegółowa ulotka
+ efekty po
+ zadziwiający stosunek ceny do jakości

- brak!

Bardzo polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043584].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA !!!

Po przeczytanych recenzjach w internecie, postanowiłam zakupić "domową" maseczkę. Trzy saszetki i każda bardzo dobrze opisana, produkt bardzo łatwy w użyciu. Działanie jest rewelacyjne. Perfekcyjne wygładzenie, oczyszczenie a do tego rewelacyjne odzyskanie kondycji skóry. Dal mnie bomba. Polecam, dawno nie używałam tak rewelacyjnego produktu.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037619].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam tą maseczkę nieświadoma efektu jaki otrzymam- po prostu chciałam wypróbować, przekonała mnie też cena około 6 zł za opakowanie:) już po pierwszym użyciu zobaczyłam różnicę. Mam trudną w pielęgnacji cerę, skłonną do alergii, trądziku, w okresie jesienno-zimowym przesuszającą się, wrażliwą- trudno mi dobrać krem czy cokolwiek innego. Po zabiegu- peeling, maska i krem- nie wystąpiła zgodnie z obietnicą producenta reakcja alergiczna, skóra jest gładka i miękka- byłam w szoku bo nie pamiętałam już jak to jest mieć taką skórę :) blizny stały się jakby mniej widoczne, zmniejszyły się stany zapalne, łatwo można było nałożyć makijaż. Efekt miękkiej, nawilżonej skóry utrzymuje się u mnie do tygodnia, i raz w tygodniu powtarzam taki zabieg. Produkt godny polecenia, nie znalazłam dotąd nizego lepszego nawet w aptece :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035606].usefull || 0 }}% pomocna.

cud miod

kupilam bo natrafilam na promocje wiec sie skusilam i postanowilam wyprobowac.nie oczekiwalam efektu WOW, nie cenie specjalnie firmyu AA wiec podchodzilam dosc sceptycznie i jakiez bylo moje zaskoczenie bo uzyciu!buzia jak dupcia niemowlaka gladziutka, promienna,swieza nie moglam sie nadziwic! borykam sie z bliznami po latach walki z tradzikiem,kaszka na policzkach,bardzo nierownym kolorytem skory,dorbnymi jeszcze syfkami,swiecaca buzia i rozszerzonymi porami.ten produkt naprawde pomaga i to nie na dzien czy dwa, ja uzywam go raz na tydzien dwa i naprawde nie ma potrzeby czesciej bo efekt jest u mnie dlugotrwaly.jestem zachwycona.jedno opakowanie starcza mi na dwa uzycia,cena w porzadku place okolo 6 zł.jedynie z dostepnoscia jest problem wiec jak tylko widze gdzies w drogerii to kupuje 2 opakowania zeby miec zapas.

Używam tego produktu od: poltora miecha
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016558].usefull || 0 }}% pomocna.