Evree, Power Fruit, Nawilżający olejek dwufazowy

Evree, Power Fruit, Nawilżający olejek dwufazowy

Nawilżający olejek do ciała Power Fruit Evree ma dwufazową konsystencję. Pierwsza z nich to połączenie olejków: malinowego, winogronowego, jojoba, sezamowego oraz awokado. Druga faza to czysty kwas hialuronowy. Dzięki połączeniu składników o tak silnym działaniu nawilżającym, możliwe jest osiągnięcie efektu maksymalnego nawilżenia.

Zapach - przepiękny:) Taki letni,owocowy:) Stosuję go miesiąc,a nawet nie jestem w połowie butelki,więc jest bardzo wydajnym produktem :) Olejek szybko się wchłania,nie pozostawia tłustych smóg i nie przyklejam się do niczego :) Nawilżenie odczuwalne już po kilku użyciach:) Skóra staje się miękka i delikatna :) Przyjemne uczucie:)

Średniak

Produkt spełnia swoją rolę - nawilża. Jednak opakowanie jest bardzo małe, wydajność jest na prawdę bardzo słaba, produkt po aplikacji na skórę wchłania się wiecznie - duży minus za to. Skład przyzwoity.

Świetny, jak serum i olejek na raz

Kupiłam produkt trochę przypadkowo, zachęcona przeceną i dobrym składem. Produkt nie tylko mnie nie rozczarował, ale wręcz przyjemnie zaskoczył.
O wiele lepszy niż większość balsamów, nawet nie ma porównania do badziewnych produktów parafinowych. Ten produkt jest jak połączenie serum z olejkiem. Używam go na suche partie ciała i zawsze na nogi po goleniu.

świetnie działa, świetnie pachnie, mogę tylko polecić

Zużywam hurtowo. Zawsze mam zapas, gdy butelka zaczyna się kończyć ;]

Olejek ma bardzo ładny zapach (jak wiadomo, rzecz gustu, jak widzę u przedmówczyń nie każdemu odpowiada).
Bardzo dobry, naturalny (!) skład z udanym doborem rodzajów olejków i kwasem hialuronowym. Wierzę w sprawdzone substancje, które po prostu są skuteczne.
Konkretnie nawilża skórę, lubię go nakładać, bo jak wspominałam, zapach jest bardzo przyjemny, a skóra jest potem gładka, błyszcząca i odżywiona. Nie używam jednak bez balsamu, bo mam dość suchą skórę i olejki traktuję jako uzupełnienie pielęgnacji. Tak więc najpierw balsam, później - olejek.
Jak to olejek, chwilę się wchłania, mnie to akurat nie przeszkadza, bo lubię się rozpieszczać takimi bogatymi formułami, moja sucha skóra dobrze na to reaguje.
Świetny do relaksującego masażu.

Trzeba pamiętać o wstrząśnięciu przed użyciem, do połączenia dwóch faz.

Opakowanie - w fajny sposób kolorowe, a nie kiczowate. Podoba mi się to, że olejek nie jest w spray'u - w przypadku olejków nie znoszę tej formy aplikacji, zdecydowanie wolę wylewać zawartość na rękę albo bezpośrednio na ciało.

Jedyny minus - uchylany korek, który najwyraźniej ulega uchylaniu na tyle dyskretnie i bez naszej wiedzy, żeby zagwarantować nam potem niespodziankę w postaci plamy oleju na półce / w szufladzie/ oby nie w torbie!

Wydajność - u mnie znika szybko, ale wylewam go sporo i używam bardzo często.
Cena - kupuję zazwyczaj na promocji, więc tragedii nie ma.

Godny polecenia!

dobry kosmetyk

Zalety:
+ poręczne opakowanie
+ wystarczy kropla i masaż na pokrycie całego ciała
+ jest bardzo wydajny
+ kupiłam go w promocji

Wady:
- ma dosyć niewielką pojemność jak na olejek do ciała
-duża ilość rozprowadzona po ciele naprawdę bardzo długo się wchłania
- beznadziejny zapach, niby to owoce, ale tak nie do końca

Dobry

Aby użyć olejku trzeba wstrząsnąć tak by dwie fazy się ze sobą połączyły. Opakowanie jest dosyć twarde, ale nie przeszkadza to, ponieważ olejek sam wypływa. Kolejną rzeczą jest zapach, który niestety, ale nie jest przyjemny, więc nazwa fruit do tego nie zobowiązuje. Dobrze nawilża, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Skóra w dotyku jest delikatna i gładka.
Czy kupię ponownie? Nie. Fajnie było przetestować olejek, ale nie zachwycił mnie na tyle by go kupić, gdyby był lepszy zapach to wtedy może bym się skusiła.

Nie nie nie

Okropny zapach,nawet przeszlo mi przez mysl ze zepsuty,ale data wzystko sie zgadza. Rzadki lejacy sie ,wszedzie kapie zanim rozmasuje na cialo. Cos okropnego. Nie nawilza w ogole szybko sie wchlania jak bym nic nie uzyla.

Nie dla mnie

Dla mnie olejek nie spełnił swojej roli - jego oleista konsystencja uniemożliwia dokładne rozsmarowanie. Długo się wchłania, nadaje się do użycia tylko na noc.
Dla mnie jest całkiem okej, ale forma olejku do mnie nie przemawia - nie lubię tego uczucia lepkości po zastosowaniu.
Zwykle oleiste produkty mają więcej składników odżywczych i sprawdzają się lepiej, jednak jeśli chodzi o ten produkt działanie określiłabym jako normalne - nie jest on lepszy od standardowych balsamów.
+ za skład oraz za zapach

Nawilżenie bardzo dobre

U mnie się sprawdza. Używam go zwykle po kąpieli, na noc, rzadko na dzień, troszkę za długo się wchłania i może ubrudzić ubranie
PLUSY:
+natychmiastowe, długo utrzymujące się nawilżenie skóry
+naturalny skład (brak parafiny i innych olejów mineralnych, bez silikonu, naturalne olejki)
+dwufazowa formuła sprawia, że jest dość lekki
+zapach
+kwas hialuronowy w składzie daje natychmiastową ulgę przesuszonej skórze

MINUSY:
-mała pojemność, szczególnie w stosunku do ceny (choć jest dość wydajny)
-opakowanie - butelka z dozownikiem - fatalna, przy wylewaniu łatwo całą butelkę upaprać olejkiem.

Jeden z moich ulubionych produktów nawilżających, dlatego, pomimo odjęcia pół gwiazdki za wymienione minusy uważam, że jest to mój hit - skład i działanie rekompensuje cenę i aplikację.

Używam tego produktu od: od pojawienia się produktu na rynku (7-8 miesięcy?)
Ilość zużytych opakowań: 7 całych opakowań

Dobry

Zalety:
- urzekł mnie zapach: orientalny, otulający, ale nie duszący
- dobrze nawilża i wygładza ciało
- przy oszczędnym nakładaniu szybko się wchłania
- nie lepi się, ale zostawia lekko tłustą warstwę
- przy regularnym stosowaniu poprawia kondycję skóry

Wady:
- troszkę zapycha- zawsze po posmarowaniu dekoltu, pojawiały się niedoskonałości

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie

Dobry

Kupiłam ten olejek tuż przed wylotem na wakacje. Standardowo skusiły mnie dobre opinie w internecie i przyjemny skład.

Słońce i słona woda dość mocno przesuszyły mi skórę. Z ratunkiem przyszedł olejek Evree. Faktycznie nawilża, natłuszcza, zapobiega utracie wody z naskórka. Dość dobrze się wchłania, nie klei się jakoś bardzo mocno. Przyjemnie i delikatnie pachnie.

Butelka zawiera tylko 100ml, dla mnie to dość spory minus. Opakowanie poręczne, nie przecieka.

Można go kupić w promocji, za jakieś 19.99zł, jak na 100ml pojemność to całkiem sporo.

U mnie był dość mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

przyjemny dodatek na lato

Kupiłam w promocji za 19,99zł w Naturze, zanim jeszcze był dostępny w Rossmannie. Rzadko kupuję nowości, skusiła mnie chyba dwufazowa formuła, sama już nie pamiętam ;)

Olejek miał piękny zapach, bardzo przypominał mi jakieś perfumy. Nie był to typowy owocowy zapach, jakby się mogło wydawać.

Miał lekką konsystencję, fazy bardzo łatwo się ze sobą łączyły. Bardzo dobrze rozprowadzał się na ciele i błyskawicznie wchłaniał, tylko w przypadku większej ilości trwało to dłużej. Zostawiał na skórze piękny blask, który idealnie komponuje się z letnią opalenizną.

Owszem skóra była gładka i odprężona, lecz niestety zauważyłam, że olejek nie nawilża jej dostatecznie. Mimo aplikacji wieczorem, po kąpieli, rano widać już było suchą skórę na nogach. Zatem aplikowałam go właściwie codziennie i przez to spadła jego wydajność.

Według mnie ten olejek można traktować, jako przyjemny dodatek na lato, który pięknie podkreśli naszą opaleniznę. Jednak według mnie nie zastąpi on porządnego balsamu czy mleczka w codziennej pielęgnacji.

Nie wiem czy kupię go ponownie. Nie jest to produkt zły, ale dla mnie za mało funkcjonalny. Kupiłabym ponownie zapewne ze względu na nietypowy zapach ;)

Używam tego produktu od: maj - czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie