Venus, Use & Go, Odżywczy balsam do ciała w sprayu

Venus, Use & Go, Odżywczy balsam do ciała w sprayu

Odżywczy balsam do ciała w sprayu Use & Go Venus zawiera ekstrakt z bawełny, który nawilża, koi i łagodzi podrażnienia skóry. Dodatek masła pistacjowego sprawia, że staje się ona miękka i gładka, a olej z avocado tworzy na jej powierzchni filtr ochronny zabezpieczający naskórek przed nadmierną utratą wody. Odżywczy balsam do ciała w sprayu Use & Go Venus ekspresowo się wchłania, a wygodna aplikacja w postaci sprayu ułatwia pielęgnację.

w sprayu
balsamy
hipoalergiczna
spray
100 – 250ml
Skóra
normalna
regenerujące, nawilżające

Nie nawilza dostatecznie, połowa butelki zostaje w srodku i nie da sie uzyc

Niestety ale efekt jaki można osiągnąć dzieki temu balsamowi w sprayu nie zadowoli osob, ktore maja mocno sucha skore. Balsam nawilza na chwile a czasem mam wrażenie, ze nawet wysusza. Gdy zostaje produktu 1/3 objętości pompka nie działa bo nie nabiera produktu. Nie kupie ponownie

Lekki na lato

Spray - super, chcę nałożyć mniej to daję jedną pompkę, chcę więcej - psikam dwa albo trzy razy. Chcę lekki efekt to spryskuję z daleka. Używam go parę razy dziennie, żeby moja skóra była zadowalająco nawilżona, dlatego napisałam, że na lato, bo zimą nie chciałoby mi się ciągle rozbierać, żeby się balsamować ;) Fajny, jak nie ma kto posmarować pleców :D Duży plus za to, że nawet jak nałożę 3 czy 4 warstwy produktu, to nie zostawia tłustej powłoki. Skórę na ciele mam dosyć suchą, ale nie przesuszoną - ten balsam jest idealny jak chce się szybko nawilżyć skórę, przy tym nie oczekując nie wiadomo jakich spektakularnych efektów. Dokładnie jak na opakowaniu jest napisane USE & GO ;)

Może być

Szukałam balsamu super szybkiego w użyciu i lekkiego, który szybko się wchłania, którego mogę użyć po porannym prysznicu i nie mieć wyrzutów sumienia, że nie dbam o pielęgnację ciała. Myślałam o Vasseline w sprayu, lecz skusił mnie cudowny zapach i niska cena balsamu Venus. Niestety efekt nie powala...w zasadzie w ogóle nie nawilża, nie odżywia..Miałam wrażenie, że nadaje tylko piękny zapach na skórze ale to wszystko.
Efekt zauważyłam dopiero wtedy, gdy już się kończył i musiałam go wylewać z buteleczki na dłoń, bo pompką już go nie dało się wydobyć. Wtedy, w celu wykończenia go nakładałam większe ilości balsamu, niż dozowała pompka i nagle efekt WOW. Skóra idealnie miękka, gładka...o to chodziło tylko szkoda, że tak późno to zauważyłam...
Podsumowując: Jeśli zauważę jakąś promocję na niego to pewnie go kupię ale z pompki nie będę korzystać, tylko wylewać go bezpośrednio na skórę. Oczywiście wiąże się to z mniejszą wydajnością produktu.

Lekki balsam na upały.

Nie jestem zbyt konsekwentna w używaniu balsamów. Latem nie lubię tych gęstych i treściwych, które zostawiają tłustą powłokę na skórze i które sprawiają, że zaraz czuje się brudna. Ten jest bardzo fajny w użyciu. Aplikator nie zapycha się. Formuła jest lekka, ale nawilża w sumie przyzwoicie, chociaż osoby o skórze suchej i bardzo suchej mogą być niezadowolone. U mnie sprawdził się po wylegiwaniu się na pełnym słońcu w ogródkowym basenie. Dobrze ukoił skórę jednocześnie ją nawilżając. Wchłania się w mgnieniu oka i nie pozostawia lepkiej warstwy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zapach, który nie trafił w mój gust, oraz to, że produkt jest średnio wydajny, przynajmniej jak dla mnie, bo ja na ogól wszelkie balsamy używam dosyć oszczędnie. Tego też nie używam codziennie i już mi sporo ubyło.
Czy do niego wrócę?
W sezonie jesienno-zimowym raczej nie, ale na kolejne lato być może.

Używam tego produktu od: od lipca br.
Ilość zużytych opakowań: ok 2/3 pierwszego opakowania

Mega!

Bardzo fajny, przyjemny w użyciu balsamik. Idealny do codziennej pielęgnacji, o lekkiej formule, która wchłania się w mgnieniu oka. Faktycznie takie typowe "use&go". Nawilża bardzo dobrze, aż jestem zaskoczona, że zachowując konsystencję lotionu producentowi udało się stworzyć kosmetyk, który ma siłę nawilżenia porównywalną do kopnięcia średnio naćpanego dresiarza, wracającego z meczu legia warszawa :D.