Venus, Use & Go, Odżywczy balsam do ciała w sprayu

Venus, Use & Go, Odżywczy balsam do ciała w sprayu

Odżywczy balsam do ciała w sprayu Use & Go Venus zawiera ekstrakt z bawełny, który nawilża, koi i łagodzi podrażnienia skóry. Dodatek masła pistacjowego sprawia, że staje się ona miękka i gładka, a olej z avocado tworzy na jej powierzchni filtr ochronny zabezpieczający naskórek przed nadmierną utratą wody. Odżywczy balsam do ciała w sprayu Use & Go Venus ekspresowo się wchłania, a wygodna aplikacja w postaci sprayu ułatwia pielęgnację.

balsamy
normalna
regenerujące, nawilżające
w sprayu

Na lato ok

Balsam używałam latem , w upały i sprawdził się znakomicie. Szybko się wchłaniał, nie lepił się. Opakowanie z sprayem bardzo poręczne, dozuje niewielką ilość produktu. Nie rozbryzguje balsamu na wszystkie strony. Zapach świeży, nienachalny. Nawilża średnio. Dla normalnej skóry na upalne lato jest wystarczające. Dla suchej na pewno bedzie za słabe.
Jak pisali poprzednicy rzeczywiście przy 1/4 produktu zaczynają się schody. Pompka nie daje produktu, trzeba nieraz się namachać opakowaniem by produkt trafił na rurkę. Ja przy końcu opakowania po prostu go rozcięłam i wydobyłam resztę ręcznie.

Nie nawilza dostatecznie, połowa butelki zostaje w srodku i nie da sie uzyc

Niestety ale efekt jaki można osiągnąć dzieki temu balsamowi w sprayu nie zadowoli osob, ktore maja mocno sucha skore. Balsam nawilza na chwile a czasem mam wrażenie, ze nawet wysusza. Gdy zostaje produktu 1/3 objętości pompka nie działa bo nie nabiera produktu. Nie kupie ponownie

Lekki na lato

Spray - super, chcę nałożyć mniej to daję jedną pompkę, chcę więcej - psikam dwa albo trzy razy. Chcę lekki efekt to spryskuję z daleka. Używam go parę razy dziennie, żeby moja skóra była zadowalająco nawilżona, dlatego napisałam, że na lato, bo zimą nie chciałoby mi się ciągle rozbierać, żeby się balsamować ;) Fajny, jak nie ma kto posmarować pleców :D Duży plus za to, że nawet jak nałożę 3 czy 4 warstwy produktu, to nie zostawia tłustej powłoki. Skórę na ciele mam dosyć suchą, ale nie przesuszoną - ten balsam jest idealny jak chce się szybko nawilżyć skórę, przy tym nie oczekując nie wiadomo jakich spektakularnych efektów. Dokładnie jak na opakowaniu jest napisane USE & GO ;)

Może być

Szukałam balsamu super szybkiego w użyciu i lekkiego, który szybko się wchłania, którego mogę użyć po porannym prysznicu i nie mieć wyrzutów sumienia, że nie dbam o pielęgnację ciała. Myślałam o Vasseline w sprayu, lecz skusił mnie cudowny zapach i niska cena balsamu Venus. Niestety efekt nie powala...w zasadzie w ogóle nie nawilża, nie odżywia..Miałam wrażenie, że nadaje tylko piękny zapach na skórze ale to wszystko.
Efekt zauważyłam dopiero wtedy, gdy już się kończył i musiałam go wylewać z buteleczki na dłoń, bo pompką już go nie dało się wydobyć. Wtedy, w celu wykończenia go nakładałam większe ilości balsamu, niż dozowała pompka i nagle efekt WOW. Skóra idealnie miękka, gładka...o to chodziło tylko szkoda, że tak późno to zauważyłam...
Podsumowując: Jeśli zauważę jakąś promocję na niego to pewnie go kupię ale z pompki nie będę korzystać, tylko wylewać go bezpośrednio na skórę. Oczywiście wiąże się to z mniejszą wydajnością produktu.

Lekki balsam na upały.

Nie jestem zbyt konsekwentna w używaniu balsamów. Latem nie lubię tych gęstych i treściwych, które zostawiają tłustą powłokę na skórze i które sprawiają, że zaraz czuje się brudna. Ten jest bardzo fajny w użyciu. Aplikator nie zapycha się. Formuła jest lekka, ale nawilża w sumie przyzwoicie, chociaż osoby o skórze suchej i bardzo suchej mogą być niezadowolone. U mnie sprawdził się po wylegiwaniu się na pełnym słońcu w ogródkowym basenie. Dobrze ukoił skórę jednocześnie ją nawilżając. Wchłania się w mgnieniu oka i nie pozostawia lepkiej warstwy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zapach, który nie trafił w mój gust, oraz to, że produkt jest średnio wydajny, przynajmniej jak dla mnie, bo ja na ogól wszelkie balsamy używam dosyć oszczędnie. Tego też nie używam codziennie i już mi sporo ubyło.
Czy do niego wrócę?
W sezonie jesienno-zimowym raczej nie, ale na kolejne lato być może.

Używam tego produktu od: od lipca br.
Ilość zużytych opakowań: ok 2/3 pierwszego opakowania

Mega!

Bardzo fajny, przyjemny w użyciu balsamik. Idealny do codziennej pielęgnacji, o lekkiej formule, która wchłania się w mgnieniu oka. Faktycznie takie typowe "use&go". Nawilża bardzo dobrze, aż jestem zaskoczona, że zachowując konsystencję lotionu producentowi udało się stworzyć kosmetyk, który ma siłę nawilżenia porównywalną do kopnięcia średnio naćpanego dresiarza, wracającego z meczu legia warszawa :D.