Cera Wrażliwa, Krem pod oczy i na powieki

Cera Wrażliwa, Krem pod oczy i na powieki

Lekki krem pod oczy, idealny dla osób z cerą mieszaną, ale nie tylko:) Jestem z niego bardzo zadowolona, skład opiera się m.in. na witaminie E, F, B5, oleju z nasion bawelny... Nawilża, szybko się wchłania, stosuję go zarówno na noc jak na dzień, bardzo wydajny, raczej dla osób młodych.

Cena 9,50 zł

Bardzo porządny :)

To jeden z niewielu kremów pod oczy, który mnie nie uczulił :) Lekki, delikatny. Nawilża i lekko natłuszcza. Niestety, do użytku wyłącznie na noc, gdyż nie nadaje się pod makijaż. Jest przyjemny i w dodatku kosztuje grosze :)
ilość zużytych opakowań: prawie jedno.

bardzo przyjemny :)

Świetnie się wchłania i przyjemnie łagodzi. Nie ma działania przeciwzmarszczkowego, ale nie to miał robić. Ze swoich zadań wywiązuje się znakomicie. No i ta cena! :)

Jest ok

Tani, dobry produkt. Jest go dużo, dobrze nawilża skórę po demakijażu, dzięki czemu nie mam podrażnionych oczu. Nawet dobrze się wchłania, skóra po nim jest delikatna. Niestety na moje lekkie zasinienia pod oczami nie ma żadnego wpływu.

Eris film 1

ponizej średniej

Dla mnie ponizej sredniej, podrażnił mi kąciki oczu a w innych miejscach nie zauważyłam żadnej zmiany , no może troszke nalwilzył,więcej go nie kupie

uratował mnie

Dostalam uczulenia!Pierwszy raz w życiu! ALE NIE OD TEGO KREMU :) Ale to TEN krem własnie mnie uratował!! Nawilzyl skórę pod oczkami a uczulenie minęło! Jest bardzo wydajny.

odpowiedni

Bardzo lubię ten kremik. Wydaje sie być dla mnie odpowiedni w tym wieku i przy takiej cerze. Dobrze koi, nie podraznia spojówek, nawilża, lekko natłuszcza (zaraz po nałozeniu czuc taką lepkośc i tłustośc pod oczami) i w miare dobrze sie wchlania (ale nie błyskawicznie jak obiecuje producent), jesli da sie go tylko odrobinkę. Troche sie wylewa z opakowania, wiec trzeba uwazac przy wyciskaniu.

przeciętnie

Mój pierwszy kremik-głównie używany w celu ukojenia efektu zmęczenia (uzależnienie od komputera, ehh...), ale znalazłam już coś lepszego. Co prawda nie ma zastosowania przy sińcach pod oczami, ale fajnie relaksuje i lekko nawilża.

Moglby byc lepszy

****Dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy:), dobry ale dla osób nie nastawiających się na konkretne działanie przeciwzmarszczkowe. Przede wszystkim bardzo fajnie nawilża, ale trzeba uważać z nakładaniem bo może się całkowicie nie wchłonąć -możemy wterdy wyglądać jak siódme, zapłakane nieszczeście:).Mimo wszystko polecam bo jest lekki i przyjemny :).

nic specjalnego

Jestem młodą osobą, ale wymagam dużo od kremu pod oczy. Potrzebuję silnego nawilżenia bo mam w tym miejscu lekko wyszoną skórę. Ten krem dobrze sie wchłania, faktycznie nie uczula, ale nic poza tym. Nie zauważyłam poprawy stanu skóry wokół oczu, a kończe już opakowanie.

całkiem dobry

nawilża i odżywia skórę, tylko z wchłanianiem nie jest najlepiej. Okolice oczu błyszczą się od kremu i moja koleżanka myślała, że płakałam :)

NIe uczula

Prawdziwy krem dla wrażliwców. Nie uczulił nawet mojej mamy, która ma wyjątkowo wrażliwą skórę. Bardzo przyjemny w stosowaniu, szybko się wchłania i świetnie nawilża.

dla mlodych idealny:)

wlasnie konczy mi sie pierwsze opakowanie i byl to w sumie moj 1 krem pod oczy,ma raczej delikatne dzialanie,duzo cennych skladnikow tak wiec dla osob ktore nie maja zmarszczek bardzo polecam,troche starszym moze nie wystarczac jego dzialanie