Ziaja, Plantica, Włos w płynie `Olej rycynowy`

Ziaja, Plantica, Włos w płynie `Olej rycynowy`

Odżywka do włosów farbowanych. Zapobiega utracie koloru i przedłuża jego trwałość. Wzmacnia i przyspiesza regenerację włosów. Wyraźnie wygładza ich naruszoną powierzchnię. Chroni końcówki włosów przed rozdwajaniem się.
Włosy zachowują intensywny, pełen blasku kolor.
Są bardziej podatne na modelowanie i dłużej utrzymują nadany im kształt.
Substancje aktywne:
Heliogenol, olej rycynowy, proteiny jedwabiu, witaminy A i E, prowit. B5 (D-panthenol).

Bardzo dobra odżywka

Odżywkę stosowałam w liceum, czyli jakiś czas temu:)
Teraz nie sposób jej znaleźć!!!!!

Po żadnej odżywce nie miałam tak wspaniałych w dotyku włosów. Odżywka przede wszystkim niesamowicie wygładza włosy.

Polecam osobom, które lubią swoje proste włosy lub tym, które mają nieco falowane, a chciałyby je nieco naprostować... po użyciu odżywki i suszeniu z głowa w dół z regularnym przeczesywaniem grzebieniem - efekt jak po prostownicy...przynajmniej u mnie taki był:)

Używam tego produktu od: przez ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Oleiście:)

Używam jej szczególnie zima jak susze włosy suszarką. Trzeba jednak uważać z dawkowaniem, bo można przedobrzyć.

+ idealnie odżywia
+ nie obciąża końcówek
+delikatnie pachnie
+tani

- do włosów tłustych nie może być stosowany na całej długości

Używam tego produktu od: 2 lata

i tak, i nie.

Cóż, odżywka ta jak i każda inna odżywka w sprayu jakiej używałam obciąża moje włosy, sprawia że stają się ciężkie i sklejone, poza tym szybciej się przetłuszczają. Mam niestety włosy, które 2 dni po umyciu wyglądają jak sklejone , tłuste kluchy, a ta odżywka tylko to podkreśliła. Ale widzę też wiele plusów, m. in, super wydajność, poręczność, wygodę używania, cenę. Poza tym odżywia je, kolor na moich farbowanych włosach jest podkreślony, włosy lśnią. Radze jednak zdecydowanie używać jej tylko i wyłącznie na mokre włosy, a nie również na suche, jak jest napisane na opakowaniu.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

nieporozumienie

zupelnie nie wiem co takiego miala by niby robic ta odzywka. wlasciwosci odzywcze zadne, nawet nie ulatwia rozczesywania, nie mowiac juz o ukladaniu. wlosy sa zupelnie niepodatne na modelowanie. nie sposob ich podkrecic, pusza sie i sianieja mimo ze mam naturalnie proste

Używam tego produktu od: 2 miesiecy czasami
Ilość zużytych opakowań:

Jak to możliwe?

To moje kolejne rozczarowanie jeśli chodzi o pielegnację włosów. Nie wiem, może ja mam jakiś trefny produkt bo dziewczyny go chwalą a poza tym ma tytuł Doskonałość Roku przyznawany przez "Twój Styl". Próbowałam pryskać na mokre włosy i na suche, używać bez stosowania odżywki podczas mycia i razem z nią, bez pianek do włosów i z ... i efekt za każdym razem taki sam czyli ... żaden a nawet więcej jak żaden. Włosy miałam bez życia, kompletnie matowe i szorstkie. Okropne w dotyku. Nie pomagał w rozczesaniu pukli nawet trochę. Więc po paru użyciach zawartość wylądowała w wannie, a do opakowania przelałam Seboradin Loton.

suuuper

absolutny hicir do moich farbowanych włosków, naprawdę nawilża, i delikatnie modeluje , ładnie błuszczą cudnie pachną a i koncówki mniej sie rozdwają, polecam bez dwóch zdań :-)

dla mnie świetny

Za taką cenę jest to świetny produkt. Bardzo dobrze chroni włosy, odżywia je, pielęgnuje i co najwazniejsze nie obciąża ich. Znam tę odzywkę od bardzo dawna, dzięki niej przede wszystkim nie mam od tamtej pory rozdojonych końcówek. Spryskuje włosy nawet przed myciem aj widzę, że są przesuszone, lub po myciu i wszystko jest ok. To chyba jedyna odzywka bez spłukiwania, którą toleruje. Reszta - takie mam odczucia - jełczeje na włosach i nie działa odpowiednio.

miękkie włoski

Kupiłam z ciekawości, ponieważ jestem fanką wszelkich preparatów do włosów w spray'u. Bardzo dobra odzywka. Stosuję ja zamiast odżywki i pianki, ona sama mi wystarcza. Uzywam na podsuszone włosy. Przyjemnie pachnie, po jej uzyciu włoski sa miekkie w dotyku i ładnie się układają, bez problemu można je rozczesać. Początkowo myślałam, że przez ten olej rycynowy będą mi się szybciej przetłuszczać albo przyliżą mi sie od razu po użyciu. Nic takiego sie nie stało, włosy są puszyste i wyglądają bardzo naturalnie. Nie przesusza ich ta odżywka ani nie przetłuszczają się po niej. Ponieważ włosy myję codziennie, więc i odżywke używałam codziennie i ta częstotliwość też nie wpłynęła na to, że włoski np.pod koniec dnia były przylizane lub przetłuszczone. Nie zauwazyłam jakiegoś super podkrślenia koloru, ale nie wierzę w tego typu obietnice szczególnie latem, kiedy słońce mi "wypala" kolor ;) Ale ogólnie bardzo mi odpowiada ta odżywka. Wydajna. jedyne zastrzeżenie mogę mieć do pompki, bo zamiast drobnego rozpylania psika po prostu, ale przelewam odzywke do innego pojemniczka i jest ok.
Osobiście polecam :)

super!

Kupilam jako dopelnienie dla szamponu z tej serii. Uwielbiam odzywki w plynie bo sa bardzo wygodne. Wlosy bardzo latwo sie po niej rozczesuja, przyjemnie pachnie. Ma niewielkie poreczne opakowanie ale jest bardzo wydajna. Szampon juz sie skonczyl a buteleczka z odzywka prawie pelna :). Produkt naprawde godny polecenia :).