Bielenda, Professional Formula, Glinka zielona + peeling gruboziarnisty

Bielenda, Professional Formula, Glinka zielona + peeling gruboziarnisty

Bielenda Professional Formula glinka zielona + peeling gruboziarnisty to niezwykle skuteczny ultra oczyszczający zabieg do cery mieszanej i tłustej to innowacyjny zestaw dwóch profesjonalnych preparatów:peeling gruboziarnisty i glinka zielona, opartych na formule stosowanej w gabinetach kosmetycznych. Ten nowatorski kosmetyk do zadań specjalnych w szybki i wygodny sposób pozwala osiągnąć efekty porównywalne z zabiegami mikrodermabrazji oraz detoksykującymi i może stanowić alternatywę dla wizyt w salonach piękności.
1. Aktywny peeling o żelowej konsystencji profesjonalnie i głęboko złuszcza zgrubienia naskórka, skutecznie i wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki, wygładza powierzchnię skóry, poprawia jej ukrwienie i koloryt. Błyskawicznie oczyszcza pory, efektywnie redukuje zaskórniki i przebarwienia.
2. Skoncentrowana maska z glinką zieloną aktywnie oczyszcza skórę z toksyn i innych zanieczyszczeń, zwęża pory i zmniejsza ich widoczność. Skutecznie redukuje zaskórniki i zapobiega powstawaniu wyprysków, pochłania nadmiar sebum, reguluje jego wydzielanie. Doskonale wygładza, poprawia mikrokrążenie i kondycję skóry. Działa detoksykująco, ujędrniająco i antybakteryjnie.
Efekt stosowania zabiegu Bielenda Professional Formula glinka zielona + peeling gruboziarnisty: oczyszczona, idealnie matowa, świeża i gładka cera o ładnym, zdrowym kolorycie. Pory zwężone i mniej widoczne, zaskórniki zredukowane.
Dzięki zawartości cenionych składników aktywnych używanych w profesjonalnych zabiegach gabinetowych spektakularne rezultaty widoczne są natychmiast, już po jednym zastosowaniu.

żel
Struktura
gruboziarniste
mechaniczne
w saszetce
<50ml

Fajny zabieg

.Peeling zdecydowanie nie jest gruboziarnisty ziarenka są małe i bardzo delikatnie masują skórę. Nie ma więc obaw, że skóra będzie zaczerwieniona.Skóra po użyciu jest miękka i gładka. Zapach peelingu jest dość przyjemny.Maseczka z glinką także ma ładny zapach.Wbrew pozorom zapach produktu szczególnie maseczek to dla mnie bardzo ważna cecha.Nieprzyjemny zapach czy woń alkoholu odstrasza mnie zdecydowanie i od razu zmywam taką maskę. Czasami wytrzymuje chociaż 10 minut aby poznać właściwości produktu.Maska jest gęsta i ma zielony kolor, po 15 minutach lekko zastyga na skórze.Podczas jej noszenia nie odczuwałam żadnego dyskomfortu praktycznie jakbym jej nie miała na buzi.Skóra była nawilżona oraz zmatowiona. Widać wyraźniejsze oczyszczenie skóry. Ten duet idealnie ze sobą współgra. Jestem wielka fanek wszelkich glinek także kupiłabym ten zabieg ponownie.

Tak!

Super polaczenie. Co do peelingu to jest on swietny. Doskonale oczuszcza buzie, bez uszkadzania, mimo ze drobinki sa mocno wyczuwalne. Skora po umyciu jest gladka i oczyszczona. Jesli chodzi o maseczke jest ok. Dobra konsystencja, swietnie sie ja rozprowadza i fajnie pachnie, natomiast jesli chodzi o jej dzialanie to niewiele moge powiedziec, poniewaz uzylam jej tylko raz. Ale polecam, bo warto. Skora po "zabiegach" jest gleboko oczyszczona, matowa, gladka i miekka.

Zgrany duet

Maseczka do twarzy została mi polecona przez znajomą pracującą w drogerii - kiedy ją kupowałam była nowością, dopiero wchodziła na rynek.
Zaciekawił mnie szczególnie dodatek glinki zielonej - dużo czytałam o jej zastosowaniu i właściwościach.
Sam zestaw mnie nie rozczarował, szczególnie jeśli idzie o działanie.
Najpierw aplikujemy peeling gruboziarnisty. Drobinki są jednak w moim odczuciu trochę za małe. Przestaje to być problemem po zmyciu produktu, kiedy okazuje się, że skóra jest miękka, dobrze oczyszczona, gładka :)
Następnie nakładamy maseczkę z glinki zielonej. Zapach prawie niewyczuwalny, nikogo nie powinien drażnić, konsystencja bardzo przyjemna, wręcz kremowa. Jeśli chodzi o działanie, to na swojej buzi zauważyłam zmatowienie i ukojenie. Po paru użyciach zestawu mogę dołączyć do efektów także zmniejszenie niedoskonałości.
Nie miałam problemów ze zmyciem produktu z twarzy, nie zastygła "na sztywno" więc szybko sobie z nią poradziłam.

świetny duet

Co do peelingu miał on jasny kolor, na początku przy nakładaniu go nie czuć było jego jakichkolwiek ziarenek. Przy masowaniu go na buzi, ziarenka były mocno wyczuwalne i czuć było maksymalne oczyszczenie. Miał on piękny, zachęcający zapach, tak samo jak maseczka w jasno zielonym kolorze. Nałożona na twarz powoli na niej zastygała, a później w miarę dobrze się ją zmywało. Cały ten zabieg doskonale oczyścił moją buzię, była ona wyraźnie jaśniejsza i gładsza. Naprawdę jestem zachwycona tymi produktami i chętnie jeszcze ich użyję.

Nie rozumiem fenomenu tego zestawu ale jest ok

Zacznę od początku. Będąc na spacerze z dzieckiem i koleżanką wstąpiłyśmy do Auchana (oczywiście na dział kosmetyczny). Gdy owa koleżanka zobaczyła tę maseczkę na standzie to dosłownie z błyskiem w oczach mi ją poleciła a sama dla siebie wzięła wtedy chyba z 6 sztuk na raz bo to takie "cudo" i skóra po tym jest SUPER... Cena była ok więc wzięłam sobie 2 na początek.
Moja ogólna ocena to 3+ bez szału i nie rozumiem czemu ma takie wysokie noty ta maseczka albo może ja po reakcji koleżanki nastawiłam się za bardzo na owy "cud" pięknej cery?
Ale do rzeczy:
1. ) Najpierw używamy peelingu gruboziarnistego (który mi przypominał raczej drobnoziarnisty). Peelingu jest mało ale spokojnie wystarcza na 1 zastosowanie. Aplikacja jest przyjemna, zapach praktycznie niewyczuwalny, drobinki są jak dla mnie bardzo delikatne ale peeling SPEŁNIA SWOJĄ ROLE skóra po nim jest miękka i dobrze oczyszczona. Podczas aplikacji nic nie widzimy tzn. peeling jest taki bezbarwny - widać tylko małe niebieskie drobinki.
2.) Potem nakładamy maseczkę - glinka zielona. Maseczkę trzymamy ok. 10 min a potem spłukujemy ciepłą woda.
Nałożenie maseczki jest łatwe. Jej konsystencja jest raczej zwarta i się nie rozmazuje. Jak zresztą każda maseczka typu "glinka zielona" . Maseczka wystarcza również na jedną aplikację. Pachnie nijak i jedyne co mogę powiedzieć to to, że nawet dobrze matuję cerę. Ale szału nie ma
Dodam również, że maseczka nie zastyga zbyt szybko. Po 12 min. - tyle ja trzymałam na twarzy z zegarkiem w ręku - nie była sucha - wysuszona zastygnięta - jak niektóre maseczki tego typu. Łatwo można było ją zmyć.
Część pierwsza czyli peeling zdecydowanie lepszy niż część 2 czyli maseczka. Wprawdzie dobrze zmatowiła moją cerę ale po 5-6 h i tak się na nowo świeciłam.
Nie kupię tego produktu ponownie ponieważ nie jest to drogie ale wystarcza tylko na 1 raz. nie opłaca się wydać 3-4 zł za taki 1 raz bo są dużo lepsze preparaty tego typu za taką cenę gdzie aplikacji jest więcej.

Świetna

Peeling i maseczka z zielonej glinki dla cery tłustej.

Bardzo fajnie sprawił się na skórze twarzy mojego chłopaka, peeling ją wygładził, a maseczka doskonale ukoiła i zniwelowała niedoskonałości. Polecam .

Bardzo dobry zestaw

Bardzo dobre połączenie peelingu, który świetnie złuszcza i oczyszcza skórę. Dawno nie znalazłam peelingu o tak dobrym uziarnieniu. Dodatkowo zielona glinka świetnie wygładza skórę i pozostawia ją w bardzo dobrym stanie wizualny.
Kosmetyków w saszetkach jest w sam raz. Zdecydowanie warte wypróbowania.

bardzo dobry produkt

Kosmetyk zamknięty jest w saszetce, właściwie jednorazowego użytku. Bardzo poręczne rozwiązanie.
Peeling:
+ ma dosyć kremowo żelową konsystencję z dużą ilością drobinek. Drobinki ścierające są duże
+ bardzo mocny zdzierak dla mojej cery
+ bardzo dobrze oczyszcza i złuszcza cerę
+ niesamowite uczucie odświeżenia daje
+ przygotowuje skórę na przyjęcie maski
+ jest bardzo wydajny, wystarczył mi na kilka użyć

Maska:
+ ma przyjemną, kremową konsystencję
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ bardzo szybko zastyga
+ dobrze się ją zmywa
+ nie uczula i nie podrażnia
+ nadaje rewelacyjne uczucie oczyszczenia
+ zmniejsza wydzielanie sebum
+ skóra jest zmatowiona

Maseczka zawiera dwa etapy pierwszy to peeling, a drugi to zielona glinka.
Sam peeling wygładza skórę, oczyszcza skórę z wszelkich niedoskonałości. Peeling ma konsystencję żelową. Natomiast maseczka z zielonej glinki bardzo dobrze także oczyszcza skórę, zmniejsza widoczność niedoskonałości, wygładza , matuje. Bardzo dobra maseczka do twarzy. Świetnie poradziła sobie ze skórą mieszaną jaką mam ja. Skóra jest gładka, miękka w dotyku i ładnie oczyszczona z niedoskonałości. Na pewno będę kupowałam ją nie jeden raz,

Świetny produkt do oczyszczania twarzy

Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie, który na prawdę robi efekt WOW. Zestaw sklada sie z 2 saszetek, w ktorych znajdziemy peeling oraz maseczke. Cały zestaw niezmiernie mi sie podoba, polecam szczegolnoe dla cer mieszanych i tłustych.

PEELING
Peeling to jasnozielony żel z mnostwem ostrych drobinek, ktore perfekcyjnie zluszczaja naskorek i oczyszczaja cere. Masaz peelingiem jest bardzo przyjemny, czujemy drobinki, ktore scieraja naskorek. Dla cer wrazliwych, moze byc to jednak za mocne oczyszczenie. Po peelingu skora jest wyraznie gladsza, miększa, suche skorki znikaja . Peeling ma tez przyjemny zapach. Saszetka z peelingiem jest wydajna - wystarczy na kilka uzyc.

MASECZKA
Maseczka ma rowniez barwe zielona, bardziej seledynowa z uwagi na obecność glinki. Maska jest dosc gesta, ale dobrze rozprowadza sie ja na twarzy i calkiem latwo zmywa. Po umyciu cera jest miekka, gladka, odswiezona, zmatowana na dluzszy czas, zaczerqwienienia sa mniej widoczne, a kremy rowniez szybciej sie wchlaniaja. Maseczka w saszetce wystarczy na ok. 2 uzycia.

+ calkiem mocny zdzierak-peeling
+ oba produkty maja ladne zapachy
+ przyjemna w nakladaniu i zmywaniu maseczka
+ 1 opakowanie produktu wystarczy na ok 2-3 uzycia, wydajne
+ zachecajaca do zakupu cena
+ skora miekka, gladka, odzywiona, nawilzona, mniej zaczerwienien i brak suchych skórek.

Wykorzystała: kilka próbek

dobry produkt

Szukałam czegoś, co odswiezy moja skóre, ktora poszarzała po zimie. I w sumie jestem zadowolona- peeling jest delikatny, czuc ze wygladza skórę, ale nie podraznia jej, nie mialam zaczerwienionej skory. Glinka- ladnie nawilzyła i poprawiła koloryt. Szkoda tylko ze wystepuje w saszetkach- chetnie kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie :)

wreszcie gładka i czysta cera

Już nie wiem które opakowanie zużywam. Kupuję ten peeling zawsze, kiedy jest w promocji i wtedy biorę 20 sztuk. Jedna sztuka - jeden tydzień. Mam nadzieję, że producent nigdy jej nie wycofa.
Na moją cerę peeling działa super skutecznie, nie mam jakichś dużych problemów trądzikowych, ale cerę mieszaną, która szczególnie na nosie szybko się świeci i zanieczyszcza. Peeling ładnie ściera to co się nawarstwia w tej strefie i na czole, brodzie również. Podoba mi się jego żelowa konsystencja i to, że nie jest taki &quot;suchy&quot;. Myślę, że do cery suchej też będzie się nadawał.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo 50???