AA, Beautiful Body, Multifunkcyjny balsam do ciała 10 w 1z kwasem hialuronowym `Intensywne nawilżenie`

Nowatorski Multifunkcyjny balsam do ciała 10 w 1z kwasem hialuronowym `Intensywne nawilżenie` AA Beautiful Body to prawdziwy koktajl piękna, który dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym oraz intensywnie nawilżającemu działaniu kwasu hialuronowego i mocznika ofiaruje Twojej skórze prawdziwą esencję witalności i zdrowego blasku, otulając ją aksamitną miękkością.

zadowolił mnie :)

+ cena
+ duża pojemność
+ gęsta konsystencja
+ dobrze się rozsmarowuje
+ super się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy
+ łagodzi podrażnienia
+ nawilża

Jedyne co mi nie odpowiada to zapach tego produktu, jest za bardzo męczący i intensywny.

Nawilżający, ale nie intensywny

Łatwo się wchłania, konsystencja typowa dla balsamu, nie lejna, nie gęsta. Nawilża, owszem, ale nie dla skóry suchej, ani nawet normalnej ukierunkowanej w stronę suchej. Jestem posiadaczką tej drugiej i dla mnie ten balsam odpada na zimę, a także po goleniu. Wydaje mi się niewydajny, mogę wcierać i wcierać, skóra jest owszem, w lepszym stanie i dosyć elastyczna, ale z pewnością nie dobrze nawilżona, nie odczuwam też wyraźnej ulgi, której jednak potrzebuję.
Zapach jest lekki, dla mnie ledwo wyczuwalny.

Cudowny!

Miewam niemałe problemy ze swoją skórą, zwłaszcza wtedy kiedy zaczyna się sezon jesienno-zimowy. Używałam rożnych balsamów hipoalergicznych żeby nie szkodzić nieszczęsnej łuszczycy, z którą się zmagam od ładnych paru lat. Balsam AA okazał się tym najlepszym. Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę w wyglądzie mojej skóry. Była niesamowicie miękka i przyjemna w dotyku. Nigdy nie uzyskiwałam takich efektów po innych kosmetykach.

Plusy:
+Cudowne nawilżenie
+Konsystencja
+Dobrze się wchłania
+Jest hipoalergiczny
+Fajny, słonawy zapach

Minusy:
- opakowanie jest niestety trochę niełatwe w użyciu, kiedy balsam się kończy (ciężko wycisnąć coś ze środka)

Używam tego produktu od: 1,5 roku