Marc Jacobs, Lust for Lacquer (Błyszczyk do ust)

Marc Jacobs, Lust for Lacquer (Błyszczyk do ust)

Błyszczyki Marca Jacobsa występują w dwóch wersjach - mocno kryjącej i półprzezroczystej. Błyszczyk Lust for Lacquer nadaje ustom niezwykłą objętość i blask. Półprzezroczyste kolory dają na ustach ultra błyszczący, migotliwy efekt. Wygodna aplikacja elastycznym aplikatorem. Długotrwały efekt.

Cena: 119zł / 5ml.
/w/

Dobry, luksusowy produkt

Wiadomo, kosmetyki od Marca Jacobsa nie są tanie, ale wyróżniają się dobrą jakością, pięknym opakowaniem i dają poczucie luksusu. Jak dla mnie to naprawdę luksusowy produkt, bo raczej w tej cenie wolałbym kupić sobie inny, bardziej pożyteczny kosmetyk.
Błyszczyk dostałam w prezencie, więc co więc nie pozostało mi nic innego jak go przetestować i podzielić się swoją opinią.
Opakowanie jak już wspominałam bardzo eleganckie, solidne i dzięki napisowi Marc Jacobs luksusowe. Błyszczyk nakładamy za pomocą aplikatora, szyjka bardzo wąska, która przy wyciąganiu dozuje ilość nakładanego produktu na usta, dzięki czemu nie nałożymy go za dużo. Konsystencja przyjemna, nie pozostawia na ustach uczucia lepkości. Błyszczyk pachnie miętą, co daje bardzo fajny orzeźwiający efekt i przyjemnie się go stosuje latem. Przypomina mi nieco błyszczyk powiększający usta od Dior.
Kolor raczej bardzo delikatny, więc jeżeli nastawiacie się na intensywny efekt na usta , to nie tędy droga. Zawiera delikatne drobinki, które ładnie mienią się na ustach, ale nie jest to efekt nachalny i przesadny, raczej subtelny i delikatny.
Trwałość jak to na błyszczyk przystało, jeśli go nie zjemy utrzyma się na ustach kilka godzin. Cena dość wysoka, myślę że dla osób które naprawdę ten produkt zachwycił i mających kasę, ja wolę coś tańszego i jakościowo również dobrego. Bądź co bądź, każdy ma prawo do przetestowania, więc jeżeli tylko budżet Ci na to pozwala śmiało można kupić.

Aktualnie mój ulubiony :-)

Błyszczyk zapakowany jest w eleganckie opakowanie jak wszystko od Marca :-)

Wygodny aplikator, ktory dozuje odpowiednia ilosc produktu. Szukalam blyszczyka w kolorze nude bez i ten z serii lust nr 306 sweet escspe najbardziej przypadl mi do gustu sposrod roznych marek dostepnych w sephorze.
Blyszczyk posiada subtelne drobinki ktore wygladaja elegancko.
Blyszczyk daje lekko mietowy smak i fajnie odswieza usta
Wyatarczajaco nawilza i daje efekt super optycznie wiekszych ust
Pachnie slodko - lekko winogronowo.

Choc blyszczyk kupilam na promo -20 to jego cena i tak byla spora. Ale naprawde warto. Jest to jedyny blyszczyk od dawna ktory kupilam i ktory tak bardzo mi podpasowal ze zuzyje cale opakowanie :-)

Dla fanek pieknego bezowego koloru nude polecam. Blyszczyk daje polkryjacy efekt :-) produkt spelnia wszystkie moje wymagania.

Utrzymuje sie 2-3 h przy niejedzeniu ;-)

Używam tego produktu od: Miesiac
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

przyjemnie sie go uzywa

Szukałam błyszczyka,który nie będzie się kleił oraz dawał efekt lustra.
Mam kolor Overprotected i jest po piękny róż ,który w naturalny sposób podkreśla kolor moich ust. Odświeża go.
Ma ultralekką i przyjemną formule,która dodatkowo zawiera mentol i daje uczucie chłodu. W moim odczuciu błyszczyk daje takze efekt powiększenia jak lip maximizer Diora tylko bez klejenia się i z kolorem.

Używam tego produktu od: od miesiaca

nie do końca

Lubie błyszczyki, mam ich sporo - różnych firm. Ten kupiłam wiedziona kocią ciekawością, nie potrzebą :D
Mam kolor 308, Heart Shaped, jedyny od biedy dla mnie. Dlaczego od biedy...? Jacobs daje nam dwa rodzaje błyszczyków ( przynajmniej to było w sephorze) - albo bardzo kryjące i wyraziste, albo nude. A ja lubie wersje pośrednie, które mam na przykład w Lancome...
Kolor wybrany przeze mnie to lekka brzoskwinia z migotliwymi drobinkami - złotymi, bardzo subtelnymi, tworzącymi połysk, nie złota taflę. Kolor jest w zasadzie sugestią koloru - nie jest zupełnie bezbarwny, ale jednak za mało wyraźny jak dla mnie :) Nabłyszczenie jest i ten poblask brzoskwiniowy...
Bardzo ładne, wygodnie leżące w rękach opakowanie - nie klasyczna okrągłość walca, a spłaszczony owal. Aplikator bardzo miękki, dobrze nakłada błyszczyk. Brak smaku, przyjemny, słodkawy zapach. Po nałożeniu mamy na ustach lekkie chłodzenie...Troche się klei, nie wysusza, choć i nie nawilża specjalnie.
Trwałość...? To błyszczyk, nie ma co liczyc na wiele. Efekt ogólny...bardzo subtelny. Za bardzo, jak na mój gust. Tak subtelnie to ja mogę się umalować za mniejsze pieniądze ;)
Podsumowując - można przetestować, ale poza zwolenniczkami opcji nude - nie kupować w ciemno. Błyszczyki lancome czy YSL, a także kilku innych firm - biją w moim rankingu Jacobsa na głowę. No, opakowanie trochę go ratuje, ale tylko trochę ;)