Avon, Extra Lasting, Pressed Powder SPF 15 (Supertrwały puder prasowany)

Avon, Extra Lasting, Pressed Powder SPF 15 (Supertrwały puder prasowany)

Pojemność 1 szt

Supertrwały puder prasowany "Extra Lasting" marki Avon długotrwale kryje i matuje cerę. Zapewnia naturalny wygląd bez efektu maski. Chroni skórę dzięki filtrowi SPF 15.

bardzo go lubie

Zamieniłam go bo stay matte z Rimmla mi się już znudził i nie żałuje. Jest niewidoczny na skórze w żaden sposób nie wpływa na kolor podkładu. Jest wydajny i bardzo dobrze matujący a to jego główne zadanie. Nie wchodzi w pory nie waży sie i nie tworzy efektu cery posypanej mąką . Dobrze jest :)

Fajny

Od czasu założenia przez avon kanału na yt znów po latach chyba 8 , zdecydowałam się na parę kosmetyków z avonu. Jako że w towarzystwie mam koleżankę która się avon zajmoje z katalogu 10 zamówiłam miedzy innymi ten puder.

Podoba mi się opakowanie, jest solidne z dużym lusterkiem noszę go w torebce do poprawy mąkę upu

Działanie, hmm wydaje mi się że faktycznie trzyma ten mat, pracuje z ludźmi często w szybkim tepie w sztucznym świetle przed komputerem nawet po 10 godzin i mój makijaż musi być idealny cały dzień.

Ładnie trzyma podkład na swoim miejscu na często dotykam ręką twarzy.

Ładny kolor nie odznacza się na twarzy, nie robi efektu ciasta.

Jedyny minus że mocno wysusza więc dla osób z sucha alergiczna cera się nie nadal.

Jak na razie jestem zadowolona z efektu jaki mi daje .

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Malo