Kerastase, Resistance, Volumifique Bain (Kąpiel nadająca objętość włosom cienkim, nowa formuła)

Pojemność 1 000 ml

Szampon Volumifique Bain firmy Kreastase został wzbogacony w kompleks Ampli-Ciment, który wzmocni strukturę Twoich włosów, oraz nada im objętości i niesamowitej sprężystości. Natomiast poprzez odpowiednie odżywienie włosów zostanie przywrócona odpowiednia średnica włosów co zwiększy gęstość fryzury. W efekcie Twoje włosy nabiorą puszystości oraz będą łatwe do ułożenia.
Sposób użycia: Nałożyć na mokre włosy, delikatnie wmasować, po chwili dokładnie spłukać. Wykonaj czynność jeszcze raz

100 – 250ml, >250ml
zapachowa
w butelce
Skóra głowy
normalna

NAJGORSZY SZAMPON DODAJĄCY OBJĘTOŚCI

Jestem posiadaczką dużej ilości włosów, niestety bardzo cienkich i co najgorsze puszących się. Po szamponie dodającym objętości spodziewam się wzmocnie ich struktury - przez co staną się mocniejsze. Niestety ten szampon działa całkowicie odmiennie od obietnic producenta. W swoim życiu przetestowałam dużo szamponów o działaniu zwiększającym objętość (droższych i tańszych) i muszę przyznać, że ten jest najgorszy. Włosy są oklapnięte, i szybko robią się tłuste. Kompletny bubel za taką cenę. Nie polecam to mało powiedziane. Ja go odradzam.

TOTALNA MASAKRA DLA WŁOSÓW

To jest tak wielki bubel, że aż postanowiłem założyć konto na wizażu, by przestrzec innych przed wywaleniem niemałej kasy za coś, co nie poprawia, a pogarsza wygląd włosów!

Może zacznę od tego, że po pozytywnych doświadczeniach z nektarem termicznym tej firmy postanowiłem zakupić powyższy szampon. Miał on być odpowiedni do włosów cienkich, dodawać objętości. Niestety w praktyce okazało się coś zupełnie innego.

Po umyciu włosy wydawały się być nadal niedomyte, tłuste, ELEKTRYZOWAŁY SIĘ! - co jeszcze nigdy w życiu mi się nie zdarzyło. A zapewniana przez producenta objętość? Jaka objętość?! Włosy za każdym razem po umyciu były oklapnięte i wyglądały na "wczorajsze".

Początkowo myślałem - no dobra, może ten szampon potrzebuje czasu na zadziałanie. Może za długo trzymam go na głowie, może za krótko. Próbowałem różnych sposobów na jego użytkowanie. Po okrągłym miesiącu poddałem się! Szampon oddałem koleżance, która, po wypróbowaniu, wywaliła go ostatecznie do kosza na śmieci. Czyli tam, gdzie jego miejsce.

Moje włosy go pokochały :)

Dostałam litrową butelkę w prezencie. Mojej radości nie było końca :) Starczył mi na baaaardzo długo, ponieważ wystarczyła mała kropla, żeby umyć moje długie włosy.

Świetnie się pieni i pachnie, ale najważniejsze, że po pół roku używania włosy stały się grubsze, gęściejsze i takie... zdrowsze. Z natury mam cienkie i "oklapłe :D" a ten szampon naprawdę dodał im objętości.

Jedyne, co dodatkowo robiłam to zostawiałam go po wmasowaniu we włosy na kilka minut, tak żeby jeszcze sobie wszedł we włosy. Wiele fryzjerów poleca tego typu zabieg, gdyż te szampony mają dużo wartości odżywczych.

Teraz testuję Kerastase z serii odbudowujących i zagęszczających, również litrową wersję, jak zobaczę efekty także się nimi podzielę :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku, praktycznie codziennie
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Szampon który rzeczywiście dodaje objętości

Uwielbiam kosmetyki Kerastase. Nie są tanie, ich ceny w salonach są z kosmosu ale jakościowo są nie do przebicia. Ponieważ znam ich szampony kupiłam od razu litr na allegro za 200 zł. Ja to rozumiem szampony volume tak, że trzeba włosy po umyciu potraktować suszarką, żeby było coś widać. Nie używam suszarek, lokówek, prostownicy ani nic innego co niszczy włosy. Jest to pierwszy szampon, po którym naprawdę widać większą objętość włosów bez tego całego osprzętu.

Zalety:

-Wspaniale oczyszcza włosy i skórę głowy
-Nie obciąża włosów, "skrzypią" podczas płukania
-Nie wysusza jak większość szamponów typu volume, nie robi się siano na głowie. Włosy są miękkie, błyszczące, zdyscyplinowane, świetnie się układają
-Naprawdę widać efekt objętości
-Jest wydajny, bardzo się pieni
-Nie leje się, jest dość gęsty
-Pięknie pachnie
-Nie plącze i nie zbija włosów
-Spełnia wszystko to co powinien

Wady:

-Butelki ani duże ani małe nie mają pompki. Podczas mycia, z głową w dół, ciężko jest podnieść i wylać tyle ile trzeba a nie połowę z litrowej butli.

Nie ma co dużo pisać, marka to marka. Używałam również Densifique a Volumifique stosuję razem ze Stimuliste. Nie wątpię, że dzięki Kerastase mam takie włosy jakie mam bo bywało różnie. Gusta i włosy są bardzo zróżnicowane, wiadomo, każdemu przypadnie do gustu co innego, ja jednak serdecznie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej, litrowej butli