Kerastase, Nutritive, Irisome, Bain Satin 1 (Kąpiel odżywcza do włosów suchych i cienkich)

Odżywcza kąpiel Kerastase Nutritive Irisome Bain Satin 1 przeznaczona jest do pielęgnacji włosów suchych i cienkich. Dzięki cennym, aktywnym składnikom działa nawilżająco i oczyszczająco. W efekcie włosy nabierają miękkości, blasku i lekkości. Kąpiel odżywcza Kerastase Nutritive Irisome Bain Satin 1 swoje działanie zawdzięcza obecności technologii Irisome Complexe. Chroni ona włosy przed utratą nawilżenia. Dzięki temu pasma stają się błyszczące, witalne i pięknie wyglądają. Oprócz tego, dzięki obecności mikroskładników odżywczych Gluco-Active, cała długość włókna włosa jest chroniona i wzmocniona. Produkt świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

100 – 250ml
zapachowa
w butelce
Skóra głowy
normalna

Najlepszy !

Jeden z moich ulubionych szamponów do którego często wracam ! Dość dobrze dostępny o pięknym charakterystycznym zapachu dla marki, który pozostaje na włosach.

drogie cudeńko

Szampony Kerastase polecił mi zaufany fryzjer. Liczę się z jego zdaniem, bo nieraz wyczarował mi super koloryzację. Był przerażony stanem moich włosów gdy pojawiłam się u niego po raz pierwszy i polecił mi właśnie Kerastase, ale bez wskazywania konkretnej linii. Ankieta na stronie producenta wskazała właśnie ten, więc poszłam po niego do najbliższej hurtowni fryzjerskiej. Produkt urzekł mnie od pierwszego użycia, a moje włosy nie chcą już żadnego innego! To zdecydowanie moje odkrycie roku 2017!
Polecam potrzymać go na włosach ciut dłużej, bo szkoda by taki drogi i świetny produkt spłukać po sekundzie. Dajmy mu zadziałać :)

Rewelacyjny

Jestem posiadaczką przetłuszczającej się skóry głowy, ale jednocześnie włosów bardzo łatwo przesuszających się i puszących. Dlatego dość ciężko mi dobrać szampon i okazało się, że najlepiej sprawdz się u mnie mycie szamponem z silikonami na codzień i raz na jakiś czas w przypadku obciążenia użycie szamponu bez silikonów (ale nie ziołowego rypacza) do włosów tłustych lub dodającego objętości. Niestety regularne używanie szamponów bez silikonów kończy się sianem u samej nasady. Z kolei szampony bez SLeS nie domywają..

Kupiłam szampon w małym opakowaniu - 80ml, które wystarczyło mi na 2 tygodnie - włosy myję co drugi dzień. Czyli wydajność niestety nie oszałamia i w połączeniu z wysoką ceną sprawia, że nie wiem, czy kupię go ponownie i za to muszę zabrać *.

Za to działanie - bajka! Zapach szamponu bardzo mi się podoba, pieni się przeciętnie, ale już podczas mycia włosy są miękkie i lejące - lepsze niż po niejednej odżywce! Po wysuszeniu praktycznie zero puchu, włosy lekkie, gładkie i lśniące. Zazwyczaj po takich efektach albo muszę myć głowę codziennie albo już po 2-3 myciach muszę umyć włosy czymś oczyszczającym, bo pojawia się łupież tłusty. A tu - niespodzianka! Przez te całe 2 tygodnie włosy nie przetłuszczały się szybciej, były świeże i zadbane. Gdyby szampon była bardziej wydajny, to możliwe, że od czasu do czasu bym go kupowała a tak muszę zadowolić się nieco gorszymi efektami, ale za to za ułamek tej ceny.

P.S. Przetestowałam na własnej skórze kilka profesjonalnych szamponów i niestety jak dla mnie, teoria o ich super wydajności można włożyć między bajki - tak samo wydajne jest Kerastase, Loreal Professional, Joico i Elseve, Pantene,Dove czy H&S.

Wart każdej złotówki

Długo zwlekałam z dodaniem produktu i napisaniem recenzji- aż do chwili, gdy w butelce zostanie 1/4 objętości. Szampon używam razem z maską z tej serii, ale postaram się tu skoncentrować na samym szamponie.

Przede wszystkim doskonale ale łagodnie oczyszcza. Potrzeba niewielkiej ilości, bo pieni się rewelacyjnie. Już podczas mycia czujemy, że szampon naprawdę myje a nie tylko się ślizga pianą i ładnie pachnie. Pod palcami czujemy, że włosy stają się miękkie i jedwabiste. I to wrażenie nie znika po spłukaniu.

Po wysuszeniu włosy nie są obciążone a naprawdę błyszczące i jedwabiste. Doskonale przygotowane do położenia maski, choć pod inną odżywką też się dobrze po umyciu tym szamponem sprawują. Szamopn nie podrażnia skóry glowy, nie powoduje łupieżu.

Komu polecam? Posiadaczkom suchych włosów. Moje są naturalnie rude, kręcone a więc z ogromną skłonnością do przesuszenia, zwłaszcza teraz, gdy słoneczko grzeje mocniej.

Czy kupię ponownie? Jeszcze jedną butelkę pewnie tak. Potem poszukam innego szamponu, bo produkty do pielęgnacji włosów należy zmieniać co jakiś czas, by włosy się nie przyzwyczaiły za bardzo.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe