Kerastase, Nutritive, Masquintense Irisome (Maska do włosów suchych cienkich)

Kerastase, Nutritive, Masquintense Irisome (Maska do włosów suchych cienkich)

Sprawdź ceny produktu

Maska Nutritive Masquintense Irisome firmy Kerastase jest przeznaczona dla włosów suchych, cienkich, uwrażliwionych z rozdwojonymi końcówkami. Wyjątkowe właściwości antyoksydacyjne i długo utrzymujący się optymalny poziom nawilżenia wewnątrz włosa to niezaprzeczalne atuty, którymi cechuje się maska przeznaczona do intensywnej pielęgnacji włosów suchych, normalnych i uwrażliwionych Kerastase Nutritive Masqueintense Irisome. Kompleks Gluco-Active, głęboko odżywia i nawilża włosy, sprawiając, że stają się one lekkie, pełne zdrowego blasku, elastyczne i luksusowo wypielęgnowane.

Najlepsza maska

Od zawsze mialam problemy z włosami. Zawsze były puszace, suche, cienkie I łamliwe. Próbowałam mase produktów. Szczerze tylko pogarszałam stan swoich włosów. Po pewnym czasie zaczełam mieć problem również z łupieżem. Znalazłam wtedy ta marke- Kerastase. Odmieniła moje życie. Nie chodzi tutaj o cudowny, bogaty zapach ale o to co sie dzieje z moimi włosami. Sa tak miękkie, nawilżone i na czym też mi zależy- prostuja sie. Rozumiem, że nie każdy może pozwolić sobie od tak na wypróbowanie produktów tej firmy. Mimo to jeśli jesteście w sytuacji gdzie nic już nie pomaga waszym włosom i zależy wam na po prawie- bardzo polecam ta linie. (Najlepiej działa z szamponem)

Moje SOS

Ciao Ragazze
Ta maska to istny obłęd! Wspaniały produkt do regeneracji długich i cienkich włosów. Genialna! Doglebnie odbudowuje. Włosy po niej są mocno odżywione, błyszczące , wygładzone , dociążone ale absolutnie nie obciążone. Przepiękny zapach utrzymuje się do kolejnego mycia. Zdecydowanie mój KWC. Niestety maska jest dość droga, ale za ten efekt jestem w stanie zrezygnować z czegoś innego i kupić ja. Ciao!

Uhhh

Miałam, zużyłam z ciężkim sercem. Mimo, że maska sama w sobie jest okej, nie rewelacyjna, ale ok. To zapach mnie wykańczał. Ona po prostu śmierdzi perumami dla starej baby. No po prostu.. Nie.

Bingo!

Przyszalałam trochę i kupiłam tę maskę wraz z z szamponem. Mimo, że finansowo bolało, nie żałuję zakupu.

Maska naprawdę działa i robi wszystko to, co producent obiecuje. Zapachem przypomina Nutritive Thermique, więc już samo to zachęca do jej użycia. Maska jest niewiarygodnie skoncentrowana, wiec wydajna. Nakładam ją na wysuszone ręcznikiem włosy metodą "pasmo po paśmie" z góry w dół. Uważac nalezy przy nakładaniu na skalpie, tu naprawdę minimalna ilość. Maska nie obciąża włosów (uwaga! trzeba zachować umiar w nakladaniu i porzadnie spłukać), nie oblepia a naprawdę działa "od środka". Pozostawia włosy jedwabiste, miękkie, lekkie i pełne finezji. Suchość zwalczona, włosy pięknie nawilżone. I latwiej potem je ułożyć.

Maska wydajna, w ciągu dwóch miesięcy zużylam niecałą połowę. Cena powala ale kilka razy w roku warto zrobić wlosom taki prezent.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe (w trakcie)