Midsummer Woman Antiperspirant Deodorant Spray (Dezodorant antyperspiracyjny dla pań)

Ogranicza pocenie się, pachnie nutą Midsummer: cytrusy, kwiaty i kojący aromat drzew.

nietrwały

Stosuję ten dozodorant na dekolt i plecy. Spełnia on swoje zadanie, ale zapach utrzymuje sie maksymalnie 15 minut. Oczywiście dezodorant to nie woda toaletowa, ale 15 min. to dla mnie za mało.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

Jest idealny :)

Zapach ma bardzo ładny, delikatny. Myślę, że każdej osobie mógłby się spodobać. Dezodorant jest bardzo wydajny jak na swoje 100 ml, nie brudzi ubrań, skóra jest po nim odświeżona. To najlepszy z dezodorantów jakie miałam (nie licząc Palmolive o zapachu kokosa, którego już niestety nie ma w sklepach)

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1,5

bardzo dobry

Deozodorant ma swietny letni zapach i jest stosunkowo wydajny.
Dobrze sie aplikuje, skutecznie chroni przed poceniem.
Trzeba tylko uwazac przy nakladaniu ciemnych ubran, bo niestety robi smugi.
Ale i tak POLECAM!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Jak makijażem powiększyć usta

Fajniusi

Jeden z nielicznych dezodorantów, który pachnie przyzwoicie i jednocześnie hamuje pocenie. Jest perfumowy a mimo to nie podrażnia mojej wrażliwej skóry nawet po depilacji dlatego jestem nim bardzo mile zaskoczona. W promocjo kosztował mnie 15 zł, 28 czy jakoś tak bym za niego nie dała dlatego tylko w promocji się opłaca, bo nie jest bardziej wydajny niż zwykły dezodorant.