Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów słabych i zniszczonych

Szampon do włosów Pantene Intensywna Regeneracja marki Pantene błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń takie jak brak gładkości i blasku. Do włosów słabych i zniszczonych. Poziom zawartości witamin certyfikowany przez Szwajcarski Instytut Witamin.

Mile zaskoczona

Szampon czasem podkradam do mycia włosów od mojej mamy i nie spodziewałam się jakiegoś wielkiego efektu. Jednak po umyciu zauważyłam ze są gładsze, nawilżone, miękkie i nie puszą się - jestem mile zaskoczona. W dodatku szampon bardzo dobrze się pieni i jest wydajny, gdyż wystarczy do umycia użyć niewielka ilość. Polecam

Lepsza połowa

O ile szampon sam w sobie jest skuteczny i zgodny z opisem producenta, to nie warto go stosować z odżywka tej serii, która zwyczajnie zamiast pomagać, regenerować i odżywiać, skleja i natłuszcza włosy od nasady aż po końce. Szampon ma w sobie skład, który dobrze oczyszcza włosy, jest gęsty i przyjemny, jednak oba te kosmetyki wydaja mi się być niedopracowane, w dodatku starczają na bardzo krótko, gdyż trzeba stosować ich dużą ilość.

Niby okej

szampon sam w sobie nie jest zły, robi co ma robić ale niestety muszę przy nim myć włosy codziennie bo włosy szybko stają się tłuste. Zapach jest świetny, super się pieni. Tak czy siak warto, powracam do niego co jakiś czas.

Zawsze do Niego wracam ....

Oj bardzo się zaprzyjaźniłam z tym szamponem . Pierwszy raz zakupiłam go już na prawdę dawno temu i przekonałam się w 100% . W ogóle szampony Marki Pantene są dla Mnie . Szampon regeneruje zniszczone końcówki , efekt jest widoczny . Może nie jest to spektakularny efekt , ale wiadomo , że spektakularne efekty dla zniszczonych włosów można uzyskać tylko i wyłącznie po wizycie u fryzjera i zwyczajnym podcięciu ich . Szampon pozostawia włosy wygładzone , czyste i pełne blasku . Włosy nie puszą się i są ujarzmione . Regularne stosowanie tego kosmetyku z odżywką do pary daje na prawdę widoczne efekty . Bardzo ładnie pachnie i jest mega wydajny .

Bardzo przyzwoity

Produkt bardzo przyjemny w użyciu.
Piękny zapach, który utrzymuje się bardzo długo na włosach, fajna konsystencja (nie za gęsta, nie lejąca), dobrze się pieni, nie podrażniał mi oczu ani skóry głowy.
Po umyciu moja skóra głowy była dobrze oczyszczona i świeża. Dobrze sobie radzi ze zmywaniem olejków. Włosy po wysuszeniu wygładzone i pachnące, mniej się puszyły i elektryzowały.
Co do regeneracji włosów raczej nie zauważyłam poprawy, ale na pewno krzywdy im nie zrobił.
Trochę mało wydajny.

Rozczarowanie

Po świetnej odżywce z tej serii postanowiłam kupić również szampon, jednak już po pierwszym zastosowaniu samego szamponu było rozczarowanie... U mnie nie sprawdził się zupełnie, włosy zaraz po umyciu i wysuszeniu sprawiały wrażenie tłustych i oklapniętych co dla mnie mija się z celem.

Słaby

Niestety okazał się być porażką. Ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest wydajny, ale niestety to tyle. Po umyciu moje włosy nie wyglądają na całkiem oczyszczone i są po prostu oklapnięte. Jest dość tani, więc przy tej wydajności warto przetestować, jednak u mnie rezultat nie jest zadowalający. O naprawie oczywiście nie ma w ogóle mowy ;p

okejka

Zawsze biorę szampony w promocjach w Rossmannie i czasem, tak jak teraz, zdarzy się coś naprawdę dobrego.

Zalety:
-dobrze się pieni
-wydajny
-ładnie pachnie
-nie przeciąża ani nie wysusza włosów
-kremowy

Średni

Najlepszą opcją jest zakup tego szamponu od razu z odżywką dla lepszego efektu. Produkt świetnie pachnie, zapach na włosach utrzymywał się nawet cały dzień. Moje włosy stały się odrobinę mocniejsze, a odżywka z tej serii(moim zdaniem jest lepsza od szamponu) dobrze nawilżała. Niestety mam puszące się włosy i miałam wrażenie, że puszyły się jeszcze bardziej po myciu tym szamponem.Ponadto dobrze myje włosy i skórę głowy, lecz podczas stosowania drugiego opakowania wystąpił u mnie łupież. Jak dla mnie, szampon okazał się przeciętny ;)

HIT !!!

Po zachwytach nad 3-minutową odżywką z tej samej serii, którą otrzymałam w ramach akcji testowania postanowiłam zakupić szampon - jak się okazało po pierwszym użyciu był to strzał w dziesiątkę;) Tak się z nim polubiłam, że właśnie kończę już drugie opakowanie.

Szampon ma przyjemny zapach (typowy dla produktów Pantene), kremową konsystencję, dobrze się pieni, świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy.
Po użyciu włosy rozczesują się bez najmniejszego problemu, dobrze się układają, są mięciutkie, lekkie i nawilżone aż po same końce.
Moje zniszczone ciągłym farbowaniem i prostowaniem włosy w końcu wyglądają zdrowo - są odżywione i pełne blasku. Z pewnością to zasługa tego duetu (szamponu i odżywki).
Szampon nie obciąża włosów, nie powoduje także ich szybszego przetłuszczania się - zazwyczaj tego typu produkty nie służyły moim cienkim i delikatnym włosom a tu proszę :)
Na plus również wydajność, poręczne opakowanie oraz bardzo przystępna cena.

Polecam!

BArdzo dobry

Uwielbiam szampony z Pantene. Mają bardzo,ale to bardzo ładny zapach, dobrze myją włosy, a do tego są tanie i ogólnodostępne. Czy szampon regenruje? Nie wiem chyba musialabym używac jego rok żeby to stwierdzić.

Super

Nie byłam przekonana do Pantene po zawodzie kilka lat temu. Wróciłam do niego, bo jest w nowym opakowaniu i ... nie zawiodłam się! Pięknie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach długo (do 2 dni) po umyciu. Włosy po jego użyciu są sypkie, dogłębnie nawilżone. Szampon nie sprzyja powstawaniu łupieżu, podrażnień, ani swędzenia głowy. Włosy łatwo rozczesać i ujarzmić. Duża pojemność sprzyja wydajności. W promce za 8-9zł to naprawdę standard przy drogeryjnych szamponach. Na pewno do niego wrócę!