Sephora, Blemish Fighting Roll - On Gel (Korektor niedoskonałości w kulce)

Sephora, Blemish Fighting Roll - On Gel (Korektor niedoskonałości w kulce)

Korektor niedoskonałości Sephora Blemish Fighting Roll - On Gel uwielbiany ze względu na aplikator roll - on, który zapewnia precyzyjnie ukierunkowaną aplikację i perfekcyjną higienę.
Formuła zawiera kwas salicylowy, który złuszcza i oczyszcza skórę już od 1. aplikacji! Prowitamina B5 stymuluje odnowę komórkową.
Korektor niedoskonałości Sephora Blemish Fighting Roll - On Gel zapobiega wysuszeniu skóry, dzięki wyjątkowemu składnikowi pochodzenia roślinnego w pielęgnacyjnej gamie Sephora - HydroSenn+™.
Wielkość niedoskonałości zmniejsza się o 60% po 6h.

Skład: Active Ingredient: Salicylic Acid 2%. Inactive Ingredients: Water, Alcohol, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, C13-14 Isoparaffin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Glycerin, Laureth-7, Parfum (Fragrance), Butylene Glycol, Sodium Hydroxide, Panthenol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate.

Dobry ale bez szału...

Kupiłam w promocji za 14,90zł. Za tą cenę jestem nawet bardzo zadowolona- przy syfkach, typowo bakteryjnych problemach dobrze sobie radzi. Chociaż miałam momentami wrażenie, że roznosi je po twarzy. Na wszystkie problemy nie pomógł- liczyłam na to, że pomoże się pozbyć grudek na czole (zaburzenia rogowacenia naskórka- kwas salicylowy powinien trochę skórę \'odblokować\', przynajmniej wierzchnią warstwę), niestety tu poległ.

Ogólnie polecam, fajny, poręczny, jedynym minusem jest ilość, która w moim przypadku szybko się skończyła. Nie kupię na pewno w cenie regularnej, zwyczajnie nie warto za 40 złotych!

Używam tego produktu od: 2 + miesiące

Bardzo dobry produkt.

Do tej pory używałam preparatu punktowego Oriflame\'u, ale kiedy nie miałam już możliwości zamówienia go bezpośrednio u konsultantki, byłam zmuszona poszukać czegoś innego. Jako, że ostatnimi czasy lubię produkty Sephory, zdecydowałam się wypróbować ten. Okazał się strzałem w dziesiątkę.

Nakładam preparat każdego wieczora, kiedy tylko widzę, że na twarzy zaczyna coś "rosnąć". Aplikuje się go metalową kulką, która jest identyczna jak przy niektórych serach pod oczy. Dla niektórych może być to średnio higieniczne, ale dla mnie jest w porządku. Zawsze przed aplikacją oczyszczam wyprysk tonikiem. Chłód kulki powoduje, że aplikacja jest przyjemna. Preparat naprawdę działa, już po nałożeniu czuję, jak wnika w skórę. Rano wyprysk jest zdecydowanie mniejszy, czasami nawet znika (zależy od jego wielkości). Nie wiem czy preparat pomoże na większe wypryski, to znaczy "gule", bo takie nigdy mi się nie zdarzają. Spokojnie radzi sobie natomiast z mniejszymi, czym jestem zachwycona. Nie radzę go nadużywać, wystarczy jednorazowa aplikacja, bo może wysuszyć skórę przy naszym nieprzyjacielu. Chyba, że zaaplikujecie go w odstępie czasowym. Przestrzegam, raz spróbowałam i rano skóra na brodzie nie chciała przyjąć korektora, wszystko z niej spływało.
Korektor nie należy do tanich kosmetyków, ale warto zaopatrzyć się na promocji. Ja pierwsze opakowanie kupiłam za ok. 15 zł, drugie kosztowało mnie nieco więcej. Jest wydajny, przy stosowaniu średnio co drugi dzień jedna tubka wystarczyła mi na prawie 3 miesiące. Kosmetyk można spokojnie zużyć do końca mocno naciskając na tubkę, kiedy już był na wykończeniu przecięłam ją i w środku ostała się zaledwie minimalna ilość. Drugie opakowanie zamierzam opróżnić dokładnie bez przecinania, umyć i kulkę wykorzystać do rozprowadzania kremu pod oczy.
Plus za kwas salicylowy w składzie oraz prowitaminę B5. Polecam, jest to według mnie idealny produkt na niedoskonałości.

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugą tubkę 10 ml