Elie Saab, Le Parfum Resort Collection EDT

Elie Saab, Le Parfum Resort Collection EDT

Elie Saab `Le Parfum Resort Collection` to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.
W nucie głowy: smakowity blask.
Figa przemieniona została w jedwabisty akord korespondujący z łagodnością niebieskawego odcienia skórki owocu, uwydatniając jego nadzwyczajną krągłość. Apetyczność podkreślono wyjątkowym olejkiem mandarynkowym musującym równie wybornymi aromatami.
W nucie serca: cały powab i czar Elie Saab `Le Parfum Resort Collection`.
Jak szlify drogocennych kamieni, kwiat pomarańczy olśniewa niczym garść płatków ogrzanych promieniami słońca. Splendoru dodaje mu biały jaśmin, a zmysłowy kwiat frangipani, zwany także kwiatem Lei wnosi szczyptę egzotyki, dzięki czemu cała kompozycja jest świetlista i zmysłowa.
W nucie głębokiej: uzależnienie.
Projekcja zapachu przypomina dziób jachtu, rozwijając się z uzależniających nut żywicy bursztynowej doprawionej wyrafinowanym ciepłym cedrem. Lśniąc jak promienie słońca odkrywa słodką delikatność zapachu.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: figa, olejek mandarynkowy
nuta serca: kwiat pomarańczy, biały jaśmin, frangipani
nuta bazy: żywica bursztynowa, cedr

50 - 100ml

Morska bryza

Cudowny powiew świeżości, nadmorskie klimaty, mewy, plaża, gorący piasek, ahh... Coś wspaniałego i nieoczywistego ! Pora na coś nowego i nietypowego. Mimo, że zapach nie jest wygórowanej trwałości to i tak bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniu. Pięknie przechodzi w kolejne tony w ciągu dnia. Flakon klasyczny, ale jakże elegancki i cieszący oko. Taka mała porcja luksusu w mojej torebce. Mój TŻ miał nosa do Elie, i to dosłownie :)

Zapach eleganckiego lata

E.Saab tworzy perfekcyjne kreacje zapachowe.

Ten zapach jest jak pobyt w pełnym słońcu na jachcie w eleganckiej zwiewnej sukience.
Pełne słońce, otulający zapach, który wysyła nas na ekskluzywne wakacje.
Jest ciepły, otulający, ale i świeży, ale nie jest to cytryna tylko powietrze i woda, luksus okraszony kwiatem pomarańczy.
Kobieta w tym zapachu czuje się piękna, pożadana, spełniona.
Zapach jest elegancki, ale nie zobowiązujący.

Polecam jeśli ktoś szuka czegoś wyjątkowego na wakacje, nietuzinkowego i lekko eleganckiego.

Flakon jest prosty, klasyczny jak każdy od E.Saab

świeża bryza i lato w nadmorskim kurorcie

Wyobraźcie sobie ciepłe lato w Saint-Tropez, plaża, nadmorskie kafejki i cudowne świeże zapachy. Taki klimat serwuje nam Elie Saab w nowej odsłonie Le Parfum. Zapach doskonale nadaje się na nadchodzące wiosenne dni. Jest świeży, lekki, niezobowiązujący i jak na EDT - niezwykle trwały. Jeszcze 6-7 godzin po aplikacji znajomi pytają mnie czym tak ślicznie pachnę :-). Perfumy te lekko otulają, sprawiają, że czujemy się "ubrani" w zapach. Ja czuję w nim głównie cytrusy, potem zapach staje się "głębszy" i pojawia się nuta jaśminu. Flakon jest minimalistyczny, barwione na niebiesko szkło przypomina toń wody nad Côte d\'Azur :-). Wiem też, że perfumy długo ze mną będą, bo objętość 90 ml jest naprawdę trudna do zużycia. Jedyny minus,to dozownik, który podaje bardzo duża ilość zapachu, jedno psikniecie za uchem, w zupełności wystarczy aby przenieść się nad Francuską Riwierę :-).
Polecam z czystym sumieniem fankom lekkich ale intrygujących zapachów.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: flakon 90 ml