Miss Sporty, Clubbing Colour Quickly Dry (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Miss Sporty, Clubbing Colour Quickly Dry (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Nowe odcienie szybkoschnących lakierów do paznokci z linii Clubbing Colour firmy Miss Sporty, których innowacyjna formuła sprawia, że manicure jest gotowy już po 60 sekundach. Wystarczy pomalować paznokcie jedną warstwą lakieru do paznokci z linii Clubbing Colour firmy Miss Sporty, aby otrzymać długotrwały i błyszczący kolor.

Zależy od koloru

Lakiery z tych serii nakładam na stopy. Muszę powiedzieć, że akurat ta wersja nie przypadła mi do gustu. Lakier ściera się z końców paznokci u stóp po około 5 dniach. Jednakże jego aplikacja i krycie jest bardzo dobre. Pędzelek, konsystencja, szybkość schnięcia powoduje, że w kilka minut paznokcie u stóp są gotowe.

Ciekawy lakier w przystępnej cenie

Ogromną zaletą tych lakierów jest bardzo przystępna cena, bogata gama kolorystyczna oraz naprawdę szybkie wysychanie - już po minucie od pomalowania płytki paznokcia, jest ona sucha w dotyku. Kiedy akurat jestem w pośpiechu, a moje paznokcie odpoczywają od hybrydy, chętnie po nie sięgam :).

Buteleczka, w której ukryto lakier jest bardzo poręczna i dobrze leży w dłoni z uwagi na kulisty kształt. Pędzelek natomiast jest gruby i szeroki, co zapewnia wygodę aplikacji. Przy jednej warstwie lakieru widać prześwity, dlatego też dla najbardziej optymalnego efektu warto pokryć nim płytkę paznokcia dwoma warstwami - zyskamy wówczas naprawdę dobre krycie bez smug.

Jeżeli mowa o trwałości lakierów, to bywa tutaj różnie - jeżeli akurat nie fatygujemy dłoni ręcznym praniem lub myciem naczyń, to utrzyma się on na paznokciach spokojnie do 5 dni. Dla lepszego efektu warto oczywiście użyć topu lub bezbarwnego lakieru nawierzchniowego. Kiedy akurat bardziej moczę dłonie w wodzie, podczas prac domowych lub po prostu, na basenie, lakier odpryskuje już po 2-3 dniach. Zauważyłam również, że pastelowe odcienie są odrobinę mniej trwałe, niż mocne, intensywne kolory tego lakieru.

Biorąc jednak pod uwagę przystępną cenę, bardzo często decyduję się na nich zakup :). Trzymam je w lodówce, dzięki czemu nie gęstnieją. Warto je wypróbować, polecam.

Super!

Jestem posiadaczką koloru nr.015, śliczny pudrowy kolor. To jeden z lepszych lakierów jakie do tej pory używałam. Nie odliczałam czasu w jakim zasycha, ale jest naprawdę szybki. Kolor pokrywa cały paznokieć , po dwóch warstwach jest to krycie całkowite. Jego trwałość to około 5 dni. Jest ogólnodostępny i posiada szeroką gamę kolorów. Już planuję zakupić kolejne dwa kolory. Do tego jego cena przyciąga wzrok, często bywa w promocji.

super!

kupiłam na promocji w rossmannie i jestem zachwycona! mega trwałość, piękne kolory, super krycie! Na pewno kupię więcej kolorów! Moja mama też jest zachwycona!

clubbing w pełni

Nie mam zastrzeżeń co do szybkości schnięcia.
Faktycznie szybko.
Duża gama kolorów.
Ceny hiper przyjazne, zwłaszcza w promo Rosmmanna.

No ale trwałość to clubbing w pełni.
Czyli szybka zmiana, od klubu do klubu już następne malowanie. Tu akurat producent nie mami i za to go cenię. Cóż zakróliczyłam na ostatniej promo, żalu nie ma... ale w zasadzie 3warstwy lakieru (czas) i koszmarna trwałość to nie jest coś co chcę powtórzyć.

Miły tanioszek

Lakiery miss sporty są coraz lepsze, wzbogacają się o kolejne kolory i poprawiają formułę zdecydowanie na plus. Całkiem dobrze trzymają się, owszem na bazie i z topem ale mimo wszystko. Mają świetną ofertę kolorstyczną która stale się powiększa. Lakier ma dobrą konsystencje zazwyczaj potrzebuje 2 warstw do pełnego krycia, dobry duży pędzelek.

Coś jest nie tak..

Bardzo często zmieniam kolorki na paznokciach, raz w biegu raz na spokojnie. Kupując lakiery z tej serii, sugerowałam się szybkością schnięcia. Pierwsza warstwa faktycznie schnie, kolejne nie koniecznie. Lakier strasznie prześwituję i łatwo o zniszczenie sobie manicure czy pedicure. Najlepiej lakier zużyć jak najszybciej, gdyż im dłużej stoi, tym bardziej gęstnieje. Bardzo podoba mi się design tych lakierów i szeroki pędzelek ułatwiający malowanie

Wymaga 3 warstw aby był w miarę pożądany efekt

Nie mogę zbyt wiele wymagać od taniego lakieru do paznokci ale na tym bardzo się zawiodłam mam ten odcień oraz miętowy, obydwa są dosyć słabe. Nie wymagam od niego tyle co od OPI no ale niech się nie maże i niech nie odpryskuje choć przez dzień. Pigmentacja nie równa, kolor w miarę jednolity uzyskałam dopiero przy 3 warstwie ale niestety odpryski pojawiły się za kilka h. Nie mniej jednak faktycznie szybko schnie ale to trochę za mało abym kupiła go ponownie.

Nie

Posiadam odcień jasny brzoskwiniowy nie wiem czy to wina kolory ale pigmentacja jest kiepska. Potrzeba trzech warstw by wszystko wyglądało ładnie.Trwałość lakieru jest bardzo słaba. Schnie natomiast dość szybko.

Śliczne kolory

Lakier posiada bogatą gamę kolorystyczną, w której każdy znajdzie jeden lub kilka kolorów dla siebie. Ja dostałam kolor 190 - pastelowy fiolet, nieco lawendowy - kolor przepiękny, delikatny, idealny na co dzień jak i na większe wyjście.

OPAKOWANIE

Podobnie jak większość opakowań tej marki jest proste i funkcjonalne. Kształt buteleczki to znak rozpoznawczy marki - mimo, że różni się od innych buteleczka dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się podczas malowania, nie przewraca i wygląda ciekawie. Największym atutem tego lakieru jest pędzelek - szeroki, dosyć gruby, idealnie dozuje lakier, wystarczy kilka pociągnięć i manicure gotowy. Bardzo dobrze się z nim pracuje.

LAKIER

Oprócz pięknego koloru, o którym wcześniej wspomniałam lakier ma również inne plusy. Zaciekawiła mnie informacja, że wysycha w minutę - i to prawda, schnie bardzo szybko, choć w ciągu pierwszych kilkunastu minut musimy uważać na odgniecenia. Krycie jest idealne, ale dopiero przy 2 warstwach, po 1 niestety zostają dosyć znaczne prześwity. Co do trwałości, lakier wytrzymuje u mnie 5-6 dni a swoich dłoni nie oszczędzam. Uważam, że to całkiem przyzwoita trwałość na lakier z niższej półki cenowej. Osobiście planuję kupić jeszcze inne kolory.

PLUSY
+ piękne kolory
+ trwałość
+ szeroki pędzelek
+ cena

szarość w minutę

w poszukiwaniu szarości idealnej;) nie wiem, czy też tak macie, jak sobie wbiję do głowy jakiś kolor- to umarł w butach - muszę mieć.
ten bardzo polubiłam, Ma ładny kolor i świetne krycie. Trzyma się nieźle i pięknie wygląda - jakby optycznie wygładzał powierzchnię płytki. Faktycznie jest szybkoschnący przy pierwszej warstwie;-) Niska cena, wygodny pędzelek i duży wybór kolorów.

kolor kolorowi nierówny

Mam kilka odcieni lakieru z serii 1 minute, i muszę powiedzieć że bardzo różnią się między sobą. Przykładowo, odcień miętowy to jeden z moich ulubieńców - szybko schnie, jest bardzo trwały i pięknie się prezentuje. Ale już pastelowy róż na przykład - to już zupełnie inna historia. Schnie szybko, pod warunkiem, że jest to pierwsza warstwa. Druga nałożona po przeschnięciu pierwszej (a jest konieczna, bo ten odcień jest raczej mleczno - transparentny przy jednej warstwie, robi smugi) schnie naprawdę bardzo długo. Z lakierem dzieją się dziwne rzeczy podczas schnięcia (nawet po Seche Vite) - wygląda na suchy, a po lekkim naciśnięciu można go zebrać praktycznie w całości z paznokcia, w formie gumowatego gluta. Koszmar. Nie nakłada się też ładnie, zostawia smugi, nawet przy dwóch warstwach efekt nie jest zadowalający, kolor jest nierówny. Nie daje gładkiej powierzchni, tafli, ale nierówne pokrycie z rożnymi wypukłościami.
To wszystko dotyczy tego akurat koloru, inny akurat zachowuje się wzorowo. Nie wiem od czego to zależy, mam kilka odcieni i wszystkie są właśnie albo takie, albo takie. Uśredniam więc ocenę do 3 gwiazdek, tak jak niektóre są rewelacyjne, inne są niewypałami.

Duży plus za pędzelek - Miss Sporty ma naprawdę świetne, szerokie pędzelki, idealnie rozprowadzające formułę po całej płytce. Super ergonomiczny i intuicyjny, naprawdę genialnie wyprofilowany, zaokrąglony na końcu.

Trwałość - mogę ocenić na 5, ale tylko w przypadku tych udanych odcieni. Te, które sprawiają kłopoty już na etapie aplikacji, po dwóch dniach wyglądają tak kiepsko (nierówności, matowość, jakieś odgniecenia nie wiadomo skąd - lakier jak plastelina), że po prostu całość zmywam, bo nie mogę dłużej patrzeć na to manicurowe nieszczęscie.

Podsumowując: lakier wart wypróbowania, szczególnie że cena nie jest wysoka. Jednak wśród bogatej gamy odcieni można trafić tyle samo bubli, co perełek. Pozostaje próbować.