Avon, True Colour, 8 in 1 Eyeshadow Palette (Paletka 8 cieni do powiek)

Avon, True Colour, 8 in 1 Eyeshadow Palette (Paletka 8 cieni do powiek)

8 in 1 Eyeshadow Palette to paletka 8 cieni do powiek firmy Avon z linii True Color. 8 idealnie dobranych odcieni daje możliwość stopniowania efektu - od subtelnego po intensywny. Paletka 8 in 1 Eyeshadow Palette Avon jest dostępna w dwóch odcieniach:
- Not So Neutral (ciepła tonacja),
- Starry Nights (chłodna tonacja).

Idealne cienie na codzień!

Posiadam paletką o ciepłej tonacji. Krótko i na temat - paletka sprawdza się świetnie jeśli chodzi o makijaż dzienny. Cienie nie są za mocno napigmentowane, ale ładnie podkreślają oko. Cienie matowe trzymają się na powiece dłużej niż te połyskujące, ale z bazą wszystkie dają radę przez cały dzień. Szczerze mówiąc są to najlepsze cienie jakie miałam. Dodam, że używam ich niemal codziennie, a ciągle mam pierwsze opakowanie.

Zdecydowanie polecam kobietom, którym zależy na delikatnym ale efektownym podkreśleniu "brązowego" oka. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Nude Shimer

Oceniam paletke nude shimmer paletka prezentuje sie w ladnym porecznym opakowaniu jest mala i to tyle z plusow
*zerowa pigmentacja tak jak w opakowaniu kolory wygladaja ladnie tak na oku ich niewidac
*po nalozeniu wszystkie kolory wygladaja tak samo i sa slabo widoczne oprocz matowego brazu
*czasami uzywam jako rozswietlacz niektorych cieni
*ogolnie slaba paleta niewarta swojej ceny

Używam tego produktu od: niedawna

średnie

Mam patelkę "not so neutral" i mam bardzo mieszane uczucia co do tych cieni. Z jednej strony są całkiem niezłe, mają fajnie dobrane kolory, ale z drugiej strony są mało trwałe.
Na plus:
+ opakowanie - bardzo mocne, dobrze wykonane, przeżyło już u mnie kilka upadków bez szwanku, dobry aplikator,
+ dobór kolorów - nie wiem jak w innych paletkach, ale "not so neutral" ma fajne odcienie od jasnego beżu po czerń, na każdą okazję;

Na minus:
- trwałość - moje powieki nie za bardzo lubią te cienie, mimo dobrej bazy, po 2-3 h mam połowę cienia zrolowaną na załamaniu, szybko tracą kolor (w porównaniu z innymi których używam), dodatkowo po 3 miesiącach część zmieniła swoją fakturę, z kamiennej łatwo nakładającej się zrobiły się częściowo sztywne, ciężko nakładające się;
- cena - troszkę za wysoka moim zdaniem w porównaniu do jakości.

Używam tego produktu od: ok roku

Całkiem fajne

Oceniam paletkę"Not So Neutral"
Zamówiłam je w Avonie na promocji - zapłaciłam niecałe 25 zł.
+ ładne, kolorystycznie dobrane cienie
+ nie osypują się przy najładaniu
+ aplikator posiadają w opakowaniu - bardzo fajny, dobrze się nim nakłada
+ opakowanie - trwałe, czasami cięzko go otworzyć
+ dobra pigmentacją
+ w połączeniu z bazą pod cienie utrzymują się na powiecie cały dzień (nie rolują się w załamaniach powieki)

+/- niestety cienie są przeciętne jeśli chodzi o wydajność, ponieważ używam ich od 6 miesięcy i w beżowym dosięgnęłam już dna (ale cienie ogólnie nie sa duże pojemnościowo), więc nie biorę tego ani za wadę ani za zaletę

O ile dobrze widziałam, niestety wycofali je z produkcji... :(