Tea Tree, Face Mask

Tea Tree, Face Mask

Maseczka przeciwbakteryjna. Jej receptura zapewnia dokładne oczyszczenie skóry. Maseczka wchłania nadmiar sebum i toksyny. Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 10 minut.

Działa:)

Maseczka bardzo fajnie oczyszcza i matuje-po prostu czuć że działa:) ma bardzo przyjemna gęsta konsystecję, przez co jest wydajna, dobrze sie nakłada i zmywa. Choć ma małą pojemność i cenę dość wysoka to warto ją kupić. Jedyny minus jak dla mnie to zapach...za ostry-zbyt iglasty:(

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

ujdzie

To dobra maseczka.Nie uczuliła mnie,ma przyjemny zapach,jest dosyć łagodna.
Mam pewne ale-spektakularnych rezultatów w czasie jej stosowania nie zauważyłam i jakiś czas temu dałam sobie z nią spokój(nie dokończyłam opakowania.To słabeusz w porównaniu do Dermaglinu :(

Używam tego produktu od:chyba roku?

Ech...

Jestem rozczarowana faktem, że Ori wycofuje takie perełki. Jestem konsultantką, mam więc nadzieję trafić na nią w jakiejść promocji. Maseczka świetnie matuje, ładnie oczyszcza skórę, daje uczucie świeżości. Nie podrażnia i nie przesusza skóry. Ładnie pachnie, nie zastyga w skorupę, stosowanie jej to przyjemność. Nie jest wydajna, ale ja zawsze glinkę nakładam grubą warstwą. Działa antybakteryjnie, zapobiega powstawaniu niespodzianek. Bardzo dobry produkt za niedużą cenę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

średnia.

Dla mnie jest to sredni produkt. Nie zauwazylam specjalnej poprawy wygladu cery, oczyszczanie tez przecietne. Plusem jest dosc duza wydajnosc i niewygorowana cena. Nie dla mnie, ale mozna sprobowac.

Używam tego produktu od: obecnie nie uzywam

Boska!!!

Jakim prawem ja wycofali?? :baba: :mad: takie cudo!!! Ech... Zawarłam pakt z moją konsultantką,ze jesli tylko pojawi się gdzieś w ofertach netto (o ile Oriflame takie ma), czy innych dla konsultantek,żeby mi dała znać i ze zapłace za to cudo ile zechce.

Ale do rzeczy:
Maseczka bardzo delikatna jak na glinkę-nie wysusza na wiór skóry,ale jednak ją skutecznie matuje. Ślicznie pachnie olejkiem z drzewa herbacianego (kocham ten zapach :love:, gdyż kojarzy mi się z brakiem pryszczy:) ). Pomaga w usuwaniu wyprysków i nawet jakoś tam radzi sobie z zapobieganiem im, o ile się regularnie stosuje (mam z tym problem, bo traktuję ją jak skarb i rzadko jej używam:D)

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo dobra

Dla mnie jak najbardziej!;-)-) Niesamowicie pachnie i cudownie leczy cerę. Skóra jest po niej odświeżona, gładka i miła w dotyku.To chyba jedna z moich ulubionych maseczek

Używam tego produktu od:roku

NIE BARDZO

KUPILAM JA PONIEWAZ JEST ZAREZERWOWANA JEST GLOWNIE DLA CERY TLUSTEJ;)
OGOLNIE TO LADNIE PACHNIE

NO I OGOLNIE TO CIEZKO SIE ZMYWALA

NIE WSPOMINAM JEJ DOBRZE

Używam tego produktu od:Z POL ROKU TEMU

maska, która działa

Wreszcie udało mi się znaleźć maskę dla mnie:) Pierwsze dwa użycia wiązały się z delikatnym pieczeniem, ale potem przestało, a pozostało działanie. Używam raz na tydzień, nie muszę po niej nakładać kremu, nie wysusza choć to glinka. Przyjemnie pachnie, lekko chłodzi, dobrze się zmywa. Ale najważniejsze, że DZIAŁA! Po dwóch-trzech tygodniach zauważyłam, że naprawdę mniej się błyszczę, i efekt utrzymuje się - i poprawia z każdym użyciem:) Choć nie jest tania, kupię jeszcze nie raz:)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia

dziwne działanie!

Nie wiem jaką wystawić mu recenzję, bo u mnie po każdym zastosowaniu tej maseczki zamiast pryszcze goić się to dodatkowo wyskakiwały nowe. Choć muszę przyznać, że jak na maseczkę z glinką nie wysusza bardzo skóry i jest ona potem gładka i miła w dotyku.

Super maseczka

Maseczka jest naprawdę super. Bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Nie podrażnia jej, za to łagodzi i bardzo ładnie rozjaśnia. Ma bardzo dobrą konsystencję i łatwo się zmywa. Jest wydajna. Jestem pewna, że kupię ją jeszcze nie raz.

Odświeża i oczyszcza

Fajna maseczka, która odświeża i oczyszcza, pomaga w zwalczaniu wyprysków, ale nie wysusza przy tym skóry. Po zastosowaniu maseczki cera jest gładka, miękka i odświeżona. Maseczka jest wydajna, pachnie dość intensywnie, ziołowo. Chłodzi nieco skórę. Po 10 minutach trzymania jej na twarzy zasycha i trochę ciężko ją zmyć bez pomocy np. żelu do mycia twarzy. Jest jednak skuteczna i warto ją mieć.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

100 x TAK!

Bez wątpienia jest to najlepsza maseczka jaką kiedykolwiek używałam. Szkoda, że odkryłam ją stosunkowo niedawno, ale wiem, że pozostanę jej wierna.
Maseczka ma przyjemną konsystencję, ładny zapach. Nie podrażnia (mam wrażliwą skórę na policzkach). Doskonale oczyszcza, łagodzi zaczerwienienia, i pomaga zwalczać wypryski. Skóra jest gładka i odświeżona. Po prostu super! Nie wysusza skóry i jest stosunkowo tania :)