L`Oreal Paris, False Lash Wings, Superstar Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, False Lash Wings, Superstar Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, False Lash Mascara Superstar to tusz do rzęs z dwustopniowym systemem. Ma on za zadanie pogrubić i wydłużyć rzęsy dzięki włóknom Velcro. Dla \pogrubionych, długich rzęs gwiazdy.
Krok 1: pogrubiająca baza.
Pogrubiająca baza L'Oreal Paris, False Lash Mascara Superstar nadaje objętość każdej rzęsie a szczoteczka w kształcie gorsetu przygotowuje rzęsy na krok 2.
Krok 2: wydłużająca mascara nawierzchniowa.
Unosząca rzęsy szczoteczka tuszu L'Oreal Paris, False Lash Mascara Superstar nakłada wzbogaconą o włókna czarną formułę, która pokrywa bazę. Rzęsy są podniesione, wydłużone, ubrane w czerń.

Maskara bardzo wydłuża i pogrubia rzęsy, dając efekt sztucznych rzęs. Starannie nałożona nie skleja rzęs. Przy codziennym użyciu spokojnie starcza na parę miesięcy.

Tusz na tak

Ten tusz jest zdecydowanie na tak

prawdziwy efekt sztucznych rzęs

Tusz mocno pogrubia rzęsy i wydłuża. Kruczoczarny odcień nadaje rzęsom wręcz teatralny efekt sztucznych rzęs (tak pożądany obecnie). Idealny na wieczór. Na dzień może dać zbyt mocny efekt.

Rzęsy aż po brwi

Ten tusz można kochać lub nienawidzić. Ja kocham, bo nie przeszkadzają mi lekko sklejone rzęsy( nie mam obsesji na punkcie rozczesywania każdej z osobna). Lubię ten efekt pogrubienia i meeeeeega wydłużenia. Daje efekt sztucznych rzęs po nałożeniu 2 warstw. Nie kruszy się i ma intensywnie czarny kolor. Minusem jest to, ze odciska się na powiekach w ciągu dnia. Jest dość wydajny- ja zużywam go w około 2 miesięcy. Bywa, że pod koniec użytkowania, opakowanie pęka .Kupuję przez internet (stacjonarnie jest zdecydowanie nie wart swojej ceny)

Na chwilę obecną mój numer 1

Z doborem tuszu do rzęs miałam problem od zawsze. Kiedy poszłam na promocję -55% do Rossmanna, wzięłam kilka "lepszych" firm i zaczęłam w domu testować. Na 5 zakupionych tuszów w tym m.in Bourjois, które też są dość wychwalane w internecie, tylko TEN sprawił u mnie efekt taki, jakiego oczekiwałam, reszta znalazła innych właścicieli. Moje rzęsy były ładnie pogrubione, rozdzielone i wydłużone. Żaden inny kosmetyk nie radził sobie z tym tak jak L'Oreal. Tusz ma 2 szczoteczki. Z jednej strony znajduje się biała baza, którą nakładamy na rzęsy jako pierwszą, z drugiej zaś tusz, który nakładamy na bazę. Fakt faktem zajmuje to trochę czasu, bo trzeba 2 razy się malować, ale po nabraniu wprawy idzie mi to już sprawniej :) Tusz bardzo dobrze się zmywa, nie rozmazuje, nie trzeba trzeć nie wiadomo jak. Po opiniach widzę, że nie u każdego się sprawdza, ale prawda jest taka, że każdy ma inne rzęsy i u każdego taki tusz może dawać zupełnie różne efekty. Dlatego trzeba poszukiwać :D Póki nie znajdę czegoś jeszcze lepszego, to będę namiętnie wracała do tego tuszu.

Przepłacone

Pozytywne opinie skusiły mnie do zakupu tuszu. Spodziewałam się efektu wow, ale się go nie doczekałam. Tusz jak tusz, ładnie pogrubił rzęsy, trochę nawet wydłużył. Ale za tą cenę spodziewałam się lepszego efektu. Tusz ma dwie części. Najpierw nakładamy białą bazę, później czarny tusz. Dla osoby początkującej może to zakończyć się posklejanymi rzęsami.

no pogrubia i to jak

Tusz był moim zdaniem drogi więc oczekiwałam od niego gruszek na wierzbie. Baza jest jeszcze całkiem ok moim zdaniem, wydłuża i rzeczywiście pogrubia.. gorzej z tuszem, który nałożony na bazę tak pogrubia, że rzęsy sklejają się i wyglądają jak długie pajęcze nóżki. Tusz odbija się na górnych powiekach i w ciągu dnia kruszy się robiąc bałagan pod oczami. Myślę, że lepiej jest kupić oddzielnie bazę i tusz, wyjdzie taniej a efekt powinien być lepszy.

Zdecydowanie na NIE

Rzęski wytuszowane wyglądają ładnie tylko na początku. Po paru godzinach tusz sie kruszy i zostawia plamy pod oczami, co wygląda nie estetycznie. Na szczęście kupiony na promocji -55% więc za wiele nie straciłam.
Moim zdaniem nie jest w ogóle warty swojej ceny..

Mega zawód

Rzęsy: długie, umiarkowanie podkręcone, czarne
Co mogę napisać. Cieszę się, że nie kupiłam go, tylko dostałam w prezencie. Strasznie skleja rzęsy. Już po pierwszej aplikacji części białej wiedziałam, że będzie źle. Nie wspomnę o dodaniu czarnej, co jeszcze bardziej wszystko pogorszyło. Użyłam go raz, ale od razu zmylam i wywalilam. Sam zapach nie był przyjemny.

Lepszy niż przeciętny

Łanie wydłuża, podkręca i rozdziela rzęsy. Jednak brak spektakularnych efektów, w szczególności objętości. Jakakolwiek objętość jest widoczna dopiero po zastosowaniu obu części tuszu. Dla mnie było to o tyle problematyczne, że makijaż wykonuję w pośpiechu i lubię pojedynczą aplikację. Lepszy niż przeciętny tusz, jednak cena nieadekwatna.

Zbyt niska jakość za taką cenę

Połączenie białego podkładu z tuszem daje świetny efekt, nie można temu w żaden sposób zaprzeczyć. Rzęsy wydają się wyraźnie dłuższe i gęstsze.
Niestety tak jest tylko na początku. Dość szybko można zauważyć, że tusz się rozmazuje. Czarne cienie pod oczami tworzą się momentalnie i powoduje to, że ciągle muszę to wycierać. Co więcej, po kilku godzinach rzęsy całe się sklejają i nic nie można z tym zrobić.
Za te pieniądze można kupić zdecydowanie lepsze produkty,

Przeciętniak

Faktycznie połączenie białej bazy i czarnego tuszu daje efektowne rezultaty, jednak całe babranie się z białym, zatuszowaniem białego itp. powoduje, że odechciewa się jego używać.
Wymagana jest prezycja a więc i dodatkowy czas na makijaż.
Kolejne warstwy tuszu mogą szybciej się ukruszyć, jednak jeszcze nie zauwazyłam tego.