Lait Autobronzant avec Protection Solaire [Self Tanning Milk]

Lait Autobronzant avec Protection Solaire [Self Tanning Milk]

Zgłaszająca osoba: Sylwia K.

Mleczko samoopalające z filtrem SPF 6.

Cena: 105 zł / 125 ml

Lubię

Używam w proporcji pół na pół z balsamami do ciała. Dzięki temu efekt przychodzi co prawda po dłuższym czasie, ale jest bardziej naturalny i nie wytrąca się ten specyficzny zapach samoopalacza, którego tak nie lubię. Kilkakrotne smarowanie jeden raz dziennie daje łagodny delikatny efekt naturalnej opalenizny. Dodatkowo pielęgnuje skórę, delikatnie ją nawilżając i tonując przebarwienia. Opakowanie wydajne pomimo nienajwiększej pojemności. Wart swojej ceny. Polecam. Nie daję 5* ze wzgledu na zapach.Nadal szukam samoopalacza, który nie śmierdzi ;-)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 1x125 ml

Kiepski

Niestety ten kosmaetyk to nic godnego polecenia, po produkcie tej marki spodziewałam się bynajmniej poprawnej jakości lecz samoopalacz okazał się zwyczajnie kiepski.

Minusy

-zostawia plamy - w moim przypadku na rękach, masakryczne łatki pomimo peelingu i dokładnej aplikacji, dałam mu kolejną szansę aby się przekonać czy to nie mój błąd - kolejna porażka

-trudno się zmywa - gdy zrobią się już łatki to usuniecie ich trwa jakieś 3 mega mocne peelingi poprzedzone moczeniem w wannie :-)

-jest mało wydajny
-długo po aplikacji pozostawia na skórze lepki film

Plusy
+prawie wogóle nie śmierdzi samoopalaczem
+przyjemnie się rozprowadza
+nawilża skórę
+przyzwoity kolor opalenizny

Daję 2 gwiazdki za to, że nie ma wyczuwalnego zapachu samoopalacza

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:0,5

idealny

Na pewno moim zdaniem samoopalacze Vichy i Avene wysiadają przy Clarinsie. Ma bardzo ładny, naturalny kolor. Zapach samoopalaczowy troszkę czuć po dwóch nasmarowaniach, ale nie jest tak intensywny, jak po użyciu Vichy i Avene (innych nie próbowałam) i nie przeszkadza mi. Nie robi smug, no chyba że nakładam go więcej niż trzeba, wtedy się zdarzają. Opala słabo, ale to dobrze, bo mogę opaleniznę stopniować. Dokładnie tak go używam, jak jest napisane na opakowaniu: smaruję się wieczorem, rano i wieczorem i koniec z samoopalaczem na 2 dni. Do twarzy lubię go używać na wieczór, bo fajnie nawilża, ale rano wolę Clarinsa w płynie (Lactee).

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Manicure - kolorowy french

w porządku

plusy:
nie robi smug
nie wysusza
delikatna, w miarę naturalna opalenizna
miły zapach, ledwo wyczuwalna woń samoopalacza
ma filtry

minusy:
strasznie gęsty przez co aplikacja jest męcząca
mało wydajny, mi wystarczył na 2 miesiące, a używałam go tylko na nogi
drogi, za tą cenę można kupić coś lepszego i bardziej wydajnego

raczej już go nie kupię bo efekt nie zachwyca a cena wysoka

Używam tego produktu od: w wakacje

Dobry , ale są lepsze

Nie odpowiada mi konsystencja. Zbyt ciężka i trudna w nałożeniu. Poza tym jak dla mnie zbyt tłusty, i to powodowało dość duży dyskomfort. osiągnięty kolor skóry raczej żółtawy niż brązowy ...

Używam tego produktu od:rok temu

pozytywnie!

bez rewelacji, ale godny polecenia ze względu na efekt.
Na początku byłam niemile zaskoczona konsystencją - ciężki i trzeba sie namachac aby go rozsmarować....
ale cały ten zabieg się opłaca bo efekt jest świetny !
naturalny odcień opalenizny - i co (moim zdaniem niezwykle istotny ) brak zapachu klasycznego samoopalacza.
Polecam zarówno do twarzy jak i całego ciała.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek 1

Doskonały

Z czystym sumieniem daję mu ***** .Używałam wielu samoopalaczy: garnier,loreal,dior,clinique,ale clarins najbardziej przypadł mi do gustu.Jest w postaci lekkiego kremu,ładnie się rozsmarowuje,dobrze się wchłania,nie ma mowy o żadnych smugach na ciele.Ładniutki kolor opalenizny, lekki bronzik,bardzo naturalny.Opalenizna utrzymuje się 4-5 dni,dosyć równomiernie schodzi.Zapaszek do wytrzymania,nie jest zbyt intensywny.Poza tym samoopalacz zawiera filtry ochronne.Ja płaciłam za niego 95 zł,myśle ,że jest wart swojej ceny,napewno was nie rozczaruje.O wiele bardziej mi odpowiada niż Dior.Polecam.

ilość zużytych opakowań: 1 i będą następne