Dermofuture Precision, Intensywnie regenerująca kuracja z witaminą C

Dermofuture Precision, Intensywnie regenerująca kuracja z witaminą C

Intensywnie regenerująca kuracja z witaminą C Tenex Dermo Future Precision o najwyższym, bo aż 30-proc. stężeniu. Dodatkowo znalazły się w niej arbutyna, kwas hialuronowy, wyciąg z gorzkiej pomarańczy oraz gliceryna.
Wysoko wyselekcjonowane i odpowiednio połączone składniki intensywnie regenerującej kuracji z witaminą C Tenex Dermo Future Precisiongwarantują:
- rozjaśnienie,
- regenerację zniszczonej skóry,
- zmniejszenie skłonności do przebarwień i piegów,
- zwiększenie elastyczności,
- ochronę przed wolnymi rodnikami,
- spowolnienie procesów starzenia,
- uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Filtry
SPF 15 – 30
serum
z pipetą
emulsja
<50ml

Dobry produkt

Właśnie kończy mi się pierwsza buteleczka tego serum i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolona ;) cera jest w lepszej kondycji, rozjasniona, nawilzona i koloryt bardziej wyrównany. Stosuje zawsze na noc,szybko się wchlania, fajna pompka pozwala dozowac idealna ilość serum Na jedno użycie; ) cena troszkę duza moim zdaniem jak za taką małą buteleczke ale warte swojej ceny. Zapach jak zapach szału nie robi ale ważne że sa widoczne efekty ! Jak najbardziej mój HIT ;)

REWELACJA!

To jest to czego szukałam! Moja skóra po drugiej ciąży wyglądała koszmarnie, blada, szara i dodatkowo z przebarwieniami. Jednak po miesiącu stosowania kuracji, przebarwienia blakną, skóra jest bardziej nawilżona i już nie taka blada. Wygląda bardziej świeżo i młodo. Czuję się jakby zabrano mi kilka lat.

Cud miód i... Witamina C

Moja cera: tłusta, trądzikowa z przebarwieniami

Serum kupiła mi mama z polecenia jakiejś koleżanki, której serum rzekomo bardzo rozjaśniło buzię. Zaczełam je stosować dość negatywnie nastawiona i zdystansowana. Gdy ma się twarz przypominającą powierzchnię księzyca z kraterami nie sądzi się że jakiś randomowy płyn z drogerii to zmieni.
A jednak

Serum można dostać w hebe. Nie jest najtańsze... Za 30ml płacimi jakieś 40 zł, w promocji ok. 25. Nie jest to szczyt marzeń jak za tak małą pojemność niewydajnego produktu.

Pierwsze nałożenie na noc, obudziłam się spojrzałam w lustro i szczerze mówiąc zapomniałam że wczorajszego wieczoru nałożylam na lico magiczny eliksir.
Jednak efekty zaczęły pojawiać się po ok. 4 dniach nocnego używania.
Jak na dotknięciem czarodziejskiej różdżki moja twarz przybrała bardziej jednolitego koloru, wyrównała się jej struktura. Już nie wyglądam jakbym przejechała twarzą po betonie, twarz nie jest nigdzie zaczerwieniona, pryszcze wyskakują rzadziej i są mniejsze jeśli już wyskoczą. Dalej mam przebarwienia, to oczywiste, lecz nie są już szatańsko bordowo-fioletowe, a przybrały kolor beżu.
Nie wyobrażam sobie teraz nocy bez tego kosmetyku. Zużyłam już dwa opakowania. Pomiędzy nimi robię sobię ok. Tydzień przerwy, tak z zasady by nie przesadzić.

Witamina C jest także antyoksydantem, mam dopiero 16 lat ale nie zaszkodzi.

Skład jest wg mnie dobry, może tylko posunęłabym glicerynę trochę dalej ale nie ma tragedii.

Mimo swoich licznych wad, ktorych jest SERIO sporo (pod koniec opakowania nie da się wydobyć produktu pipetą i trzeba wylewać na rękę, mała wydajność bo starcza mi na ok 1miesiąc na całą twarz, cena i pojemność, dostępność bo w moim mieście nie ma hebe, muszę jeździć)
Warto kupić ten produkt i zainwestować w swoją cerę. Kupię to serum jeszcze nie raz.... Pomińmy fakt że mam w szafce 3 w zapasie :D

Ulubieniec ale...

Wracam regularnie do tego specyfiku. Niska cena i wysoka zawartość witaminy C - kwas askorbinowy na drugim miejscu w składzie - ogromne zalety. Jeśli chodzi działanie to w przypadku mojej cery ( piegi, pierwsze zmarszczki, naczynka, czasem tendencje do wyprysków, typ mieszany, ale kosmetyki które się u mnie sprawdzają to te dla wrażliwców ) to serum rozjaśnia , napina i wyraźnie pobudza moją skórę . Widzę różnice zawsze już po kilku dniach stosowania.
Niestety ostatnio producent zmienił skład i z serum o konsystencji wodnej zrobiono serum lekko olejowe. Nie jestem z tego powodu zadowolona , zwykle po serum nakładam jeszcze inne kosmetyki metodą layeringu i na tym etapie nie mam potrzeby zamykać skóry nawet delikatną warstwą okluzyjną. Liczę , że dostanę jeszcze gdzieś ten specyfik ze starym składem

Nie rozjaśniła piegów - Gorzki zapach

Serum ma zapach gorzkiego lekarstwa i minimalnie się lepi, ale to uczucie szybko znika. Niestety, moje piegi nie rozjaśniły się, pomimo zawartości witaminy C i arbutyny.

Nie zauważyłam też innego pozytywnego działania, jak chociażby wygładzenie i zmiękczenie cery jak przy serum Biotanique z wit. C.

Rewelacyjny tani produkt

Długo szukałam kosmetyku z wysoką zawartością witaminy C oraz serum do twarzy które nie jest olejowe, bo takie mnie lubią zapychać. Dzięki youtube udało mi się znaleźć produkt 2w1, bo jest to rewelacyjne serum zawierające najwyższe stężenie witaminy C na rynku. Nie będę pisała o tym jak zbawiennie na nasza cerę działa witamina C, bo to zapewne wiecie, ale mogę powiedzieć, że od teraz nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez tego produktu. Odkąd stosuje to serum moja cera ma bardzo ładnie ujednolicony koloryt, piegi które pojawiają mi się na nosie od słońca praktycznie zupełnie znikły, cera jest odżywiona i nabrała bardzo ładnego naturalnego blasku. Dodatkowym plusem tego produktu jest cena, która moim zdaniem jest bardzo korzystna. Opakowanie bardzo wygodne, w formie szklanej buteleczki z poręczną pipetką do aplikacji i dozowania produktu. Jestem niesamowicie zadowolona z tego serum i z czystym sumieniem mogę je polecić. :)

coś poszło nie tak...

Mam cerę mieszaną i niestety często lubią pojawiać się na niej niespodzianki. Serum postanowiłam wypróbować w tym czasie, kiedy moja cera już się uspokoiła, nie miałam już żadnych krostek, jedynie przebarwienia/blizny pozostałe po okresie wysypania i miałam nadzieję, że po nim cera się wygładzi i rozjaśni.
I tutaj nieoczekiwany zwrot akcji, bo cera zamiast się polepszyć mam wrażenie, że się pogorszyła. Na 100% tego nie mogę powiedzieć, ale bardzo mocno podejrzewam to serum. Tym bardziej, że ostatnio po dłuższej przerwie do niego wróciłam i efekt był ten sam :/ Słowo klucz: zaskórniki...
Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale na wszelki wypadek uczulam.
Jeśli chodzi o inne właściwości tego serum to zapach mi specjalnie nie przeszkadzał, z resztą szybko się ulatniał, a produkt dobrze wchłaniał. Raz usłyszałam komplement od koleżanki, że mam ładnie rozświetloną cerę, ale ciężko jest mi stwierdzić czy to na pewno zasługa tego serum czy może tylko podkładu...
Pełna niepewności wystawiam dwójkę, jeśli jeszcze kiedyś zdecyduje się na 3 podejście to edytuję :)

Śmierdziuszek

U mnie się nie sprawdził. Wydajność,opakowanie okej. Ma fatalny zapach,nie mogłam go ścierpieć. Do tego nie zauważyłam jakiegokolwiek działania. Bardzo przeciętny. Nie kupię tego produktu ponownie.

Polubiliśmy się

To serum zakupiłam wraz z modą na tego typu specyfiki zawierające witaminę C. Przed wyborem odpowiedniego serum sugerowałam się znalezionymi opiniami.

Serum ma niewielka pojemność. Buteleczka z pipetką jest wygodna w aplikacji. Samo serum jest płynne i zabarwione na żółto. Ma tez cytrusowy orzeźwiający zapach. Przez to że jest tak lejące musimy uważać żeby nie spłynął nam z dłoni :) Na twarzy szybko się wchłania po krótkim masażu. Nie barwi na żółto. Po jednorazowym użytku nie ma efektów. Natomiast regularne stosowanie wpływa na wyrównanie kolorytu skóry, skóra jest rozjaśniona i promienna, dodatkowo nie wyskakują nam tak często nieproszone wypryski i inne podobne. Jeśli chodzi o wpływ na zmarszczki nie wiem gdyz jeszcze ich nie posiadam. Serum wystarczyło mi na ponad miesiąc stosowania. Ważne aby stosować go na noc, gdyż jest serum kwasowe a kwas nie lubi się ze słonkiem albo mrozem.

Dobry produkt

Pierwsze co mnie uderzyło w jego przypadku to zapach, który nie przypadł mi do gustu. I chyba na tym jego minusy się w moim przypadku kończą. A nie! Jest też średnio wydajny. Ale to naprawdę tyle minusów! Ma wysokie stężenie witaminy C, bo aż 30%. Ładnie rozświetlał twarz, wygładzał i nawilżał. Przyczyniał się także do zniknięcia pojawiających się niedoskonałości. Jak na serum za ponad 30pln dobry produkt.

Najlepszy z drogeryjnych serów zawierających wit. C

Stosowałam różne drogeryjne sera z witaminą C i uważam, że to jest najlepsze. Ma przede wszystkim wysokie, bo aż 30% stężenie wit. C. Moja cera była po nim ładnie rozświetlona, lekko rozjaśniona, nawilżona i wygładzona. Zniknęły również drobne niedoskonałości. Ma bardzo przyjemny zapach. Minusem jest mała pojemność i wydajność, całe opakowanie zużyłam w mniej niż miesiąc. Jak na taki okres używania cena ok. 35zł też nie jest najniższa.

mega

ja jestem bardzo zadwolona z produktu ! napewno kupie ponownie ;)
pod makijaz daje swietny efekt !
cera rozjasniona , wygladzona .
wszystko na plus
nie wyobrazam sobie go nie uzywac