Dr.Organic, Organic Aloe Vera Gel (Organiczny żel aloesowy z olejkiem drzewa herbacianego)

Dr.Organic Organic Aloe Vera Gel to przezroczysty żel do całego ciała, łączący w sobie właściwości organicznego aloesu, przeciwbakteryjnego olejku z australijskiego drzewa herbacianego, chłodzącego oczaru wirginijskiego, oraz arniki. Jest to skład, który zapewnia natychmiastowe działanie łagodzące i chłodzące skórę, oraz szybką ulgę w przypadku swędzących ukąszeń owadów, skaleczeń, zadraśnięć powstałych przy goleniu, czy innych drobnych podrażnień. Ponadto dzięki swojemu działaniu antybakteryjnemu żel Dr.Organic, Organic Aloe Vera Gel wspomaga naturalny proces odnowy skóry i błyskawicznie ją wygładza.

Skład: Aloe Barbadensis Leaf Extract, Aqua (Water), Alcohol Denat, Polyglyceryl-4 Caprate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil, Arnica Montana Extract, Sodium Hydroxymethylglycinate, Carbomer, Parfum, Limonene, Linalool.

Cena: 29,95zł / 200ml

Skóra
wrażliwa

Używa produktu od: próbka

Beznadziejny

Niestety, nie przypadł mi do gustu. Błyskawicznie wsycha w skórę momentalnie ją ściągając. Nie nawilża, nie koi, w zasadzie nie robi nic. Tylko opakowanie ładne.

Po kąpieli słonecznej idealny!

Przygotowują się do wyjazdu nad morze jak zawsze w mojej walizce znaleźć się musiał produkt "na po słońcu". Jesteśmy rodziną bladą z natury, mąż to właściwie pod rudość podchodzi więc o słoneczne popażenia u nas nie trudno. Polecono mi Aloe Vera Żel Dr Ogranic i jestem bardzo zawodolona. Chłodzi, łagodzi i się nie klei! Smaruję nim twarz i ciało, swoje i córki, żadnych skutków ubocznych.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze jestem w trakcie