Liqpharm, LIQ CG Serum Night Glycolic Peel (Serum peelingujące na noc)

Liqpharm, LIQ CG Serum Night Glycolic Peel (Serum peelingujące na noc)

Serum nocne Liqpharm LIQ CG Serum Night Glycolic Peel stawia sobie za cel wielopoziomową odnowę skóry dzięki odpowiednio dobranym stężeniom kwasów. Podwyższona skuteczność głębokiego złuszczania kwasem glikolowym przy zachowaniu optymalnego nawilżenia kwasem hialuronowym zapewnia skórze komfort oraz redukcję zmarszczek, blizn i przebarwień, a dodatek składników odżywczych oraz drenujących potęguje nocną odnowę. Skóra ponownie zregenerowana, nawilżona i wygładzona.
Korzyści stosowania serum nocnego peelingu Liqpharm LIQ CG Serum Night Glycolic Peel:
- przyspieszenie odnowy komórkowej,
- pobudzenie syntezy kolagenu,
- program głębokiego złuszczania,
- program redukujący przebarwienia,
- program redukujący blizny i niedoskonałości.
Stosowanie LIQ CG Serum Night Glycolic Peel: Ppół pipety na aplikację. Wstrząsnąć przed użyciem. Stosować wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Stosować pod krem przez cały rok lub jako kurację 28-dniową. Unikać kontaktu z oczami. Unikać ekspozycji na promieniowanie UV.
Bez substancji zapachowych i barwników. Do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosować na skórę nieuszkodzoną. Zużyć w przeciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycolic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Hydrolysed Sodium Hyaluronate, Methylparaben, Propylparaben, Polysorbate 20.

Cena: 59,90zł / 30ml

rewelacja

Tak, tak, tak. Mam cerę mieszaną , tłusta w strefie T i sucha na policzkach. Na czole poziome zmarszczki. Były. Tylko tam, ale już ich praktycznie nie ma. Serum pomogło mi je drastycznie zmniejszyć. Mega wygładziło moją cerę, Cudownie ją nawilża, zmiękcza i wygładza. Na pewno wrócę ponownie.
Czasem przy kilku dniach stosowania lekko wysuszało skórki w okolicach brody, odstawiałam wtedy go na dzień lub dwa i wracałam ponownie. Super. Czasem też czułam delikatne mrowienie na twarzy , ale nie przeszkadzało mi to. Warte efektów. Przykre niespodzianki wychodzą w zdecydowanie mniejszej ilości i tylko w TE dni. Mam wrażenie , że także przyczyniło się ono do zmniejszenia ilości rozszerzonych porów. No po prostu mój HIT!

wow wow wow!

Serum używam od 3 miesięcy, kończę właśnie pierwszą buteleczkę.
Zacznę od tego że od wielu lat borykam się z poważnym problemami trądzikowymi, moja cera przeżyła naprawdę trudne chwile, a na skórze pełno jest niedoskonałości i przebarwień. W zasadzie nie rozstaję się z podkładem...
Przerobiłam naprawdę dużo produktów ,w tym aptecznych i żaden nie przyniósł takich rezultatów jak to serum. Nareszcie zapanowałam nad swoją twarzą!
Odkąd stosuję produkt bolące gule wyskakują coraz rzadziej, cera jest uspokojona, rozjaśniona, a przebarwienia stają się coraz bledsze.
Nakładam go ok 4-5 razy w tygodniu na noc i za każdym razem rano moja skóra wygląda po prostu lepiej. Jest bardziej jednolita i promienna.
Dodam że dodatkowo rano stosuję serum tej samej firmy z wit. C (prawdopodobnie efekty zawdzięczam obu tym produktom, które razem tworzą mój dream team).
Oczywiście kosmetyk ma kilka minusów: skóra po nim delikatnie się łuszczy, nakładanie go jest nieco upierdliwe (trzymam go w lodówce a konsystencja sprawia że trzeba na niego uważać podczas aplikacji). Dostępność mogłaby być również nieco lepsza. Jednak kwestie te są naprawdę mało istotne w kontekście jego działania.
Nie bez znaczenia jest piękne opakowanie, dobry skład i fakt że to polski kosmetyk.
Polecam więc całym sercem osobom z problematyczną cerą

u mnie się nie sprawdziło

Nie znalazłam żadnej negatywnej opinii na temat tego serum, kupiłam je więc z nadzieją, że skoro jest tak dobre to na pewno sprawdzi się i u mnie.
Pomimo, iż kosmetyk przynajmniej z opisu jest dedykowany dla mojej cery (tłusta, trądzikowa), po trzech miesiącach stosowania nie zauważyłam u siebie żadnych pozytywnych efektów, przy czym serum nakładałam na różne sposoby, zarówno solo jak i pod krem.
Serum wyrządziło u mnie same szkody - mocno przesuszyło twarz, dodatkowo praktyczny po każdym użyciu pojawiał się wysyp nowych zaskórników i bolących podskórnych gul. Początkowo stosowałam je co 2 dni na noc, później raz w tygodniu. Po 3 miesiącach nie ma żadnych efektów, które obiecuje producent, a każde nałożenie tego kosmetyku na twarz kończy się u mnie źle. Szkoda.
Na plus mogę zaliczyć jedynie wydajność i opakowanie.

Genialny!

Uwielbiam to serum, wcześniej zachwycona byłam serum z vit.C, jednak postanowiłam spróbować tego. Ùzywam od około 3 tygodni, widze dużą poprawę stanu skóry, wszystko nierówności powoli się wygładzają, a zaczerwienienia po zmianach trądzikowych się rozjasśniają. Twarz jest gładka, nie robią się kolejne niespodzianki, dodatkowo po serum nakładam krem odżywczy na noc z wit.c. Rano twarz jest miękka, gładka, jestem baaardzo zadowolona. Cena jest odpowiednia.

rewelacja! mój KWC!!

w 100% tak! serum używam od niecałego miesiąca i jestem zachwycona. Dotychczas sama tworzyłam sobie różne kwasowe peelingi a moim ulubionym był tonik z kwasem laktobianowym (który robiłam sama). Ale po pozytywnych opiniach skusiłam się na to serum i się zakochałam. Stwierdzam ze mam taką cerę po tym że nie zrezygnuję z niego -to mój hit! Będę go stosować w okresie jesień-zima a wiosną-latem będę sobie robiła mój tonik z kwasem laktobianowym ponieważ kwas laktobianowy może być używany latem. W czasie letnim i wiosennym również spróbuję serum z witaminą c tej firmy. Mam cere suchą z tendencją do zanieczyszczeń i malutkich zaskórników w czasie przed miesiączką. Przy stosowaniu tego serum moja cera jest promienna czysta i niezwykle gładka i oczyszczona nawet w tym trudnym czasie! Stosuję na oczyszczoną twarz przemytą wodą różaną, potem nakładam krem lub oleje. Stosuje codziennie na noc, nie podrażnia -ale ja mam skórę przyzwyczajoną do kwasów. Jeśli chodzi o zapach to w ogóle nie wyczuwam żadnego . Opakowanie eleganckie i cena na tyle przystępna że jeszcze mnie na niego stać :)polecam!

bardzo dobre serum

Uwielbiam wszelkiego rodzaju sera, maseczki, ampułki- słowem wszystko to, co urozmaica i wzbogaca codzienną pielęgnację twarzy.
Serum z kwasem glikolowym kupiłam razem z serum z wit.C firmy Liqpharm. Używam tego duetu już od ponad 2 miesięcy i moja skóra wygląda naprawdę dobrze.
Serum peelingujące stosuję na noc, pod krem odżywczy. Na początku nakładam go codziennie, teraz zdarza mi się zrobić 1-2 dni przerwy. Rano trzeba pamiętać o kremie z filtrem, gdyż kwas glikolowy uwrażliwia na słońce. Myślę, że najlepiej stosować ten kosmetyk jesienią, wtedy promieniowanie słoneczne nie jest tak silne. Producent zaleca stosowanie serum jako 28-dniową kurację lub codziennie- ja używałam go teraz latem i w połączeniu z wysoką ochroną przeciwsłoneczną nie zrobił mi żadnej krzywdy.
Początkowo serum może leciutko szczypać, ale to naturalne i świadczy o tym, że składnik aktywne działają. Osoby z wrażliwą skórą mogą stopniowo przyzwyczajać skórę, tak by nie dopuścić do podrażnienia.
Serum Liqpharm ma wodnistą konsystencję, bardzo szybko się wchłania. Wygodna pipetka pozwala zaaplikować odpowiednią ilość kosmetyku (maksymalnie pół pipetki). Nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienienia skóry oraz jej nie wysusza. Chociaż myślę, że przy tak częstym stosowaniu jak u mnie, brak wysuszenia skóry to również zasługa kremu odżywczego, który nakładam na serum. Nie próbowałam nakładać serum solo, nie lubię tego uczucia ściągnięcia skóry, które wówczas występuję.
Cera przy regularnym stosowaniu jest promienna i ładnie rozjaśniona. Kosmetyk jest również pomocny przy zwalczaniu przebarwień- ja miałam niewielkie, ale jednak widoczne. Odkąd stosuje to serum plamki wyraźnie zbladły, są mniej widoczne.
Serum ma neutralny zapach, dla mnie praktycznie niewyczuwalny. Nie przeszkadza w użytkowaniu kosmetyku.
Kosmetyk ma korzystną cenę, jest bardzo wydajny. Polecam bo naprawdę warto wypróbować.

jedno z lepszych jakie stosowałam

Świetny produkt w bardzo przystępnej cenie. Jedno z lepszych serum jakie stosowałam z kwasem glikolowym, najlepiej stosować co 2-3 noc żeby nie podrażnić zbytnio skóry.
Nakładam serum po wieczornym oczyszczeniu twarzy, nie nakładam dodatkowo kremu. Skóra rano jest jaśniejsza, wszystkie przebarwienia znikają w oczach, nie pojawiają się też żadne nowe niespodzianki.
Produkt porównywalny z tonikiem liquid gold a tańszy o 1/3.
Jedyne do czego można się przyczepić to taki niuansik jak zapach... no ale w końcu produkt kwasowy.

jakość, działanie rozsądna cena

Kolejny produkt tego producenta. Od połowy roku stosuję witaminę C LIQ CC. Zawsze chciałam stosować jesienią coś z kwasem glikolowym, jednak każdy produkt z jakim miałam styczność powodował podrażnienie. Do zakupu przekonała mnie farmaceutka udzielając solidnych wyjaśnień jak powinnam stosować serum i jaki wpływ składniki wywierają na skórę. Nie zawiodłam się. Jestem zachwycona. Skóra jest jedwabiście gładka, doskonale złuszczona, podrażnień ani śladu - podobnie jak piegów po lecie. Opakowanie szklane, eleganckie z pipetą podobnie jak w przypadku witaminy C. Stosuję do nocnej pielęgnacji na twarz szyję i dekolt. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, chociaż moja skóra jest sucha. Polecam

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 op