L`Occitane, Apres - Shampooing Usage Frequent Verveine (Odżywka do włosów do częstego używania z ekstraktem z werbeny)

L`Occitane Apres - Shampooing Usage Frequent Verveine - ta szybko działająca odżywka natychmiastowo wygładza i rozplątuje włosy. Wzbogacona naturalnym ekstraktem z werbeny, jej ultra - lekka formuła odżywia i przywraca włosom blask. Odżywka do włosów do częstego używania z ekstraktem z werbeny L`Occitane pozostawia włosy lekkie, świeże i przyjemnie pachnące werbeną.

Struktura
lekkie
zapachowa
z pompką
>250ml

W porządku, ale nie za taką cenę

Zdaje się, że produkt nie jest już dostępny w Polsce, bo nie widnieje na polskiej stronie producenta, ale na pewno została kupiona w Polsce jakiś czas temu.

Odżywkę dostałam i na początku chciałam ją wyrzucić. Po odżywce do spłukiwania oczekuję przede wszystkim, żeby wygładziła moje włosy, żeby możliwe było ich rozczesanie. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale kiedy zaczęłam jej używać, nie robiła nic. Odżywki zwykłam trzymać na głowie około 4-5 minut, i akurat w tym czasie zdążę się umyć. I nie inaczej postępowałam z nią. Do mycia używam płynu Facelle lub czegoś oczyszczającego bez silikonów. Po myciu włosy są "tępe", więc nakładam odżywkę i gładkie już włosy zawijam w ręcznik. Po tej odżywce były tak samo tępe jak przed. Zużywałam ją sobie więc dodając tylko odrobinę do innych, dla zapachu (bo ten ma moim zdaniem obłędny). Po pół roku spróbowałam znowu nałożyć tylko ją i efekt jak po porządnej odżywce. Włosy gładziutkie i miękkie. Do tej pory bardzo ją lubię i stosuję na przemian z innymi. Nie potrafię tego wyjaśnić, sama uważam, że to dziwne, ale mówię jak jest.

Opakowanie. Opakowanie jest bardzo ładne, motyw listka z boku, estetyczna nalepka, kojarzy się z takim naturalnym, ekologicznym kosmetykiem. Pompka działa lekko, łatwo się dozuje. Choć chyba teraz już nie produkują z pompką.

Zapach. Zapach jest bardzo intensywny. Nie wiem czy to zapach werbeny, bo jej nie znam, ale jest taki ziołowy. Może porównałabym go do geranium, bo mi go przypomina, choć jego nie lubię, a odżywkę tak. Pachną po niej włosy (przynajmniej do wyschnięcia), pachnie łazienka. Myślę, że zapach jest na tyle intensywny, że może przeszkadzać. Ale nie mi.

Konsystencja. Trochę za wodnista. Wygodna, ale sprawia wrażenie, że dolali wody, żeby wyszło więcej odżywki. Bardzo leciutka. Nakłada się na włosy bardzo dobrze, nie potrzeba jej dużo. Dobrze się spłukuje.

Efekty. Trudno mi powiedzieć jakie są efekty na włosach kiedy już są suche. Jak dla mnie włosy nie różnią się od tych uzyskanych bezsilikonowymi odżywkami za 4 zł. Zaraz po myciu, tak jak po innych odżywkach, czuć przyjemne wygładzenie. No i ten zapach!

Stosuję tą odżywkę z przyjemnością ze względu na jej zapach i na świadomość cudownego składu. Tyle naturalnych składników w jednym produkcie, to jej duża zaleta, choć chyba ja nie umiem w pełni tego wykorzystać, bo dla mnie działa jak każda inna. Uważam że cena jest niedorzeczna.

Używam tego produktu od: 1 roku z kilkumiesięczną przerwą
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1