Yonelle, Infusion Eye Night Cream (Odżywczy krem pod oczy)

Yonelle, Infusion Eye Night Cream (Odżywczy krem pod oczy)

Odżywczy krem Yonelle Infusion Eye Night Cream do pielęgnacji skóry dojrzałej 40+ wokół oczu, suchej i normalnej. Stanowi terapię przeciwzmarszczkową i regenerującą. W czasie nocnego wypoczynku nasyca skórę substancjami odżywczymi i stymulującymi. Pomaga jej wytwarzać więcej kolagenu i elastyny, zwiększa jędrność, elastyczność i gęstość. Daje komfort odnowionej, wygładzonej i ukojonej skóry. Właściwości kremu pod oczy Yonelle Infusion Eye Night Cream osiągnięto dzięki zastosowaniu nanodysków, nośników substancji aktywnych, zwiększających wnikanie retinolu nawet o 340%.

Pozory luksusu

Krem dobry, poprawny ale porównałabym jego działanie do kremu pod oczy z Nivea za cenę dużo niższą.
Cudów nie działa, szału nie robi. Dobrze nawilża i tyle. Ale za tę cenę?
Za tę cenę liczyłam na coś dużo lepszego a to tylko pozory luksusu - ładne opakowanie i szata graficzna.
Nie polecam

Ok, ale duży minus za opakowanie

PLUSY:

- krem ma przyjemną konsystencję masełka, łatwo się rozprowadza, nie zostawia tłustego filmu, nie roluje się, nie szczypie w oczy, ładnie pachnie
- używałam kremu na noc- rano skóra wydawała się przyjemnie delikatna, rozjaśniona i odżywiona
- stosując krem wykonywałam masaż zgodnie z filmem instruktażowym na stronie producenta- po około miesiącu moje delikatne zmarszczki na dolnej powiece i kurze łapki wydawały się spłycone i mniej widoczne

Cena jest kwestią względną- nie jest niska, ale wierzę, że jest adekwatna do jakości kremu i że obietnice dot. technologii nanodysków znajdują pokrycie w rzeczywistości.

MINUS:
Duży minus za opakowanie kremu- jest to dość duża plastikowa buteleczka z pompką. Opakowanie jest estetyczne, ale wykonane w taki sposób, że raczej nie ma możliwości "dostać się do środka" w celu wydobycia resztek kremu i niestety pompka zaledwie po tygodniu popsuła się w taki sposób, że pomimo naciskania nie wychodziła żadna ilość kremu. Dopiero gdy mój chłopak rozłożył dość brutalnie buteleczkę na części pierwsze okazało się, że w środku jest jeszcze bardzo dużo kremu- być może trafiłam na feralny egzemplarz, jednakże w kremie za 150 zł, popsucie się pompki uniemożliwiające wydobycie kremu po zaledwie kilku dniach uważam za potężny minus.

Fajny, ale do poprawy.

Kupiłam ten krem z obniżka -15%, co i tak dało cenę za produkt moim zdaniem nieco za wysoką. Widać, że to polska marka aspirująca do półki selektywnej. Luksusowe opakowanie, kartonik i satynowy woreczek na flakon w środku. Jednak zamiast tych fikuśnych dodatków wolałabym cenę o 15 zł niższą. Sam krem jest w porządku, gęsty (na 1 aplikację potrzebuję 2 aplikacje pompki), bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę okolic oczu. Z zakupu i efektów jestem zadowolona, jednak za taką cenę można kupić produkty w porównywalnej, albo i lepszej jakości, stąd nie wiem, czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie.