Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Maseczka z glinką do cery trądzikowej

Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Maseczka z glinką do cery trądzikowej

Maseczka z glinką Synoptis Pharma Cera + Solutions przeznaczona jest do pielęgnacji skóry trądzikowej i tłustej.
Odsetek badanych, którzy stwierdzili działanie w następujących sferach:
- 80% zwężenie porów i zmniejszenie ich widoczności,
- 80% nawilżenie i poprawa kolorytu skóry,
- 84% skóra staje się matowa.
Maseczka z glinką Synoptis Pharma CERA+ Solutions do cery trądzikowej zawiera:
- białą i zieloną glinkę,
- cynk PCA,
- kwasy owocowe.
Efekty:
- skóra oczyszczona,
- skóra nawilżona,
- pory zwężone i mniej widoczne.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Maseczka ma neutralny zapach, nie drażni, ale jest w moim odczuciu dość słaba, jak na maseczkę z glinki. Przede wszytskim bardzo ciężko ją rozprowadzić, bo jest bardzo lejąca. Po drugie - nie czułam aż tak mocnego oczyszczenia i odświeżenia, jakie zazwyczaj czuje po maseczkach z glinką. Są lepsze i wcale nie droższe produkty.

Zielone wybawienie dla skóry z problemami

Jestem bardzo zadowolona z tej glinki, od razu po pierwszym użyciu kilka zmian skórnych zdecydowanie uległo znacznemu zmniejszeniu. Na dodatek skóra jest po tej masce miękka, przyjemna w dotyku, łatwiej przyjmuje podkład , którym niestety atakuje moją cerę prawie codziennie. Minusem jest trochę dla mnie sama konsystencja maski-jest bardzo wodnista, na początku ciężko było mi ją nałożyć. Zmywa się bez problemu.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Wreszcie jakaś maseczka, która cokolwiek robi z twarzą

Kupiłam przypadkiem - była na promocji w saszetkach pakowanych po dwie sztuki.
Przerobiłam wcześniej maseczki z Ziaji, Dermaglin, Soraji i inne wynalazki, ale nie czułam żadnej różnicy po ich zastosowaniu.
Po tej buzia jest naprawdę fajna, miła w dotyku. Przyśpiesza gojenie trądziku, a mam z tym spory problem.
Konsystencja jest wodnista, ale zasycha na buzi i tworzy ściągnięta skorupę przy nałożeniu większej ilości.
Będę stosować nadal.

Boże broń

Minusy:
-niestety, maseczka nie do końca jest maseczką, to raczej woda, dosłownie, byłam w głębokim szoku, kiedy po raz pierwszy otworzyłam saszetkę, wypłynęła mi z niej woda w kolorze zielonym, glinkowatym,
-z reguły maseczki tego typu nakładam kiedy jestem w wannie, więc ciężko mi było utrzymać ją na buzi, musiałam się nagimnastykować i mieć głowę cały czas odchyloną do tyłu, koszmar jakiś, ciągle spływała mi do oczu i ust,
-nie kupię jej już nigdy więcej, zużyłam łącznie 4 saszetki tylko dlatego, że od razu kupiłam 2 (a są również pakowane po 2).

Cechy neutralne:
-maseczka bardzo mocno piecze i drażni, co mnie akurat nie przeszkadza, bo mam wtedy wrażenie, że naprawdę działa,
-zapach charakterystyczny dla większości kosmetyków tego typu, taki glinkowaty.

Plusy:
-od czasu do czasu moją skórę atakują nieprzyjaciele, ale nie ma ich dużo, z reguły są to 3-4 krostki, które utrzymują się kilka dni, maseczka w wyraźny sposób przyspiesza ich gojenie i ogólnie dobrze wpływa na stan całej cery,
-niedroga,
-szeroko dostępna,
-w związku z tym, że maseczka sama w sobie jest wodą, doskonale się zmywa.

Doskonałe uzupełnienie serii do cery trądzikowej

Opakowanie saszetki wystarcza na dwa użycia. Maseczka ma przyjemny zapach i dosyć lekką kosnsystencję. Po użyciu skóra pozostaje nawilżona, gładka i matowa. Używam jej średnio raz lub dwa razy w tygodniu. Stan mojej skóry wyraźnie się poprawił. Maseczka wchodzi w skład serii do cery trądzikowej i jest świetnym uzupełnieniem w pielęgnacji cery. Polecam pozostałe produkty z tej serii (żel do mycia twarzy, krem oraz żel punktowy do cery trądzikowej)

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście