Synoptis Pharma, Cera + Solutions, Krem z wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50 skóra sucha i wrażliwa

Krem Synoptis Pharma Cera+ Solutions przeznaczony jest do ochrony suchej i wrażliwej skóry twarzy, szyi i dekoltu przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zapewnia wysoka ochronę przeciwsłoneczna przed działaniem promieniowania UVB i UVA (SPF 50, UVAPF 25). Antileukine 6™ chroni DNA komórek. Krem z wysoką ochroną przeciwsłoneczną UVA/UVB SPF 50Synoptis Pharma Cera + Solutions zapobiega fotostarzeniu skóry. Stosowany zgodnie ze sposobem użycia zmniejsza ryzyko wystąpienia przebarwień słonecznych.
Efekty:
- zapewnia skuteczną i wysoką ochronę przeciwsłoneczną,
- odżywia,
- nawilża, zachowuje płaszcz hydrolipidowy,
- nie bieli skóry.

w tubie
Filtry
SPF 30 - 50
50 - 100ml
Skóra
wrażliwa, sucha

rolujące sie i psujące podkład coś

Przejdę od razu do rzeczy:
+ skład - bezpieczne i stabilne filtry (z tego co wyczytałam na blogach)
+ matowe wykończenie i to od razu od aplikacja, czegoś takiego nigdy nie widziałam

Ale niestety wady nie pozwalają mi stosować go dalej :-(
- baaaaardzo mocno sie roluje, bez znaczenia jaką damy ilość, czy rozsmarujemy czy wklepujemy
- jeżeli go wklepiemy szybko to drobinek jest mniej, bez problemu nałożymy na to podkład gąbeczką ALE! Filtr robi coś z podkładem że ten zaczyna robić plamy, ciemnieje, odstaje od skóry. Z każdą godziną jest coraz gorzej
- podejrzewam go o zapychanie ale tego już sprawdzać nie będę (krem do ciala z filtrem spf 50 lirene tego nie robi tylko filtr kiepski )

Najlepszy

Krem jest świetny dla mojej tłustej bardzo skłonnej do zapchania skóry. Bardzo się bałam, że popsuje mi twarz, ponieważ większość kremów to robi, ale na szczęście nic się takiego nie stało. Stosowanie owego kremu to lawina plusów i sama przyjemność.

Niestety nie dla mnie

Miałam wielkie nadzieje związane z tym kremem, przede wszystkim ze względu na niską cenę i wysokie filtry. Niestety krem nie współpracuje z moją skórą. Staram się nakładać sporą ilość, ale niestety prawie zawsze podczas rozsmarowywania krem roluje się na mojej twarzy i wygląda bardzo nieestetycznie . Próbowałam nakładać też mniejszą ilość, ale krem nadal się rolował. Po nałożeniu prawie zawsze musiałam ścierać "opiłki" kremu z twarzy. Niestety całkowicie go to dyskwalifikuje, gdyż ochrona przeciwsłoneczna na pewno jest zmniejszona. Gdyby nie to nieszczęsne rolowanie krem byłby idealny.
Być może za jakiś czas wypróbuję drugą wersję kremu z filtrem, mam nadzieję, że sprawdzi się lepiej od tej.
Nie wykluczam też powrotu do tego kremu za parę miesięcy. Może już nie będzie u mnie rolował. Dokonam wtedy zmian w recenzji.