Oriflame, Love Nature, Gel Mask, Aloe Vera (Żelowa maseczka do twarzy z aloesem)

Żelowa maska nawilżająca do twarzy firmy Oriflame z serii Love Nature z ekstraktem z aloesu. Nawilża skórę, pozostawiając ją gładszą i bardziej promienną.

Skład: Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Oleth-20, Carbomer, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Propylparaben, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Ethylparaben, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Menthol, Sodium Hyaluronate, CI 19140, CI 42090

Cena: 19,90zł / 50ml.
/w/

bardzo dobry

Ładnie pachnie i dość dobrze nawilża, cena niska, czego chcieć więcej? Dla mnie produkt idealny. Nie wiem tylko czy sprawdzi się u osób z bardziej suchą skórą niż moja. Niemniej jednak polecam sprawdzić.

Może być

Tą żelową maseczkę kupiłam w zestawie razem z kremem oraz tonikiem z tej serii. Nie podrażnia skóry, zdecydowanie nawilża. Stosowałam ją średnio raz w tygodniu, czasem z przerwami. Konsystencja jest żelowa, bardzo lekka. Na skórze nie pozostaje po jej użyciu żaden film, skóra jest ładnie wygładzona. Ale ogólnie - specjalnego szału nie robi (zależy kto co wymaga od maseczki), dlatego też jeśli chodzi o maseczki to zapewne poszukam jeszcze czegoś innego.