Seria do Pielęgnacji Stóp, Krem do stóp i pękających pięt

Seria do Pielęgnacji Stóp, Krem do stóp i pękających pięt

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry stóp, zwłaszcza ze skłonnością do rogowacenia i pękania na piętach. Zawiera zestaw substancji odpowiedzialnych za właściwe nawilżenie i natłuszczenie skóry oraz witaminę A, alantoinę, prowitaminę B5, olejek drzewa herbacianego. Delikatnie natłuszcza i optymalnie zmiękcza naskórek, wygładza i uelastycznia go. Likwiduje skłonność do twardnienia i pękania skóry na piętach i śródstopiu, również wokół paznokci, zapobiega pękaniu i powstawaniu zadziorów. Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd stóp.

Rewelacja

Chyba najlepszy krem do stóp, jaki używałam. Bardzo dobrze nawilża moje wysuszone pięty i nie znika po chwili. Stopy są miękkie cały dzień. Co więcej, jest bardzo wydajny oraz ma dużą objętośc i przystępną cenę.

Najlepszy!

Krem się wchłania średnio, potrzeba dłuższego masażu żeby całkowicie się wchłonął ale mnie to pasuje a moim stópkom już na pewno ^^ Już po pierwszym użyciu stopy stały się widocznie bardziej miękkie i nawilżone, użyłam go też parę razy na moje wiecznie suche dłonie i nie mogę nadziwić się jak bardzo są teraz miękkie (na dłoniach wchłania się o wiele szybciej niż na stopach). Najważniejsze że faktycznie nawilża a nie jak niektóre kremy po prostu natłuszcza, gdzie efekt utrzymuje się do pierwszego mycia.
Zapach silnie ziołowy, jednak szybko się ulatnia, zresztą nie o zapach tu chodzi ale o działanie :) a działanie jest! To zdecydowanie najlepszy krem do stóp jaki używałam, mój KWC :)no i wyjątkowo dobra cena przy wydajnym produkcie :) Używam tego produktu od: 2 tygodni

może być

Krem dosyć dobrze się wchłania, zapach trochę taki apteczny, ale w sumie nie jest nieprzyjemny. Nawilża, ale przy mojej mocno przesuszonej skórze stóp- za słabo. Wchłania się niby dobrze, ale pozostawia na skórze film.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

jak to flos lek...

po pierwsze: nie mam problemu z pękającymi stopami, czasem tylko, z powodu chodzenia na bosaka gdzie się da ;), mam problem z szorstką skórą. moje stopy silnie się pocą, i myślałam, ze zastosowanie tego kremu tylko zaszkodzi, a tu niespodzianka: stopy stają się suche, lekko nawilżone, ale bez rewelacji. z tego też powodu sądze, że dla osób o faktycznie zrogowaciałym naskórku, ten krem będzie o wiele za słaby. krem jest bardzo gęsty, ale dobrze się wchłania, nie pozostaawia tłustego filmu (dla mnie to plus, ale ktos może czego innego oczekiwać). zapach apteczny, ale jak najbardziej "w granicach". fakt faktem, że nieco zmiękcza naskórek. podsumowując: dla osób z normalną skórą będzie w porządku, ale nie polecam tym, kt. mają problem z suchymi i pękającymi stopami.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 0,1 op.

gdyby nie ten zapach

Spełnia obietnice producenta: dobrze nawilża i natłuszcza skórę stóp. Nie ma mowy o pękaniu, zadzieraniu się skóry pięt. Są gładkie jak pupcia niemowlaka. ;)
Cena przystępna. Konsystencja bardzo gęsta, treściwa, ale mi to nie przeszkadza. Tylko ten zapach. Niby ziołowe mi nigdy nie przeszkadzały, ale tego nie mogę znieść. :(

ilość zużytych opakowań: 1

natłuszcza

Krem jest wydajny, wyraźnie natłuszcza stopy. Czy działa na suche i pękające pięty? Specjalnych efektów nie zauważyłam, już bardziej odpowiadał mi Scholl. Jest bardzo tłusty, nadaje sie najbardziej na noc, na to skarpety. Jego zapach wyjątkowo mi nie odpowiadał - może to i szałwia, może cos innego, ale mocne diabelstwo! :) Zawsze mi po tym śmierdziały ręce...

wygladza i zmiekcza

Kremy do stop stosuje tylko z doskoku ale ten wyraznie zmiekcza szorstkawe piety (probowalam juz specyfikow AA, Erisu, Kolastyny). Zapach faktycznie ziolowo chemiczny ale mam wrazenie, ze po calym dniu w zimowych butach, dziala ociupinke jak dezodorant ???
Polecam i na pewno kupie kolejne opakowanie, bo jest wydajny i niedrogi.
Tylko na lato nie polecam - slizgalam sie we wlasnych sandalach ;)

zmiękcza

Bardzo dobry, zmiękcza skórę,ale trzeba stosować regularnie i najlepiej nałożyć skarpetki. Zapach wbrew opisom nie taki znów drażniący (krem Erisa aż wierci w nosie tym olejkiem herbacianym), przypomina mi trochę szałwię raczej(może coś im się pomylilo na linii produkcyjnej :)

Oceniam na 4.00

gdyby nie ten zapach , dalabym 5..:)