Matt Finish Foundation (Podkład matujący)

Matt Finish Foundation (Podkład matujący)

Półmatowy podkład nadający skórze długotrwały, naturalny wygląd i koloryt. Zawiera proteiny jedwabiu oraz nawilżającą wit. E. Dostępny w 6 odcieniach.

Cena: 8,50 zł / 40 ml

porażka

jeden jedyny raz skusiłam się na ten podkład. konsystencja fatalna, wylewa się z opakowania, a z czasem bardzo gęstnieje, że nie można go wydobyć, kolor równie fatalny...ciężko się rozsmarowuje, pozostawia smugi, gromadzi się w zagłębieniach skóry, bardzo uwydatnia nawet drobne zmarszczki / a stosowałam na prawdę niewielkie ilości/ dla mnie to bardzo zły produkt nie warty nawet swojej niskiej ceny.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

nie polecem...

Kupiłam ten podkład pod wpływem impulsu... w domu okazało się ze to kompletn pomyłka:/ cięzko się rozsmarowuje, zostawia smugi, a na dodatek kolor...tragedia!! wyglądałam jakbym miała coś pomarańczowego na twarzy...ogólnie jak w tytule nie polecam, z chęcią oddam komuś, bo u mnie i tak tylko leży...jak narazie to uzyłam 2 razy..

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego i chyhba na tym się skończy

Całkiem niezły

Uważam że jest całkiem niezły, główną zaletą jest fakt iż nie tworzy maski na twarzy, skóra oddycha i nie zatyka porów, matuje dośc dobrze i ładnie się rozsmarowywuje. Kolor ładnie dopasowywuje się do twarzy
Dla mnie jeden z lepszych

Ilość zużytych opakowań:

3 rodzaje dolnej kreski

porazka!!!!!!!!!!!!!

porazka...ze w ogole po niego siegnelam...wybralam najjasniejszy wg mnie podklad(przezroczyste opakowanie) ale okazal sie ziemisto-brudny i za ciemny ... o mozliwosci rozprowadzenia juz nie wspomne..

na tak

Mam odcien najjaśniejszy i jestem zadowolona,kolor dobrze dopasowuje się do cery, nie widac że jest się "zaklejonym", wyrównuje koloryt-chociaz nie matowi rzeczywiscie , ale przynajmniej ten odcień ładnie stapia się z cera dlatego jest to jeden z lepszych tanich fluidów

haha... omijac

Kolejny produkt ktory nabyla moja mama kierujac sie jedynie cena. I jak juz takie produkty trafiaja do lazienki to zdarza sie mi je przetestowac - i ...

Wcale nie matowi - okropnie sie swiecilam po nim - mimo ze zazwyczaj mi sie to nie zdarza... sciera sie z twarzy pod wplywem powietrza, z tuby wyplywaja hektolitry tej mazi. Rozprowadzanie takie srednie...ani dobre ani zle. Tylko po co sie meczyc skoro zaraz i tak sie to zetrze.

Jedyne co mi sie podobalo to kolorek - taki ladny bez....