Venus, Use & Go, Nawilżający balsam do ciała w sprayu `Wanilia & karmel`

Venus, Use & Go, Nawilżający balsam do ciała w sprayu `Wanilia & karmel`

Sprawdź ceny produktu

Nawilżający balsam do ciała w sprayu Use & Go PharmaCF Venus – `Wanilia & karmel` rozpieści skórę słodkim aromatem. Kosmetyk zapewnia intensywne, 12 - godzinne nawilżenie, poprawia elastyczność skóry i zabezpiecza ją przed utratą wody. Dodatek oleju z awokado tworzy filtr ochronny utrzymujący stały poziom nawilżenia naskórka, masło pistacjowe zapewnia głębokie nawilżenie. Balsam w sprayu PharmaCF Venus Use & Go `Wanilia & karmel` ekspresowo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze.

spray
100 – 250ml
Skóra
normalna
regenerujące, nawilżające
w sprayu
balsamy

Dobry

Zapach nie jest dla każdego ale mi się podoba. Nie stosowałabym tego balsamu w zimę gdyż jest naprawdę lekki, dlatego właśnie po jego nałożeniu można się ubrać. W lato przyjemnie chłodzi. Atomizer jest super wygodny ale niestety się zacina. Produkt jest niewydajny.

bardzo fajny

Balsam kupiłam w supermarkecie za ok 4 zł za 50ml buteleczkę. Jest mała, poręczna i wszędzie się zmieści, ale największą zaletą jest atomizer, który ułatwia aplikację balsamu. Sam produkt szybko się wchłania i daje skórze natychmiastowe nawilżenie. Nie traktuje go jaki mój główny produkt pielęgnacyjny po kąpieli, jedynie jako doraźny, w trasie, na plaży itd. i w takich sytuacjach sprawdza się bardzo dobrze.

Niewypał

Zupełnie nie rozumiem dlaczego producent nazywa ten produkt nawilżającym. Jestem z niego niezadowolona, ale z użyję go do końca, ponieważ nie mam w zwyczaju wyrzucać kosmetyków. Gdyby naprawdę nawilżał byłby idealną opcją na wakacje, gdzie nie chcemy taszczyć ze sobą ogromnej butli z ulubionym balsamem ;)

Nie bardzo

Kupiłam ten balsam na promocji, razem z jego bratem - bawełnianym, całe szczęście, bo i tak czuję, że wydałam pieniądze na darmo. Balsam ani trochę nie nawilża, na pewno nie jest dobry na zimę, bo jest za lekki, ale myślę, że na lato by się na dał, na spryskanie nóg przed wyjściem, jako ochłodzenie. Do niczego innego się nie nadaje. Plus za atomizer, nie zapycha się, a balsam jest wodnisty i szybko się wchłania. Zapach dla mnie koszmarny, nie wiem gdzie tam jest karmel i wanilia, chemiczny i obrzydliwy.

Myślę, że Venus chciało zrobić taki tańszy odpowiednik balsamu w sprayu Vaseline, ale kompletnie im się to nie udało. Przede wszystkim jest inna konsystencja balsamu, tam mamy spray jak dezodorant, tutaj dostajemy po prostu mokrą mgiełkę rozrzedzonego balsamu.

nah, niebardzo

mam wersję 150ml.

+bardzo wygodna buteleczka i atomizer, fajna opcja do torebki, choć wolałabym troszkę mniejsze opakowanie

+/- zapach, to kwestia indywidualna, ja akurat nie lubię słodyczy w zapachach, ale ten kosmetyk pachnie całkiem przyjemnie, trochę jak jakieś mleczko do opalania

- duuży minus za działanie, bo absolutnie nie nawilża! chwilę po uzyciu skóra jest wysuszona i pospinana, bez sensu

nie wiem co ma w skladzie, nie patrzylam, ale mam wrazenie ze masę silikonu, bo lekko wygladza zostawiajac na ciele taką śliską i gładką warstwę (jak po parafinie wlasnie) ale absolutnie nie nadaje się do pielęgnacji

Używam tego produktu od: kilku dni

zapach :)

Plusy:
-cudowny zapach! (ciągle mogę go wąchać i wąchać :))
-błyskawicznie się wsiąka
-szybko się rozprowadza
-lekkie opakowanie

Minusy:
-wcale nie nawilża
-czasem pompka się zapycha

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

"Nawilżający"

Balsam występuje w dwóch rodzajach opakowań- w opakowaniu małym, 50ml, przedstawionym na zdjęciu w opisie i dużym, 150ml, którego zdjęcie dołączyłam do recenzji. Sama posiadam duże opakowanie.

Atomizer działa sprawnie i dozuje rozsądną ilość balsamu. Nie zapycha się bo balsam jest wodnisty. Opakowanie jest wykonanie z lekkiego plastiku i wygląda estetycznie.

Największą zaletą tego balsamu jest jego obłędny zapach. Pachnie jak lody śmietankowe w wafelku. Do tego zapach jest mocny i długo zostaje na skórze. Jeśli ktoś do tego stopnia lubi kosmetyki o słodkich lub tak zwanych spożywczych zapachach, że ich działanie stoi na drugim miejscu, to musi ten balsam spróbować.

Balsam ma wodnistą konsystencję, bardzo łatwo rozprowadza się na skórze i niemalże błyskawicznie wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na powierzchni naskórka. Już chwilę po zastosowaniu można wskakiwać w ubrania.

Niemalże brak właściwości nawilżających to największa wada tego produktu. Można nałożyć go tuż przed snem, a rano obudzić się z przesuszoną, łuszczącą się skórą. Gdybym była czepialska już za samo to mogłabym wystawić jedną gwiazdkę.

Uważam, że cena jest jak najbardziej adekwatna. Wiem, że balsam można dostać w każdym Rossmannie, pewnie w innych miejscach też, więc jest łatwodostępny.

Myślę, że balsam Use&Go nie ma najmniejszej szansy zastąpić porządne, gęste balsamy i masła do ciała. Nie zmienia to jednak faktu, że jest przyjemnym, pięknie pachnącym gadżetem, dobrym na wyjazdy i zapracowane dni.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni