Givenchy, Teint Couture Balm Blurring Foundation Balm (Korygujący podkład - balsam do twarzy)

Marka Givenchy proponuje Teint Couture Balm Blurring Foundation Balm - podkła d- balsam korygujący niedoskonałości cery. Kremowa, lekka konsystencja balsamu cudownie wtapia się w skórę. Delikatnie ujednolica cerę dając `efekt drugiej skóry`. Rewolucyjny kompleks Light&Blur widocznie wyrównuje niedoskonałości. Aktywne składniki zawarte w korygującym podkładzie - balsamie Teint Couture Balm Blurring Foundation Balm Givenchy pielęgnacyjne chronią i zapewniają optymalny komfort. Cera jest aksamitna i ujednolicona, promienieje świeżym blaskiem.

w tubce
fluidy

Dobry, ale jako krem BB

Zachęcona promocjami w Sephorze postanowiłam wypróbować zachwalany nowy podkład Givenchy.
Na początku muszę przyznać, że miałam kłopot z doborem koloru. Mam jasną cerę w tonacji neutralnej/ chłodnej. Kolor nr 1 totalnie za jasny, 3- Nude zbyt porcelanowy, więc padło na 4.
Podkład jest bardzo przyjemny w konstystencji, ale... no właśnie, jest małe ALE- nie nazwałabym go podkładem. To dobry krem koloryzujący, lekki, nie obciąża skóry.
Za tę cenę oczekiwałabym więcej od podkładu. Jeżeli kogoś stać, to polecam jako krem BB, może CC.
Na koniec muszę dodać kolejny minus za utlenianie się. Po kilku godzinach kolor ciemnieje na twarzy i zrobiłam się pomarańczowa :-/
Na pewno nie polecam na cery tłuste lub mieszane z tendencją do błyszczenia się. Podkład nie matuje anie trochę, więc należy go dobrze zagruntować pudrem transparentnym.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: zużyta 1 próbka

świetny produkt!

Dostałam próbkę tego podkładu w Sephorze i zakochałam się :) produkt jest bardzo lekki, nie czuć go w ogóle na twarzy. Ładnie wyrównuje kolor skóry, jest bardzo trwały. Wydajny - próbka 2ml. wystarczyła mi na 8 dni używania. Testowałam kolor Nude Honey - na lato idealny. Pełnowymiarowe opakowanie kupiłam w odcieniu jaśniejszym - Nude Sand.
Polecam!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: skończona próbka, w trakcie pierwszego pełnowymiarowego opak.