Avebio, Natura Shampoo Macadamia (BIO szampon z olejkiem makadamia)

Avebio, Natura Shampoo Macadamia (BIO szampon z olejkiem makadamia)

Szampon firmy Avebio z olejkiem z orzechów makadamia jest polecany do każdego rodzaju włosów. W szczególności jednak polecamy do włosów cienkich i delikatnych. Skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z zanieczyszczeń. Nie działa wysuszająco na skórę głowy.
Sposób użycia: Porcję szamponu firmy Avebio z olejkiem z orzechów makadamia rozcieńczamy odrobiną wody i aplikujemy na mokre włosy w celu ich umycia. Po spłukaniu szamponu warto zastosować odżywkę do włosów.

Bardzo dobry!

Ok, moje włosy wtedy długie należą do raczej cienkich, słabych, oklapujących i szybko przetłuszczających się. Skóra głowy raczej wymagająca, bo wiele szamponów przyprawia ją o łupież. Stwierdziłam więc że czas sięgnąć po coś naturalnego. Szampon w zwykłej, niepozornej buteleczce z nalepką (teraz jest nowa z pompką). Kolor żółtawo-beżowy. Zapach, jak dla mnie bardzo przyjemny - na pierwsze miejsce wybijają się nuty geranium i cedru :) Konsystencja nieco zbyt rzadka, ale daje radę. Jak to bywa w przypadku naturalnych produktów, z mniejszą ilością substancji mydlących, po naniesieniu go na mokre włosy, nie uzyskamy zbyt obfitego pienienia. ALE za to działanie! W moim przypadku szampon super oczyścił włosy i skórę głowy. Były czyściutkie, świeże (i tej świeżości starczało na trochę dłużej niż zazwyczaj) i pięknie pachnące. Po kilku zastosowaniach zaobserwowałam, że włosy ładnie się błyszczą i dobrze układają.