Nivea Men, Aktywny żel do mycia twarzy

Nivea Men, Aktywny żel do mycia twarzy

Jest to idealny kosmetyk pielęgnujący, który nie tylko usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum podczas mycia przed snem, ale także pozwala rano przygotować twarz do golenia.

Żel nie zawiera w swoim składzie mydła, dlatego nie wysusza skóry.

Dzięki zawartości prowitaminy B5 oraz witaminy PP dba o kondycję skóry już podczas mycia. Prowitamina B5 wpływa na utrzymanie jędrnej i elastycznej skóry oraz pomaga w leczeniu stanów zapalnych. Hamuje także procesy starzenia się skóry poprzez działanie stymulujące i poprawiające bilans energetyczny starzejących się tkanek. Wykazuje również działanie ochronne i nawilżające. Witamina PP przyczynia się do regulacji wilgotności i złuszczania się skóry, zapobiega takim zmianom skórnym jak: szorstkość i zaczerwienienie, eliminuje stany zapalne, zwłaszcza w miejscach wystawionych na działanie słońca, z tego względu jej obecność jest szczególnie ważna latem.

Skład: Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Carbomer, Phenoxyethanol, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Sodium PCA, Sodium Lactate, Methylparaben, Niacinamide, Panthenol, Benzophenone-3, Methyldibromo Glutaronitrile, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Glycine, Inositol, Fructose, Urea, Parfum, CI 42090

Cena: 25 zł / 150 ml

Wczesniej był lepszy

pametam ten zel swojego czasu był bardzo popularny wiec i ja go uzywalem.byl swietny ale do pewnego czasu! mozliwe ze pozniej zmienil sie sklad.Na poczatku gdy go uzywalem cera byla gladka i mila w dotyku po pewnym czasie zaczely sie problemy z moja skora mysle z to przez ten kosmetyk.Ale okolo 1,5 roku uzywalem tylko tego kosmetyku.dalem 3 gwiazdki bo mam do niego sentyment.

Używam tego produktu od:1.5 roku
Ilość zużytych opakowań:6-7

Good

Mojej poprzedniej recenzji zarzucono brak profesjonalizmu.

Żel ma wspaniałą konsystencje. Bardzo łatwo go usunąć z twarzy.
Wspaniale nawilża i łagodzi. Wg mnie dobrze usuwa nadmiar sebum.

Jednak nie oczyszcza dogłębnie porów.

Mimo wszystko w polaczeniu z kremem daje zadawalajace efekty.

Używam tego produktu od: juz troche