Neutral, Krem do rąk

Neutral, Krem do rąk

Krem do rąk z serii Neutral został stworzony specjalnie dla delikatnej skóry. Nie zawiera substancji zapachowych, barwników ani parabenów, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i podrażnienia u osób z bardzo wrażliwą skórą. Krem do rąk z serii Neutral zawiera glicerynę, panthenol, masło shea oraz olej z nasion słonecznika. Przebadany dermatologicznie. pH neutralne dla skóry (4.5-4.8) .

Dobry krem

Mam bardzo wrażliwe dłonie. Jakikolwiek kontakt z "tanimi" mydłami w płynie kończy się ogromnym przesuszeniem między palcami. Jest to jeden z niewielu kremów, które pomagają mi, gdy sytuacja jest tragiczna. Łagodzi pieczenie, nawilża, jest bezzapachowy. Polecam osobom, które mają bardzo suchą skórę dłoni. Ja stosuję go wieczorami, kiedy moje dłonie są w gorszym stanie i następnego dnia są już w lepszym stanie.

Używam tego produktu od: listopad
Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego

bardzo dobrze nawilża

Kremu używam od kilku tygodni, kupiłam go w supermarkecie, oto moje spostrzeżenia:

-jest biały, gęsty, treściwy, dzięki temu bardzo wydajny

-wchłania się szybko, nie zostawia tłustej czy lepkiej warstwy

-bardzo dobrze i na długo nawilża, powinien się sprawdzić także w zimie, zapewnia ochronę i komfort dłoniom bez zbędnego obciążania

-ma niezbyt przyjemny zapach, mimo że nie zawiera substancji zapachowych to jednak jakiś zapach ma, miałam już różne produkty bez dodatkowych zapachowych np. Isanę Med z mocznikiem i faktycznie pachniały neutralnie, właściwie niczym, tu jednak wyczuwam apteczne zapachy, jak w przypadku maści

-opakowanie miękkie, będę mogła bez problemu je przeciąć

- duży plus za brak olei mineralnych, których nie znoszę

-cena mogłaby być trochę niższa

Nie wiem czy wrócę do tego kremu, nie jestem alergikiem i lubię kiedy kosmetyk przyjemnie pachnie albo chociaż zupełnie neutralnie. Zdecydowanie wolę kremy Alterry czy Isanę Med z mocznikiem, które dodatkowo są znacznie tańsze.

Używam tego produktu od: kilku tygodni