Nivea Men, Pianka do golenia Extra Fresh

Nivea Men, Pianka do golenia Extra Fresh

Odświeżająca pielęgnacja w trakcie golenia.

Pianka do golenia NIVEA for Men Extra Fresh odświeża i odżywia skórę podczas golenia. Pozostawia skórę gładką i miłą w dotyku.

Wyjątkowo kremowa konsystencja pianki szybko zmiękcza zarost pozwalając, by ostrze przesuwało się po skórze dilikatnie i jednocześnie dokładnie. Chroni skórę przed pieczeniem i podrażnieniami. Pielęgnacja witaminowo-miętowa.

Nowa receptura NIVEA for Men zawiera mentol, który przynosi natychmiastową ulgę, pozostwiając skórę przyjemnie odświeżoną. Dodatkowo witamina F dodatkowo wspomaga optymalną pielęgnację skóry.

Nowy ulepszony system dozowania

- łatwiejsza aplikacja

- wygodniejsze użycie

Skład: Aqua, TEA-Stearate, Glycerin, Laureth-23, Isobutane, Propane, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Caprylate/Caprate, Tocopheryl Acetate, Persea Gratissima, Hydroxypropyl Methylcellulose, Methylparaben, Propylparaben, Butane, Menthol, Parfum, CI 47005, CI 42090

Cena: 10 zł / 200 ml

Sprawdziła się. :)

Używałam jej do golenia nóg, wtedy kiedy jeszcze bałam się wosku. Teraz ją zdradziłam z woskiem, tylko dlatego, że po woskowaniu nie ma włosów przez parę tygodni.
Dobra pianka do golenia/depilacji, ma się rozumieć. :) Osobiście nie wiedziałam, którą wybrać, bo jest prawdziwy zawrót głowy w temacie pianek i żeli do depilacji/golenia. Zdecydowałam się na tę. Zapłaciłam ok. 8,oo - 9,oo zł, czyli nie za droga. Poza tym jest wydajna, niewiele potrzeba, aby się zdepilowac. :D Fajnie się "ślizga" po niej maszynka. Ładnie pachnie, ale ja nie wyczuwam zapachu miety, ani extra fresh ożeźwienia. Może mam zatkany nos? Skóra na noga jest miła i miękka w dotyku, dobrze wchłaniają się po tej piance, balsamy, nawet oliwka dobrze wnika w skórę. A czasami bywał z tym problem, po depilacji. Co poza tym? Polecam, bo opłaca się mieć ją w potrzebie.

Czy ją kupie? Jeśli zajdzie taka potrzeba, to tak. Choć to męski kosmetyk, to ja tego tak nie odbieram i nie stanowi mi to, że to dla facetów. ;) Poza tym wolę środki do depilacji męskie, niż żeńskie ;) Bo są lepsze!

Ilość zużytych opakowań: ...prawie 1 całe. Używam od grudnia'04 r.