Thierry Mugler, A*Men The Taste of Fragrance EDT

Thierry Mugler, A*Men The Taste of Fragrance EDT

Thierry Mugler prezentuje The Taste of Fragrance - zapach który łączy świat perfum i smaku. Kompozycja zawiera orientalne nuty paczuli, wanilii i kawy. Doprawiona jest czerwonym pieprzem. Przeznaczony dla mężczyzny, który jest niepokorny, zuchwały, ma niesamowitą moc przekonywania i budzi silne emocje wśród kobiet swoim wyjątkowo męskim, nieposkromionym charakterem.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, lawenda, kolendra, mięta,
nuta serca: drewno cedrowe, paczula, czerwona papryka,
nuta bazy: kawa, styraks, wanilia, bób tonka, piżmo.

"upikantnić", ale nie konsumować

Niczym bałagan w szafce kuchennej, gdzie kucharz przechowuje wszystkie możliwe przyprawy do mięs, aromaty do ciast, a w to wszystko wciśnięto niedomkniętą kawę, ponieważ zapomniano gdzie jej miejsce. Abstrakcją dodatkowo wydaje sie zwiniecie w całość listka zwiędłej mięty...
Niby udało się "upikantnić" znaną fanom paczulę i w gruncie rzeczy kompozycyjnie wariacja nt ciekawa, ale mocno daje po nozdrzach brak uporządkowania składników, które są mocno krzykliwe. Spicy A-Men nie zapewni sobie mocnej pozycji w rankingu sprzedaży spośród wszystkich z dostępnych flankerów. Konsument wybierze prawdopodobnie co innego.

Spicy A*Men, czyli A*Men przyprawowy

The Taste of Fragrance był drugim flankerem A*Men\'a, jaki poznałem.

Otwarcie gryzie w nos, czuć ostre przyprawy - dla mnie jest to sproszkowane chilli zmieszane z różnymi odmianami pieprzu. Wkrótce dołącza do nich sygnaturowa (można powiedzieć) paczula, kawa i drewno. Od tej pory zapach jest słodko-ostry, z wyraźnymi paczulą i kawą (jw.) w tle. Więcej składników nie czuję.

Trwałość jest dobra, na mojej skórze 7-9 h, (czasem dociąga do 10), projekcja jest dużo mniejsza, niż w klasyku, raczej mała, przy zwiększonej aplikacji - średnia. Doskonale radzi sobie na mrozie, choć mnie osobiście najbardziej pasuje jako zapach na wieczór wiosną, latem i jesienią.

The Taste of Fragrance (czy też A*Men Le Parfum du Gout, bo taka jest jego druga nazwa) to ciekawy zapach, to na pewno, ale używam go raz na kilka miesięcy, sam nie wiem czemu.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: W trakcie odlewki 20 ml