Cosmetics Zone, Base UV/LED Hybrid (Lakier hybrydowy)

Cosmetics Zone, Base UV/LED Hybrid (Lakier hybrydowy)

Lakier hybrydowy base - baza firmy Cosmetics Zone jest produktem niezbędnym do wykonania manicure hybrydowego. Dzięki zastosowaniu bazy firmy Cosmetics Zone lakiery hybrydowe będą utrzymywały się na paznokciu przez długi czas. Po odtłuszczeniu i przygotowaniu płytki paznokcia, nakładamy jedną cienką warstwę bazy Cosmetics Zone i utwardzamy w lampie UV przez 2 - 3 minuty. Tak przygotowana płytka jest przygotowana do nałożenia koloru. Bezpieczna dla alergików i osób z uczuleniami na formaldehyd.

Cosmetics Zone- base

Świetna firma i świetna baza. Robię paznokcie hybrydowe sobie i swoim koleżankom. Trwałość lakierów oraz bazy tej marki do 3-4 tygodnie. W dodatku świetna cena a produkt jest bardzo wydajny.
Polecam :)

Idealny

Jak dla mnie nie ma lepszej bazy.
Gęsta konsystencja oraz idealnie wyprofilowany pędzelek ułatwiają aplikację.
Lakier wnika w bazę nie rozlewając się po bokach.
Jest bardzo wydajna i trwała.

Jak dla mnie najlepsza

Jak dla mnie jest to najlepsza baza hybrydowa. Po 1 atrakcyjna cena 24 zl za AŻ 15ml. Baza jest bardzo trwala. Pedzelek jest wygodny i precyzyjny. Baza jest dosc wydajna. Hybryda latwo sie usuwa. Na pewno jeszcze do niej wroce poniewaz wystarczyla mi na dlugi czas i sprawdzila sie super w wspolpracy z lakiwrami roznych marek. Polecam!

Solidny produkt

Cosmetics Zone to solidna firma oferujące wysokiej jakości, bezpieczne, bez składników uczulających oraz atrakcyjne cenowo lakiery oraz dodatki do manicure hybrydowego. Jestem ich stałą i wierną klientką. Podstawowa baza ich produkcji dopełnia więc mój kuferek.
Bardzo odpowiada mi konsystencja bazy – jest odpowiedniej gęstości, dobrze nakłada się ją na paznokieć nie wylewa. Długo utrzymuje lakier – i to niekoniecznie tylko tej samej firmy – czasem używam też lakierów firm konkurencyjnych. Z każdym z nich dobrze współpracuje. Bez problemu schodzi przy zdejmowaniu manicure, nie trzeba piłować ani ścierać paznokcia. Jest bezpieczna – nie uczula, nie wpływa negatywnie na paznokcie. Choć używam lakierów różnych firm, bazę wykorzystuję tylko od Cosmetics Zone i nigdy moje paznokcie nie były w złym stanie, choć robię sobie manicure hybrydowy już od prawie dwóch lat. Moim zdaniem to bardzo dobrze świadczy o tej bazie.
Dostępna jest tylko w jednej pojemności 15 ml. Cena, jak na produkty do manicure hybrydowego, jest dość niska w porównaniu do konkurencji, ale bez wątpienia jakość jest bardzo dobra, idealna, co wyróżnia produkty Cosmetics Zone i mają za to ode mnie ogromnego plusa. Produkt jest bardzo wydajny, nie gęstnieje z czasem, wciąż zachowuje się jak świeżo otwarty. Znajduje się w ładnej, estetycznej buteleczce. Plusem jest też bardzo wygodny pędzelek, chyba najlepszy na jakim pracowałam – odpowiedniej długości i grubości, idealnie pokrywa paznokcie.

Bardzo dobry produkt

Baza w swojej konsystencji jest rzadsza niż baza np. Semilac. Jest to zdecydowanie atut tego produktu ponieważ na takiej bazie zdecydowanie ładniej i prościej później jest rozłozyc kolor i top. Lakier trzymał się na tej bazie całe 3 tygodnie i gdyby nie to, że widać juz było spory odrost to nosiłabym dalej. Paznokcie po zdjeciu hybrydy miałam w stanie idealnym. Żadnych problemów później z płytką nie było. Cena jest chyba najlepsza na rynku w stosunku do pojemności buteleczki. Pędzelek wewnątrz buteleczki jest spłaszczony co dodatkowo przyspiesza i ułatwia aplikację bazy. Gorąco polecam ! :)

Hybrydowa wersja bazy pell off

Baza w swojej konsystencji jest dość podobna do bazy z Semilac, może nawet trochę rzadsza.
Kształt pędzelka jest idealny, spłaszczony, ale nie mega szeroki dzięki czemu wygodnie się nim maluje różne kształty i rozmiary płytek paznokcia.

Formuła, tak samo jak w przypadku lakierów tej firmy, jest do chrzanu. Może jakbym tylko leżała i pachniała to sprawowałby się lepiej, ale przy codziennym myciu naczyń i sprzątaniu nie daje rady. Odłazi płatami razem z kolorem i nieważne czy wcześniej zmatowię płytkę, czy nie. Próbowałam nakładać na nią również lakiery innych firm, ale efekt był podobny.

Niestety, po pół roku wielokrotnych prób i szans jakie jej dawałam, baza wylądowała w koszu.

Używam tego produktu od: niecałe pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe które i tak jest już w koszu na śmieci