Cosmetics Zone, Top UV/LED Hybrid (Lakier hybrydowy)

Cosmetics Zone, Top UV/LED Hybrid (Lakier hybrydowy)

Lakier hybrydowy TOP firmy Cosmetics Zone jest produktem nabłyszczającym, utwardzanym w lampie UV, zamykającym proces wykonywania manicure hybrydowego. Preparat zapewnia połysk oraz ochronę paznokcia przed promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi. TOP firmy Cosmetics Zone jest kompatybilny z lakierami i żelami oraz hybrydami innych firm co daje nam możliwość łączenia w różnych konfiguracjach.

Trwały, nabłyszczający preparat TOP Cosmetics Zone to produkt niezbędny do wykończenia manicure hybrydowego jak również stylizacji żelowej lub akrylowej. Zapewnia połysk oraz ochronę paznokcia przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Średnio-gęsta konsystencja i specjalnie wyprofilowany pędzelek ułatwią każdą aplikację. Top Cosmetics Zone jest w 100% rozpuszczalny w preparacie ACETON.

Cosmetics Zone- top

Bardzo dobry top. Trwały, wydajny, bardzo dobra konsystencja. Świetnie współgra z lakierami firmy Cosmetics Zone. Dodatkowo nadaje paznokciom długotrwały połysk.
Polecam !!!

Idealny

Top z firmy Cosmetics Zone w całości skradł moje serce.
Cieniutki pędzelek oraz konsystencja ułatwiają precyzyjne nałożenie topu.
Nie kruszy się, nie odpryskuje.
Jest mega trwały a przy okazji łatwy w usunięciu acetonem.

Najlepszy

Jak dla mnie jest to najlepszy top hybrydowy. Wczesniej uzywalam Semilaca ale jednak Cosmetics Zone przebija wszystko. Po 1 pedzelek nie jest za duzy przez co mozna precyzyjnie pomalowac. Jest bardzo twaly a jego najwiekszym plusem jak dla mnie jest to ze nie trzeba go opilowywac przed zdjeciem hybrydy. Dobrze nablyszcza i jest odpowiednio gesty i wydajny. Jak najbardziej polecam!

Bardzo dobry Top

Cosmetics Zone to solidna firma oferujące wysokiej jakości, bezpieczne, bez składników uczulających oraz atrakcyjne cenowo lakiery oraz dodatki do manicure hybrydowego. Jestem ich stałą i wierną klientką.
Top jest trwały, nie pęka, nie rozwarstwia się z lakierem, nie odpryskuje, nie ściera i nie powstają na nim zadrapania. Nie jest wcale drogi, biorąc pod uwagę inne firmy oferujące produktu do manicure hybrydowego, a także bardzo wydajny. Konsystencja odpowiednia – nie za gęsta, nie za rzadka, nie wpływa, nie robią się „glutki”.
Dobrze współpracuje też z lakierami hybrydowymi innych firm (np. z Semilakiem czy Neonail). Nie zauważyłam żadnych negatywnych wpływów na moje paznokcie czy skórki.
Znajdziemy go w eleganckiej, matowej buteleczce o pojemności 15 ml. Posiada bardzo wygodny pędzelek, chyba najlepszy na jakim pracowałam – odpowiedniej długości i grubości, idealnie pokrywa paznokcie.

Top pod lakier hybrydowy firmy CosmeticsZone jest trwały, nie za gęsty, wydajny, z bardzo dobrym pędzelkiem. Sprawdziłam wiele topów pod lakiery hybrydowe i uważam że ten jest najlepszy!

Rewelacyjny produkt!

Pracuję na lakierach Cosmetics Zone już ponad 4 lat, Jest to rewelacyjny produkt i dla profesjonalistów jak i dla użytkowników domowych;) pojemność 15 ml wystarczy spokojnie na 25-30 zabiegów, Cena w stosunku do jakości i pojemności nie do przebicia :) Ładnie błyszczy i zabezpiecza lakier. Polecam w 100% !!!

Nadaje się do malowania wzorników, a nie paznokci.

Top jest gęsty.
Kształt pędzelka jest idealny, spłaszczony, ale nie super szeroki dzięki czemu wygodnie się nim maluje różne kształty i rozmiary płytek paznokcia.

Top dobrze zastyga w lampie. Nawet jak malowałam nim po lakierach innych marek niż Cosmetic Zone ładnie z nimi współpracował.
Niestety ma jedną, bardzo dużą wadę. Hybryda mocno żółknie po kilku dniach. Nawet top Semilac który nie posiada filtra UV lepiej chroni kolor.

Jestem rozczarowana produktami Cosmetic Zone. Tego topu używam tylko do malowania wzorników bo na paznokcie się nie nadaje. Pożółkły kolor na paznokciach to nic fajnego.

Używam tego produktu od: ok. pół roku